• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Iwiny

Znalezionych ofert: 34

15700167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24181697 15700167 Wyłączny Opiekun oferty:Jakub WantrychLicencja PFRN 30928602 101 602Uzbrojenie:- Woda do 100m,- Sieć elektryczna- Kanalizacja gminna- Sieć telekomunikacyjnaGrunt objęty MPZP - zgodnie z uchwałą gminy Siechnice grunt jest przeznaczony pod zabudowę mie...

Iwiny (Iwiny) (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

3 770 000 PLN

-
-
6500 m2
-
15887662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27790124 15887662 Nowoczesny dom szeregowy w Iwinach gotowy do odbioru, z ogródkiem i garażemOpiekun oferty:Izabela Wójcik602 10 602Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej położony w spokojnej i zielonej części Iwin. Inwestycja została już oddana do użytku ...

Iwiny (Iwiny) (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 190 000 PLN (10 531 zł/m2)

4
2
113 m2
2026
15848018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26927974 15848018 Mieszkanie z ogrzewaniem podłogowym i pompą ciepłaOpiekun nieruchomości:Jacek Mamińskinr lic. PFRN 30802tel. 602 101 602Mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni w KW 31,42 m2 i 57,00 m2 z uwzględnieniem poddasza z pokojem i dodatkową toaletą, położone n...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

469 000 PLN (8 228 zł/m2)

2
2
57 m2
2025
15888208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27806912 15888208 Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 105,27m2 (powierzchnia całkowita 122,18m2) + opcjonalnie poddasze o powierzchni 29,30m2 z działką o powierzchni 187,77m2. Dom ma klasyczny układ, dwupoziomowy ze strefa dzienną...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Warta Bolesławiecka)

1 199 000 PLN (9 828 zł/m2)

4
2
122 m2
2027
15629858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22839263 15629858 REZERWACJA OFERTY Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za „sąsiadów” cisz...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Warta Bolesławiecka)

980 000 PLN (7 717 zł/m2)

5
3
127 m2
2026
15883978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27691753 15883978 Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za „sąsiadów” ciszę i spokój. Bliskość Wrocławia, a zar...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Warta Bolesławiecka)

960 000 PLN (7 559 zł/m2)

5
3
127 m2
2026
15847459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26915604 15847459 Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za „sąsiadów” ciszę i spokój. Bliskość Wrocławia oraz P...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Warta Bolesławiecka)

933 597 PLN (7 351 zł/m2)

5
3
127 m2
2026
15847422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26914375 15847422 Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za „sąsiadów” ciszę i spokój. Bliskość Wrocławia, a zar...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Warta Bolesławiecka)

960 000 PLN (7 559 zł/m2)

5
3
127 m2
2026
15677895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23804434 15677895 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM Bez prowizji i podatku PCCW ofercie różne powierzchnie mieszkańMiejsce postojowe w cenie mieszkania!MIESZKANIE ODDANE DO UŻYTKUMOŻLIWOŚĆ WYKOŃCZENIA POD KLUCZ W CENIE 70 000 ZŁ.Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o po...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

598 000 PLN (13 907 zł/m2)

2
-
43 m2
2025
15678072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23807956 15678072 4-POKOJOWE DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE Z BALKONEM Bez prowizji i podatku PCCW ofercie różne powierzchnie mieszkańMiejsce postojowe w cenie mieszkania!MIESZKANIE ODDANE DO UŻYTKUMOŻLIWOŚĆ WYKOŃCZENIA POD KLUCZ!4-pokojowe mieszkanie z BALKONEMNa sprzedaż f...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

848 000 PLN (9 422 zł/m2)

4
-
90 m2
2025
15795957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26109920 15795957 Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, komfortowe domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, położone w spokojnej, zielonej okolicy na pograniczu Jagodna i Brochowa. To idealna propozycja dla osób, które szukają przestrzeni, wygody oraz bliskości natury,...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

990 000 PLN (8 413 zł/m2)

5
-
117.67 m2
2026
15635478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22943914 15635478 Stan deweloperskiBudynek oddany do użytkowania 30122024Na parterze w 1 etapie Żabka, kawiarnia, pizzeria.Brak PCC.Powierzchnia mieszkania 32,2m2+ balkon około 3m2+ poddasze około 14m2(po podłodze 32m2, można urządzić komórkę, posiada okno)Podana cena...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

349 900 PLN (10 833 zł/m2)

1
-
32.3 m2
2024