• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kamień Pomorski

Znalezionych ofert: 37

15024289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 7253485 15024289 Do sprzedaży pięknie zlokalizowany teren z bliską odległością od Zalewu Kamieńskiego. Działki budowlane, plan zagospodarowania przewiduje zabudowę mieszkaniowo-usługową, mieszkaniową i usługową, mieszkalnictwo o charakterze willowym i apartamentowym ...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

7 000 000 PLN

-
-
100000 m2
-
15731908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24796894 15731908 Do sprzedaży pięknie zlokalizowany teren z bliską odległością od Zalewu Kamieńskiego. Działki budowlane, plan zagospodarowania przewiduje zabudowę mieszkaniowo-usługową, mieszkaniową i usługową, mieszkalnictwo o charakterze willowym i apartamentowym ...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

7 000 000 PLN

-
-
100000 m2
-
15869156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27402664 15869156 Oferuję Teren inwestycyjny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej o powierzchni 1,8675 ha położony na Półwyspie Żółcino, w gminie Kamień Pomorski, 1,5 km od Morza Bałtyckiego!Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do Zalewu Kamieńskiego i znajduje si...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

11 000 000 PLN (589 zł/m2)

-
-
18675 m2
-
15869155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27402662 15869155 Teren inwestycyjny obejmuje 12,3997 ha i jest położony na Półwyspie Żółcino, w gminie Kamień Pomorski.Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do Zalewu Kamieńskiego i znajduje się w pierwszej linii brzegowej, co czyni ją unikatową, prestiżową i niez...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

61 500 000 PLN (496 zł/m2)

-
-
123997 m2
-
15883024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673268 15883024 Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy – Kamień Pomorski, centrumOferujemy na sprzedaż budynek usługowo-handlowy o powierzchni użytkowej 32,84 m², zlokalizowany w centrum Kamienia Pomorskiego, w otoczeniu zabudowy mieszkalno-usługowej.Nieruchomość położ...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

247 000 PLN (7 521 zł/m2)

2
-
32.84 m2
1995
15829992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26656631 15829992 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą połowy domu w zabudowie bliźniaczej położonego za spokojnym osiedlu w Kamieniu Pomorskim.Zaledwie 10 km (ok. 15 minut) od Morza Bałtyckiego.Przestronny dom, o funkcjonalnym rozkładzie, wybudowany w latach 80&#039...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

785 000 PLN (3 266 zł/m2)

5
2
240.32 m2
1981
14729793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17665 14729793 Na sprzedaż dom wielopokoleniowy, wolnostojący położony w Kamieniu Pomorskim przy zalewie.Dom o powierzchni użytkowej 317 m2, znajduje się na działce o powierzchni 681 m2.Doskonała lokalizacja, wszędzie blisko, a zarazem cisza i spokój, kameralna boc...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

2 500 000 PLN (7 886 zł/m2)

12
-
317 m2
1988
15797292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26140147 15797292 Działka w pierwszej linii brzegowej – bezpośredni dostęp do Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino Kamień Pomorski.Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 3 106 mkw., położoną na Półwyspie Żółcino w gminie Kamień Pomorski. Ni...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

751 500 PLN (242 zł/m2)

-
-
3106 m2
-
15797303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26140144 15797303 Działka w drugiej linia brzegowej od brzegu Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino Kamień Pomorski.Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 888 mkw., położoną na Półwyspie Żółcino w gminie Kamień Pomorski. Nieruchomość znajduje się w dr...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

344 700 PLN (388 zł/m2)

-
-
888 m2
-
15797300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26140142 15797300 Działka w pierwszej linii brzegowej – bezpośredni dostęp do Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino Kamień PomorskiOferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 3 000 mkw., położoną na Półwyspie Żółcino w gminie Kamień Pomorski. Nie...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

729 000 PLN (243 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15797297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26140140 15797297 Działka w czwartej linii brzegowej od Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino Kamień Pomorski.Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 870 mkw., położoną na Półwyspie Żółcino w gminie Kamień Pomorski. Nieruchomość znajduje się w czwartej...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

292 500 PLN (336 zł/m2)

-
-
870 m2
-
15797302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26140136 15797302 Działka w czwartej linii brzegowej od brzegu Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino Kamień Pomorski.Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 767 mkw., położoną na Półwyspie Żółcino w gminie Kamień Pomorski. Nieruchomość znajduje się w c...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

257 400 PLN (336 zł/m2)

-
-
767 m2
-