• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Grzybowo

Znalezionych ofert: 72

15417525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18076169 15417525 Oferuje na sprzedaż atrakcyjny dom z funkcją pensjonatową w Grzybowie koło Kołobrzegu!Główne atuty nieruchomości:• BUDYNEK ODDANY W 2013 ROKU• DOM WŁAŚCICIELI WYKOŃCZONY W WYSOKIM STANDARDZIE• NIEZALEŻNE WEJŚCIA DLA WŁAŚCICIELI I GOŚCI• ZAGOSPODAROWA...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

3 000 000 PLN (8 174 zł/m2)

12
9
367 m2
2013
15208023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12655326 15208023 Nowy dom jednorodzinny o pow. ok. 150 m.kw w Grzybowie kKołobrzegu. Nowy bezczynszowy dom jednorodzinny w Grzybowie o pow. 150 m.kw w budynku dwurodzinnym, z garażem 19,30 m.kw. i trzema tarasami o pow. 30, 27 i 12 m.kw oraz ze strychem ok. 40 m.kw.D...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 235 000 PLN (8 345 zł/m2)

4
2
148 m2
2023
15590548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21979897 15590548 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1.226 m2 w Grzybowie jedynie 1,5 km od pięknej, piaszczystej plaży na przedmieściach Kołobrzegu, z którym dzieli ją zaledwie 3,8 km.Działka w kształcie trójkąta o wymiarach 67 x 56 x 40, z rozpoczętą budową...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

550 000 PLN (449 zł/m2)

-
-
1226 m2
-
14414742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 24148 14414742 Oferuje na sprzedaż atrakcyjny dom z funkcją pensjonatową w Grzybowie koło Kołobrzegu!Główne atuty nieruchomości: BUDYNEK ODDANY W 2013 ROKU DOM WŁAŚCICIELI WYKOŃCZONY W WYSOKIM STANDARDZIE NIEZALEŻNE WEJŚCIA DLA WŁAŚCICIELI I GOŚCI ZAGOSPODAROWANY T...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

3 000 000 PLN (8 333 zł/m2)

11
-
360 m2
2013
15014381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 6865444 15014381 Działka budowlana objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania. Zapis : A26 UT - teren zabudowy: mieszkalna - pensjonatowa z usługami.Pow. zabudowy - do 40%Wysokość - do 11m ( 3 kondygnacje )Działka płaska, czysta, - obok istnieją już działające pensjon...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 190 000 PLN

-
-
1500 m2
-
14573814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 31335 14573814 Na sprzedaż dochodowy dom o pow. 300m2 z wydzielonym mieszkaniem dla właściciela powierzchnia działki 801m2 zlokalizowany, w Grzybowie 6km od Kołobrzegu .11 pokoi (8 pokoi z łazienkami na wynajem) plus mieszkanie dla właścicieli, wszystkie pokoje pos...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 590 000 PLN (5 300 zł/m2)

12
5
300 m2
2006
15883868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27681476 15883868 Zapraszam do zakupu super działki położonej w gminie Skoki we wsi Grzybowo. Jest to miejsce położone w otulinie licznych lasów pełnych grzybów i kilkunastu zarybionych jezior. (najbliższe jezioro Czarne 1km od działkii, które zachwyca ilością i wielk...

Grzybowo (Wielkopolskie, gm. Skoki)

250 000 PLN (83 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15812825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26546315 15812825 Gotowiec inwestycyjny nad morzem Najem krótkoterminowy bez kompromisówTen apartament został stworzony dokładnie pod to, czego dziś szuka rynek:krótki pobyt, wysoka rotacja, łatwa obsługa i szybki zwrot kapitału.Lokalizacja: Grzybowo, Posesja Kapitań...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

579 000 PLN (18 677 zł/m2)

2
1
31 m2
2021
15853963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27065294 15853963 Są miejsca, które kupuje się sercem.I są takie, które dodatkowo pracują na Ciebie.Ten 40-metrowy lokal w obiekcie Hexagon w Grzybowie to idealna przestrzeń na wakacyjny drugi dom nad morzem albo gotową inwestycję pod wynajem sezonowy — zaledwie kilka...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

535 000 PLN (13 375 zł/m2)

2
1
40 m2
1999
15845780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26869544 15845780 Nie każde mieszkanie nad morzem daje Ci to uczucie.Ciszy. Przestrzeni. Oddechu.To jedno – tak.Wyobraź sobie poranek. Otwierasz drzwi balkonowe. Wchodzi świeże, morskie powietrze. Światło rozlewa się po całym salonie. Nie patrzysz na sąsiadów z okna n...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 069 000 PLN (12 148 zł/m2)

3
1
88 m2
2009
15859624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27173922 15859624 ​Szukasz idealnego miejsca nad polskim morzem, które łączy spokój z wysokim komfortem? Prezentujemy wyjątkowy, dwupoziomowy apartament położony w malowniczym Grzybowie, zaledwie 500 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży.Lokalizacja i osiedle​Nieruc...

Grzybowo (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

990 000 PLN (13 562 zł/m2)

3
1
73 m2
2010
15868200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27369203 15868200 Lokalizacja: Grzybowo, Posesja Kapitańska (budynek C)Odległość od plaży: 150 mMetraż: 29,1m2Układ: 2 pokojePiętro: 1Rok budowy: 2021 To dokładnie to, czego szuka rynek najmu krótkoterminowego:– komfort dla par i rodzin 2+1– możliwość wyższej ceny dob...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

630 000 PLN (21 724 zł/m2)

2
1
29 m2
2021