• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki

Znalezionych ofert: 199

15876837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27557355 15876837 Segment z ogródkiem i 2-ma miejscami postojowymi 83,77 m² Centrum Grodziska MazowieckiegoNowy lokal w zabudowie szeregowej, rozkład na dwóch poziomach, z prywatnym ogródkiem. Funkcjonalny układ z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju. Kameralne ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

739 000 PLN (8 904 zł/m2)

4
1
83 m2
2026
15865428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27300231 15865428 Połowa bliźniaka z garażem i dużym ogrodem 132,79 m² Grodzisk MazowieckiNowy lokal w zabudowie szeregowej z garażem w bryle budynku i dużym prywatnym ogrodem. Funkcjonalny układ na dwóch poziomach z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju.INFORM...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 250 000 PLN (9 470 zł/m2)

4
2
132 m2
2026
15346238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 16412095 15346238 Mieszkanie znajduje się w nowym, zadbanym budynku z 2016 roku. Mieszkanie jest w pełni wykończone, zadbane i sprzedawane z zabudową stałą i meblami. Kawalerka jest bardzo słoneczna, dzięki południowo - zachodniej ekspozycji okien, które są zarówno w ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

465 000 PLN (15 000 zł/m2)

1
1
31 m2
2016
15780399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25801646 15780399 Przestrzenne mieszkanie 4- pokojowe usytuowane na osiedlu Teligi w Grodzisku Maz. Mieszkanie po generalnym remoncie, z panoramicznymi oknami z widokiem na zieleń.Wymienione wszystkie instalacje.Na pierwszym poziomie znajduje się: - pokój dzienny o po...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

990 000 PLN (10 102 zł/m2)

4
-
98 m2
2003
15887411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27783144 15887411 Nowa inwestycja w Grodzisku Maz. składająca się z 8 lokali w zabudowie bliźniaczej - budynki w stanie developerskim.Doskonała lokalizacja dostęp zarówno do stacji PKP Grodzisk Maz jak również PKP Milanówek oraz sieć komunikacji miejskiej autobusowej ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

900 000 PLN (9 783 zł/m2)

3
-
92 m2
-
15887177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27778971 15887177 Do sprzedaży mieszkanie usytuowane w Centrum Grodziska Mazowieckiego o pow. 54,26 m2 znajdujące się na 1 piętrze w nowym bloku 3 piętrowym . Dwa pokoje 22 i 11 m2 n, na ścianach gładź gipsowa, kuchnia 8 m2 oddzielna widna, łazienka 4m2, oddzielne WC ...

Grodzisk Mazowiecki (Centrum) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

720 000 PLN (13 333 zł/m2)

2
-
54 m2
2011
15409003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17888064 15409003 Mieszkanie spółdzielcze własnościowe z KW usytuowane w Grodzisku Mazowieckim o powierzchni 43 m2.4 piętro 4-piętrowego bloku bez windy, wybudowanego w latach 80-tych.Składa się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki oraz sporego przedpokoju.Jest równie...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

478 000 PLN (11 116 zł/m2)

2
-
43 m2
1980
15885724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27739950 15885724 Rozkładowe, 4 pokojowe mieszkanie, blisko PKP Grodzisk Mazowiecki.Na powierzchnię ponad 74 metrów składają się:- duży salon z aneksem kuchennym- 3 duże sypialnie- 2 łazienki- pralnio-suszarniaW kuchni i przedpokoju zabudowa, na podłodze panele Quick-...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

860 000 PLN (11 622 zł/m2)

4
-
74 m2
2014
15780424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25801571 15780424 Nowa inwestycja w Grodzisku Maz. w doskonałej lokalizacji. Środkowy segment.Parter (39 m2): - salon o pow. 35 m2- z aneksem kuchennym- wc - wiatrołapPiętro (42 m2): - 2 sypialnie 11,5 i 15,4 m2- łazienka 7,9 m2Dom zaprojektowano bez skosów na piętrze...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

699 000 PLN (8 630 zł/m2)

3
1
81 m2
2025
15574345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21625657 15574345 NOWA INWESTYCJA W GRODZISKU MAZOWIECKIM Kameralne osiedle w zabudowie bliźniaczej, osiedle 20 lokali w zabudowie bliźniaczej.Nieruchomość w stanie developerskim o powierzchni użytkowej 115 m2 plus garaż 20 m2.Parter o powierzchni 60 m2, poddasze o po...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

945 000 PLN (7 000 zł/m2)

6
3
135 m2
2026
15857346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27121241 15857346 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Radonie, w gminie Grodzisk Mazowiecki, w spokojnej i zielonej okolicy z dominującą zabudową jednorodzinną.Nieruchomość składa się z działek ewidencyjnych nr 511, 512 oraz 513 o łącznej ...

Grodzisk Mazowiecki (Radonie) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

790 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
6577 m2
-
15864563 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27269246 15864563 Na sprzedaż komfortowy, nowocześnie wykończony segment o powierzchni 96 m, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość wykończona pod klucz gotowa do wprowadzenia bez żadnych dodatkowych nakładów.Rozkład...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 149 000 PLN (11 969 zł/m2)

3
1
96 m2
2025