• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Iwiny

Znalezionych ofert: 34

15887656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27789926 15887656 Wysoki Standard! 5pok Garaż w bryle!.INWESTYCJA O PODWYŻSZONYM STANDARDZIEBEZ PROWIZJI BEZ PCCPolecam na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej, zielonej części Iwin (gmina Siechnice), zaledwie 1 km od granicy Wrocła...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 198 999 PLN (7 919 zł/m2)

5
3
151.4 m2
2026
15894111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27925533 15894111 Otoczenie nieruchomości: Iwiny to dynamicznie rozwijająca się miejscowość położona w gminie Siechnice, bezpośrednio przy południowo-wschodniej granicy Wrocławia. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokojnej, kameralnej przestrzeni do życia, z ...

Iwiny (Iwiny) (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 199 000 PLN (7 837 zł/m2)

5
2
153 m2
2027
15894107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27923652 15894107 Otoczenie nieruchomości: Iwiny to dynamicznie rozwijająca się miejscowość położona w gminie Siechnice, bezpośrednio przy południowo-wschodniej granicy Wrocławia. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokojnej, kameralnej przestrzeni do życia, z ...

Iwiny (Iwiny) (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 499 000 PLN (9 797 zł/m2)

5
2
153 m2
2026
15894110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27925532 15894110 Otoczenie nieruchomości: Iwiny to dynamicznie rozwijająca się miejscowość położona w gminie Siechnice, bezpośrednio przy południowo-wschodniej granicy Wrocławia. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokojnej, kameralnej przestrzeni do życia, z ...

Iwiny (Iwiny) (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 299 000 PLN (8 490 zł/m2)

5
2
153 m2
2027
15606945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22352464 15606945 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy z dobrą infrastrukturą i szybkim dojazdem do centrum. W pobliżu parki, sklepy, szkoły oraz przystanki komunikacji miejskiej. Idealne dl...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

392 987 PLN (13 100 zł/m2)

2
1
30 m2
2026
15704604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24268110 15704604 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy z dobrą infrastrukturą i szybkim dojazdem do centrum. W pobliżu parki, sklepy, szkoły oraz przystanki komunikacji miejskiej. Idealne dl...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

403 759 PLN (12 617 zł/m2)

2
1
32 m2
2026
15893706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27917540 15893706 Dom w zabudowie szeregowej - segment środkowy, dwukondygnacyjny o powierzchni łącznej 103,02m2 + poddasze nieużytkowe, dom z działką o powierzchni 149m2. DOM zaprojektowany jest w wygodny, ergonomiczny sposób i posiada: ...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Warta Bolesławiecka)

1 099 000 PLN (10 670 zł/m2)

5
2
103 m2
2026
15893728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27917539 15893728 REZERWACJA OFERTY Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 105,27m2 (powierzchnia całkowita 122,18m2) + opcjonalnie poddasze o powierzchni 29,30m2 z działką o powierzchni 187,77m2. Dom ma klasyczny ...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Warta Bolesławiecka)

1 149 000 PLN (9 418 zł/m2)

4
3
122 m2
2026
15883907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27684919 15883907 Nowoczesne mieszkanie z balkonem w kameralnym budynku blisko Wrocławia idealne dla młodych, którzy cenią komfort, spokój i rozsądną cenę.Opiekun oferty:Izabela Wójciktel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Kameralne osiedle w zielonej części Iwin, tu...

Iwiny (Iwiny) (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

392 987 PLN (13 100 zł/m2)

2
1
30 m2
2026
15893207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27904111 15893207 Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 105,27m2 (powierzchnia całkowita 122,18m2) + opcjonalnie poddasze o powierzchni 29,30m2 z działką o powierzchni 239,31m2. Dom ma klasyczny układ, dwupoziomowy ze strefa dzienną...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Warta Bolesławiecka)

1 299 000 PLN (10 648 zł/m2)

4
3
122 m2
2026
15893205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27904110 15893205 Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 105,27m2 z garażem 16,10m2 oraz poddaszem nieużytkowym o pow. 29,30m2 ŁĄCZNIE można uzyskać aż 151,48m2 dom!. Dom zbudowany na dużej działce o powierzchni 383,61m2. Dom ma klas...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Warta Bolesławiecka)

1 499 000 PLN (12 287 zł/m2)

4
3
122 m2
2026
15738092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24900888 15738092 Opiekun oferty:Monika KrzysiekPośrednik w Obrocie Nieruchomościamitel. 602 101 602 3-pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 61,55 m2 z ogródkiem, położone w nowoczesnej i kameralnej inwestycji w Iwinach. Układ pomieszczeń:Salon z aneksem 28,36...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

660 000 PLN (10 820 zł/m2)

3
-
61 m2
2025