• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Iława

Znalezionych ofert: 92

15848604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26944956 15848604 Działka pod dom 1-rodzinny - atrakcyjna lokalizacja na skraju Iławy. - Działka o nr ewid. 36 i pow. 900m2. Pod zabudowę mieszkaniową. W kompleksie działek. W sąsiedztwie nowoczesnej zabudowy mieszkaniowej. - Media: wodociąg, energia el., kanali...

Iława, ul. Zalewska

179 100 PLN (199 zł/m2)

-
-
900 m2
-
15848605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26944955 15848605 Działka pod dom 1-rodzinny - atrakcyjna lokalizacja na skraju Iławy. - Działka o nr ewid. 39 i pow. 977m2. Pod zabudowę mieszkaniową. W kompleksie działek. W sąsiedztwie nowoczesnej zabudowy mieszkaniowej. - Media: wodociąg, energia el., kanali...

Iława, ul. Zalewska

194 423 PLN (199 zł/m2)

-
-
977 m2
-
15848608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26944948 15848608 Działka pod dom 1-rodzinny - atrakcyjna lokalizacja na skraju Iławy. - Działka o nr ewid. 316 i pow. 1152m2. Pod zabudowę mieszkaniową. W kompleksie działek. W sąsiedztwie nowoczesnej zabudowy mieszkaniowej. - Media: wodociąg, energia el., kana...

Iława, ul. Zalewska

229 248 PLN (199 zł/m2)

-
-
1152 m2
-
15848602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26944949 15848602 Działka pod dom 1-rodzinny - atrakcyjna lokalizacja na skraju Iławy. - Działka o nr ewid. 312 i pow. 1113m2. Pod zabudowę mieszkaniową. W kompleksie działek. W sąsiedztwie nowoczesnej zabudowy mieszkaniowej. - Media: wodociąg, energia el., kana...

Iława, ul. Zalewska

221 487 PLN (199 zł/m2)

-
-
1113 m2
-
15848609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26944951 15848609 Działka pod dom 1-rodzinny - atrakcyjna lokalizacja na skraju Iławy. - Działka o nr ewid. 311 i pow. 1005m2. Pod zabudowę mieszkaniową. W kompleksie działek. W sąsiedztwie nowoczesnej zabudowy mieszkaniowej. - Media: wodociąg, energia el., kana...

Iława, ul. Zalewska

199 995 PLN (199 zł/m2)

-
-
1005 m2
-
15848586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26944653 15848586 Działka pod dom 1-rodzinny - atrakcyjna lokalizacja na skraju Iławy. - Działka o nr ewid. 35 i pow. 889m2. Pod zabudowę mieszkaniową. W kompleksie działek. W sąsiedztwie nowoczesnej zabudowy mieszkaniowej. - Media: wodociąg, energia el., kanali...

Iława, ul. Zalewska

176 911 PLN (199 zł/m2)

-
-
889 m2
-
15839152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż lokal usługowy w Iławie 26741526 15839152 Opis nieruchomościOferujemy na sprzedaż przestronny, świetnie zlokalizowany lokal usługowy o powierzchni 268,39 m² w jednym z najbardziej ruchliwych rejonów Iławy - na ul. Wyszyńskiego. Lokal posiada trzy odrębne wejścia, co daje ogromne możliwości a...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

1 353 000 PLN (4 510 zł/m2)

5
-
300 m2
2010
15795278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26092796 15795278 Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia się na obejrzenie mieszkania. To wyjątkowa okazja do zamieszkania w jednym z najpiękniejszych miejsc nad jeziorem Jeziorak.Koszty utrzymania są niskie, co czyni ten apartame...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

749 000 PLN (13 375 zł/m2)

2
1
56 m2
2018
15827846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie+lokal usł. 359 m Iława ul. Dąbrowskiego 26612760 15827846 Wyjątkowy lokal mieszkalno-usługowy o łącznej powierzchni 359 m² nad jeziorem Jeziorak w centrum Iławy. Świetna lokalizacja! To unikalna oferta dla osób poszukujących nieruchomości łączącej komfort domowego zacisza z częścią usługową, a także doskona...

Iława, Jarosława Dąbrowskiego

1 450 000 PLN (4 039 zł/m2)

5
-
359 m2
2002
15775817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 Pokoje Iława Stare Miasto 100 metrów od Mariny 25683799 15775817 Oferta Dostępna Wyłącznie W Biurze  Pepper House !ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Świetna lokalizacja - Stare Miasto- Bezpośrednie sąsiedztwo Mariny, Bulwaru. Jeziora oraz Parków- 3 Pokoje na relatywnie małym metrażu - bogata infrastruktura handlowo-usługowa- ...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

269 000 PLN (5 723 zł/m2)

3
-
47 m2
1975
15801925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękny, klimatyczny dom w Iławie 100 m od jeziora 26253098 15801925 Wyjątkowa okazja tylko u nas! Parter klimatycznego domu z garażem o powierzchni 110,75 m² nad najdłuższym jeziorem w Polsce pośród zieleni i blisko przystani jachtów.LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się w bliskiej odległości (100 metrów) od najdłużs...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

862 632 PLN (7 842 zł/m2)

3
1
110 m2
1930
15799431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26186702 15799431 Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Tadeusza Kościuszki 6. To doskonała propozycja dla osób szukających wygodnego lokum w świetnie skomunikowanej części miasta. W najbliższym otoczeniu z...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

280 000 PLN (4 233 zł/m2)

2
1
66.14 m2
1910