• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kamień

Znalezionych ofert: 86

15736244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki z warunkami zabudowy. 24869078 15736244 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Kompleks 7 działek budowlanych w miejscowości Kamień, blisko jeziora!Marzysz o domu w spokojnej, zielonej okolicy z dostępem do je...

Kamień (Pomorskie, gm. Szemud)

250 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15785442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25879492 15785442  Dom jednorodzinny – Kamień, gm. Czernichów Szukasz miejsca, w którym możesz oddychać pełną piersią, a jednocześnie pozostać blisko miasta?Wyobraź sobie poranek z kubkiem kawy, widok na ogród i ciszę, której nie da się znaleźć w mieście.Poniższa pro...

Kamień (Małopolskie, gm. Czernichów)

595 000 PLN (3 385 zł/m2)

5
-
175.8 m2
2025
15513202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 20191811 15513202 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Wolno stojący obiekt produkcyjno-magazynowy w Kamieniu w gminie Szemud.Położony 8km od wjazdu na Trasę Kaszubską (S6) w Szemudzie, 4km od drogi Chwaszczyno-Szemud.Mapa lokalizacji: https:doroch.plbpkamien_322kamien_322.htm...

Kamień (Pomorskie, gm. Szemud)

5 300 000 PLN (3 926 zł/m2)

3
-
1350 m2
2003
15839964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka w pobliżu jeziora,świetny dojazd 26763022 15839964 Domek rekreacyjny w pobliżu jeziora!LOKALIZACJA:Kamień to malownicza wieś kaszubska, położona w powiecie wejherowskim, w gminie Szemud. Kamień leży nad jeziorem o tej samej nazwie i staje się miejscowością letniskowo-wypoczynkową dla mieszkańców pobl...

Kamień (Pomorskie, gm. Szemud)

499 000 PLN (10 617 zł/m2)

2
1
47 m2
1990
15822348 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka w pobliżu jeziora, świetny dojazd 26595297 15822348 Piękna działka w pobliżu jeziora!Pod zabudowę letniskowąLOKALIZACJA:Kamień to malownicza wieś kaszubska, położona w powiecie wejherowskim, w gminie Szemud. Kamień leży nad jeziorem o tej samej nazwie i staje się miejscowością letniskowo-wypoczynkową ...

Kamień (Pomorskie, gm. Szemud)

499 000 PLN

-
-
900 m2
-
15024289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 7253485 15024289 Do sprzedaży pięknie zlokalizowany teren z bliską odległością od Zalewu Kamieńskiego. Działki budowlane, plan zagospodarowania przewiduje zabudowę mieszkaniowo-usługową, mieszkaniową i usługową, mieszkalnictwo o charakterze willowym i apartamentowym ...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

7 000 000 PLN

-
-
100000 m2
-
15731908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24796894 15731908 Do sprzedaży pięknie zlokalizowany teren z bliską odległością od Zalewu Kamieńskiego. Działki budowlane, plan zagospodarowania przewiduje zabudowę mieszkaniowo-usługową, mieszkaniową i usługową, mieszkalnictwo o charakterze willowym i apartamentowym ...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

7 000 000 PLN

-
-
100000 m2
-
15869156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27402664 15869156 Oferuję Teren inwestycyjny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej o powierzchni 1,8675 ha położony na Półwyspie Żółcino, w gminie Kamień Pomorski, 1,5 km od Morza Bałtyckiego!Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do Zalewu Kamieńskiego i znajduje si...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

11 000 000 PLN (589 zł/m2)

-
-
18675 m2
-
15869155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27402662 15869155 Teren inwestycyjny obejmuje 12,3997 ha i jest położony na Półwyspie Żółcino, w gminie Kamień Pomorski.Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do Zalewu Kamieńskiego i znajduje się w pierwszej linii brzegowej, co czyni ją unikatową, prestiżową i niez...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

61 500 000 PLN (496 zł/m2)

-
-
123997 m2
-
15883024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673268 15883024 Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy – Kamień Pomorski, centrumOferujemy na sprzedaż budynek usługowo-handlowy o powierzchni użytkowej 32,84 m², zlokalizowany w centrum Kamienia Pomorskiego, w otoczeniu zabudowy mieszkalno-usługowej.Nieruchomość położ...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

247 000 PLN (7 521 zł/m2)

2
-
32.84 m2
1995
15829992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26656631 15829992 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą połowy domu w zabudowie bliźniaczej położonego za spokojnym osiedlu w Kamieniu Pomorskim.Zaledwie 10 km (ok. 15 minut) od Morza Bałtyckiego.Przestronny dom, o funkcjonalnym rozkładzie, wybudowany w latach 80&#039...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

785 000 PLN (3 266 zł/m2)

5
2
240.32 m2
1981
14729793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17665 14729793 Na sprzedaż dom wielopokoleniowy, wolnostojący położony w Kamieniu Pomorskim przy zalewie.Dom o powierzchni użytkowej 317 m2, znajduje się na działce o powierzchni 681 m2.Doskonała lokalizacja, wszędzie blisko, a zarazem cisza i spokój, kameralna boc...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

2 500 000 PLN (7 886 zł/m2)

12
-
317 m2
1988