• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Iława

Znalezionych ofert: 92

15871557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 46m2 w samym Centrum Iławy 27470677 15871557 Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46m2, położone w ścisłym centrum Iławy, w świeżo wybudowanym bloku z 2025 roku. To doskonała propozycja do zamieszkania jak i pod inwestycję. Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokali...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

519 520 PLN (11 294 zł/m2)

2
1
46 m2
2025
15870303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe 3 Pokoje 50,8m2 | Spokojna Okolica 27425846 15870303 Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,8m2 położone w spokojnej i cichej części Iławy.Idealne dla osób ceniących komfort życia, ciszę i wygodną lokalizację.Mieszkanie jest jasne, ustawne co doskonale sprawia że nadaję się do...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

319 680 PLN (6 032 zł/m2)

3
1
53 m2
1978
15866770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe mieszkanie 27327313 15866770 Nowe mieszkanie gotowe do zamieszkania.Nowoczesne wykończenie w wysokim standardzie z wysokiej jakości materiałów w przy ulicy Świerkowej. Meble kuchenne wykonane na wymiar. Nowe AGD - lodówka, piekarnik, płyta grzewcza, okap, zmywarka.Aranżacja mies...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

459 000 PLN (9 563 zł/m2)

2
1
48 m2
2025
15785270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 55,85 m² – Iława, ul. Skłodowskiej 25871730 15785270 Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 55,85 m² w malowniczej i spokojnej okolicy Iławy, zlokalizowane na ul. Skłodowskiej. To doskonała propozycja dla osób szukających miejsca, które można dostosować do własnych potrzeb - mieszkanie do re...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

330 000 PLN (6 000 zł/m2)

3
1
55 m2
1974
15741720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak Iława ul. Słowackiego 151 m2 24979206 15741720 Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,15 m² usytuowany na działce o powierzchni 346m². Idealny dla rodziny!LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się w bliskiej odległości (500 metrów) od najdłuższego jeziora w Pol...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

699 000 PLN (4 629 zł/m2)

6
1
151 m2
1992
15857501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe 2 pokoje | Jasne w świetnej lokalizacji 27122838 15857501 Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44m2, położone na nowym, spokojnym osiedlu w Iławie.Lokal jest bardzo ustawny i dobrze doświetlony, dzięki czemu zapewnia komfort codziennego życia.Mieszkanie składa się z:-Przestronnego salon...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

404 760 PLN (8 799 zł/m2)

2
1
46 m2
2012
15735136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod dom 1-rodz. / bliźniak - atrakcyjna lokalizacja w Iławie. 24850008 15735136 Działka pod dom 1-rodz. bliźniak - atrakcyjna lokalizacja w Iławie. - Działka o nr ewid. 327 i pow. 1035m2. Pod zabudowę mieszkaniową 1-rodzinną. W kompleksie działek. W sąsiedztwie nowoczesnej zabudowy mieszkaniowej. - Media: wodociąg, energia el...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

205 965 PLN (199 zł/m2)

-
-
1035 m2
-
15849621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie - duży potencjał, świetna lokalizacja 26976171 15849621 Trzy pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji w IławieNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie do remontu o powierzchni użytkowej 51,6m2, położone na 3 piętrze w bloku w Iławie.Lokal składa się z 3 niezależnych, rozkładowych pokoi, co zapewnia wygodę i ...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

289 680 PLN (5 680 zł/m2)

3
1
51 m2
1984
15848627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26946519 15848627 Działka pod dom 1-rodzinny - atrakcyjna lokalizacja na skraju Iławy. - Działka o nr ewid. 37 i pow. 913m2. Pod zabudowę mieszkaniową. W kompleksie działek. W sąsiedztwie nowoczesnej zabudowy mieszkaniowej. - Media: wodociąg, energia el., kanali...

Iława, ul. Zalewska

181 687 PLN (199 zł/m2)

-
-
913 m2
-
15848625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26946518 15848625 Działka pod dom 1-rodzinny - atrakcyjna lokalizacja na skraju Iławy. Dedykowana pod zabudowę bliźniaczą. - Działka o nr ewid. 38 i pow. 938m2. Pod zabudowę mieszkaniową. W kompleksie działek. W sąsiedztwie nowoczesnej zabudowy mieszkaniowej. -...

Iława, ul. Zalewska

225 120 PLN (240 zł/m2)

-
-
938 m2
-
15848628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26946521 15848628 Działka pod dom 1-rodzinny - atrakcyjna lokalizacja na skraju Iławy. - Działka o nr ewid. 33 i pow. 912m2. Pod zabudowę mieszkaniową. W kompleksie działek. W sąsiedztwie nowoczesnej zabudowy mieszkaniowej. - Media: wodociąg, energia el., kanali...

Iława, ul. Zalewska

181 488 PLN (199 zł/m2)

-
-
912 m2
-
15848606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26944945 15848606 Działka pod dom 1-rodzinny - atrakcyjna lokalizacja na skraju Iławy. - Działka o nr ewid. 310 i pow. 1066m2. Pod zabudowę mieszkaniową. W kompleksie działek. W sąsiedztwie nowoczesnej zabudowy mieszkaniowej. - Media: wodociąg, energia el., kana...

Iława, ul. Zalewska

212 134 PLN (199 zł/m2)

-
-
1066 m2
-