• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój

Znalezionych ofert: 22

15653649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23355793 15653649 Na sprzedaż przestronne mieszkanie po gruntownym remoncie idealne dla rodziny z dziećmi, o powierzchni 70,51 m²:Najważniejsze atuty mieszkania:- po całkowitym remoncie możliwość wprowadzenia się od zaraz- duży, jasny salon z wyjściem na balkon- trz...

Jastrzębie-Zdrój (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

349 000 PLN (4 986 zł/m2)

4
1
70 m2
1970
15771469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25584073 15771469 Mieszkanie o powierzchni ponad 55 m², położone na piątym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku. Lokal po generalnym remoncie, gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów. Układ funkcjonalny i przestronny idealny dla rodziny, pary lub pod inwestycj...

Jastrzębie-Zdrój (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

299 999 PLN (5 455 zł/m2)

3
1
55 m2
1980
15847636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26921483 15847636 LokalizacjaMieszkanie położone jest przy ul. Kaszubskiej w Jastrzębiu-Zdroju w doskonałej, spokojnej i jednocześnie bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne tereny zielone, idealne do spacerów i rekr...

Jastrzębie-Zdrój (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

265 000 PLN (5 000 zł/m2)

3
1
53 m2
1971
15829925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26653154 15829925 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania!Oferujemy jasne i przestronne mieszkanie, idealne dla rodziny lub osób szukających komfortowego lokum w spokojnej okolicy.Układ mieszkania: Dwie sypialnie przytulne i wygodne, zapewn...

Jastrzębie-Zdrój (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

285 000 PLN (5 182 zł/m2)

3
1
55 m2
1970
15877557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27572990 15877557 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIInformuje się, że Wojewoda Śląski ogłosił trzeci przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 58 o powierzchni użytkowej 45,68 m2, położonego w Jastrzębiu – Zdroju, Osiedle 1000-lecia 19.Prz...

Jastrzębie-Zdrój (Szeroka) (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

135 000 PLN (2 935 zł/m2)

3
-
46 m2
-
15743971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25028634 15743971 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam BEZPOŚREDNIO Dom z dużą działką 35 arów, pięknym ogrodem i stodołą – Jastrzębie-Zdrój, KasztanowaOferta BEZPOŚREDNIO od Właściciela. Opis zawiera wszystkie niezbędne informacje. Zainteresowanych z...

Jastrzębie-Zdrój (Moszczenica) (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

680 000 PLN (7 083 zł/m2)

4
-
96 m2
2003
15785064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25865672 15785064 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o wyjątkowym klimacie, położone w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Ogrodowej 21. To miejsce, w którym czas jakby zwalnia; cisza, zieleń i porządek, jakiego trudno dziś szukać w nowych inwestycjach. Mieszkanie znajduje się ...

Jastrzębie-Zdrój (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

369 999 PLN (5 362 zł/m2)

3
1
69 m2
1960
15312194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 15488963 15312194 Idealna oferta dla rodzin, które pragną zamieszkać bez konieczności przeprowadzania dużych remontów! Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie (70 m2), usytuowane przy ul. ZIELONEJ, na wygodnym II piętrze z windą.Lokal jest zadbany i oprócz małego liftingu u...

Jastrzębie-Zdrój (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

339 000 PLN (4 843 zł/m2)

4
1
70 m2
1970
14713845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 169158 14713845 Jeśli szukasz działki w cichej okolicy z dala od zgiełku miasta w pobliżu natury i nieograniczonej ilości zieleni świetnie trafiłeś.Działka nieogrodzona o płaskiej powierzchni, wymiarach ok 45 m 2 na 43 m 2. Powierzchnie działki to 1782 m2, znajduje ...

Jastrzębie-Zdrój (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

210 000 PLN

-
-
1782 m2
-
14750347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 178740 14750347 Jeśli szukasz działki w cichej okolicy z dala od zgiełku miasta w pobliżu natury i nieograniczonej ilości zieleni świetnie trafiłeś.Działka nieogrodzona o płaskiej powierzchni, wymiarach ok 32 m 2 na 28 m 2. Ładnego kwadratu. Powierzchnie działki to ...

Jastrzębie-Zdrój (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

96 000 PLN

-
-
910 m2
-