• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

Znalezionych ofert: 22

15830282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26667471 15830282 Nieruchomość położona w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Górniczej o powierzchni 878 m² w skład w której wchodzi działka nr 388531 zapisana w księdze wieczystej GL1J000476856. Działka nr 388531 o powierzchni 878 m2 leży na tere...

Jastrzębie-Zdrój (Centrum) (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

60 000 PLN (68 zł/m2)

-
-
878 m2
-
15759972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25347213 15759972 Nieruchomość położona w Jastrzębiu-Zdroju w rejonie ul. Szybowej o powierzchni 68654 m² w skład których wchodzą działki 1323111, 1293111, 1292111, 1291111, 1290111, 1166111 zapisane w księdze wieczystej GL1J000163716. Nie...

Jastrzębie-Zdrój (Centrum) (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

2 800 000 PLN (41 zł/m2)

-
-
68654 m2
-
15760069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25349893 15760069 Nieruchomość położona w Jastrzębiu-Zdroju w rejonie ul. Górniczej, obejmuje działkę gruntu oznaczoną numerem 148824 o pow. 6322 m2 zapisana w księdze wieczystej GL1J000476856. Działka jest położona na terenie płaskim o ...

Jastrzębie-Zdrój (Os. pionierów) (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

566 000 PLN (90 zł/m2)

-
-
6322 m2
-
15717169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24527963 15717169 Nieruchomości obejmują 34 działki gruntu o łącznej powierzchni 476842 m², zapisane w księgach wieczystych GL1J000657939, GL1J000476856, GL1W000729483, GL1W000729490, GL1W000224397, GL1J000156808, GL1J000476904,GL1J000509050, GL1J000476887,...

Jastrzębie-Zdrój (Os. bogoczowiec) (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

43 375 000 PLN (91 zł/m2)

-
-
476842 m2
-
15271038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14352698 15271038 Sprzedamy nieruchomość zabudowaną w Jastrzębiu-Zdrój przy ul. Zdrojowej . Nieruchomość zabudowana jest budynkiem trzykondygnacyjny o pow. całkowitej około 1000 m2 do generalnego remontu, na parceli o pow. 1529 m2 (numery działek 89169 oraz 88841). Bu...

Jastrzębie-Zdrój (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

1 600 000 PLN (1 600 zł/m2)

11
-
1000 m2
-
11532041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 81013 11532041 Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową (niezabudowaną ) z istniejącą infrastrukturą, położoną w Jastrzębiu Zdroju o łącznej powierzchni 9,9822 ha (w użytkowaniu wieczystym). Nieruchomość ma kształt nieregularny, jest położona przy głównej drodz...

Jastrzębie-Zdrój (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

14 973 300 PLN (150 zł/m2)

-
-
99822 m2
-
15830284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26667492 15830284 Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój, ul. Al. Piłsudskiego 29 (obok kina). Sprzedajemy rewelacyjnie położony w centrum miasta budynek handlowo-usługowy, w pełni skomercjalizowany. Budynek o powierzchni komercyjnej 4500 m² na działce o powierzchni ...

Jastrzębie-Zdrój (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

12 900 000 PLN (2 867 zł/m2)

11
-
4500 m2
-
15866589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27321156 15866589 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni całkowitej ok. 360 m², położony na działce o powierzchni 1991 m² w spokojnej i zielonej części Jastrzębia-Zdroju. Część mieszkalna budynku ma ok. 240–260 m², a ...

Jastrzębie-Zdrój (Moszczenica) (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

1 550 000 PLN (4 306 zł/m2)

8
1
360 m2
1980
15885003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawne M4 z balkonem | 1 piętro | spokojna okolic 27715285 15885003 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 55,7 m², położonego na 1. piętrze w niskim bloku przy ul. Beskidzkiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie jest po remoncie, zadbane i utrzymane w klasycznym stylu. Loka...

Jastrzębie-Zdrój (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

295 000 PLN (5 364 zł/m2)

3
1
55 m2
1972
15872010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z balkonem | parter | spokojna okolica | 27483925 15872010 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z balkonem, położonego przy ul. Turystycznej w Jastrzębiu-Zdroju. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej części miasta, co zapewnia komfort codziennego życia. Mieszkanie...

Jastrzębie-Zdrój (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

395 000 PLN (7 182 zł/m2)

3
1
55 m2
1970
15435648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18488904 15435648 Świetna oferta dla Rodzin z dodatkową garderobą!Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie(62,6 m2) z pięknym widokiem na góry i panoramę miasta!Mieszkanie jest zadbane i pozwala na wprowadzenie się po delikatnym odświeżeniu. Klasyczny układ NRD z dodatkową g...

Jastrzębie-Zdrój (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

299 000 PLN (4 823 zł/m2)

4
1
62 m2
1970
15734278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24816128 15734278 NA SPRZEDAŻ Działka inwestycyjna 9480 m² Centrum Jastrzębia-Zdroju MPZP Usługi, handel, magazynIdealna propozycja dla inwestora, który szuka dużej działki z potencjałem i świetną lokalizacją!Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową ...

Jastrzębie-Zdrój (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

1 756 100 PLN (185 zł/m2)

-
-
9480 m2
-