• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki

Znalezionych ofert: 199

15826986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26783345 15826986 Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny segment powierzchni 96 m, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Grodziska Mazowieckiego.Nieruchomość wykończona pod klucz gotowa do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów.Układ pomieszczeń:-przestronn...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 149 000 PLN (11 969 zł/m2)

3
-
96 m2
2025
15858409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27149405 15858409 Na sprzedaż kamienica o powierzchni całkowitej 90 m² (powierzchnia mieszkalna 80 m²), położona na działce o powierzchni 168 m². Budynek wykonany z czerwonej cegły, z dachem pokrytym papą oraz dachówką bitumiczną. Nieruchomość podłączona jest do ogrze...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

590 000 PLN (6 556 zł/m2)

3
-
90 m2
1936
15877586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27573988 15877586 Na sprzedaż atrakcyjny budynek o powierzchni 650 m, położony w ścisłym centrum Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie sklepów, urzędów, banków oraz komunikacji miejskiej. Dworzec PKP i ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 850 000 PLN (2 846 zł/m2)

5
2
650 m2
1993
15292255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14949810 15292255 Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny z 2004 roku, położony w spokojnej okolicy. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie, gotowa do zamieszkania.Układ:6 pokoi, kuchnia, 2 łazienkipiwnica ok. 120 m (pralnia, spiżarnia, łazienka, 3 pomieszczenia)Atuty:...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 900 000 PLN (6 333 zł/m2)

6
3
300 m2
2004
15380122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17246554 15380122 Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w malowniczej i spokojnej okolicy. To idealna propozycja dla osób ceniących prywatność, przestrzeń oraz komfort codziennego życia w otoczeniu natury.Nieruchomość znajduje się w urokliwym miejscu, zaledw...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

2 500 000 PLN (10 417 zł/m2)

6
3
240 m2
1996
15718434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24552618 15718434 NIERUCHOMOŚĆNa parterze znajduje się wiatrołap, hol, przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni aż 30m2 oraz osobna toaleta.Na piętrze są cztery sypialnie (1013,513,510m2) oraz duża łazienka 7m2.ZALETYGaraż w bryle budynku, oraz miejsce na ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

950 000 PLN (7 600 zł/m2)

5
1
125 m2
2025
15882684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673098 15882684 Na sprzedaż wolnostojący dom rodzinny położony w jednej z najbardziej pożądanych części Grodziska Mazowieckiego spokojnej, zielonej okolicy z doskonałym dojazdem do Warszawy. Nieruchomość znajduje się przy kameralnej, ślepej uliczce, co gwarantuje c...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 565 000 PLN (9 905 zł/m2)

5
3
158 m2
2008
15641452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23083568 15641452 Dom w zabudowie szeregowej, o powierzchni 143 m2 położony na kameralnym osiedlu w zielonym Grodzisku Mazowieckim, zaledwie 30 kilometrów od Warszawy.Lokal z garażem, dodatkowe miejsca do parkowania na podjeździe.Działka wielkości 220 m2.Przestronne p...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 100 000 PLN (7 692 zł/m2)

4
1
143 m2
2009
15795124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26090183 15795124 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z loggią w centrum Grodziska Mazowieckiego gotowe do zamieszkania!Komfortowe, jasne i stylowe 2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z 2022 roku, w samym sercu Grodzisk Mazowiecki. Idealne dla osób szukaj...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

725 000 PLN (13 942 zł/m2)

2
-
52 m2
2022
15872449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27493740 15872449 Do sprzedaży dom w Czarnym Lesie przy ul. Limbowej 8, utrzymany w stylu angielskiej willi, dom wolnostojący na zagospodarowanej działce o powierzchni 1511 m2, o wymiarach 25m x 60,5m. Dom wybudowany w technologii RBS Royal Building System. Powierzchn...

Grodzisk Mazowiecki (Czarny las) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 590 000 PLN (7 871 zł/m2)

5
-
202 m2
2007
15883734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675564 15883734 Twój nowy rozdział zaczyna się tutaj ostatni dom w sercu Grodziska MazowieckiegoSą miejsca, które od pierwszej chwili mają w sobie to coś. Ten dom jest właśnie jednym z nich. To ostatnia dostępna przestrzeń w kameralnej inwestycji Zakątek Piękna mi...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 299 000 PLN (9 622 zł/m2)

5
3
135 m2
2025
15853587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27053251 15853587 Nowoczesny lokal z ogrodem 104,71 m² Green Garden II pompa ciepła dostępny od zarazNa sprzedaż segment o powierzchni 104,71 m² z prywatną działką 132 m², położony w zielonej części na granicy Milanówka i Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość znaj...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 149 000 PLN (10 943 zł/m2)

5
-
105 m2
2025