• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kamień

Znalezionych ofert: 86

15797287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26140137 15797287 Działka w pierwszej linii brzegowej – bezpośredni dostęp do Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino Kamień Pomorski.Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 990 mkw., położoną na Półwyspie Żółcino w gminie Kamień Pomorski. Nier...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

419 400 PLN (424 zł/m2)

-
-
990 m2
-
15797285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26140135 15797285 Działka w pierwszej linii brzegowej – bezpośredni dostęp do Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino Kamień Pomorski.Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 3 049 mkw., położoną na Półwyspie Żółcino w gminie Kamień Pomorski. Ni...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

738 000 PLN (242 zł/m2)

-
-
3049 m2
-
15797301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26140151 15797301 Działka w drugiej linii brzegowej od brzegu Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino Kamień Pomorski.Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 738 mkw., położoną na Półwyspie Żółcino w gminie Kamień Pomorski. Nieruchomość znajduje się w dr...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

287 100 PLN (389 zł/m2)

-
-
738 m2
-
15797298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26140149 15797298 Działka w drugiej linii brzegowej – od brzegu Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino Kamień Pomorski.Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 1 044 mkw., położoną na Półwyspie Żółcino w gminie Kamień Pomorski. Nieruchomość zna...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

405 900 PLN (389 zł/m2)

-
-
1044 m2
-
15797290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26140146 15797290 Działka w trzeciej linii brzegowej od Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino Kamień Pomorski.Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 714 mkw., położoną na Półwyspie Żółcino w gminie Kamień Pomorski. Nieruchomość znajduje się w trzeciej...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

277 200 PLN (388 zł/m2)

-
-
714 m2
-
15797288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26140145 15797288 Działka w trzeciej linii brzegowej od brzegu Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino Kamień Pomorski.Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 753 mkw., położoną na Półwyspie Żółcino w gminie Kamień Pomorski. Nieruchomość znajduje się w t...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

292 500 PLN (388 zł/m2)

-
-
753 m2
-
15797211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26140131 15797211 Oferujemy wyjątkowy teren inwestycyjny obejmujący 5,3833 ha położony na Półwyspie Żółcino, w gminie Kamień Pomorski. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do Zalewu Kamieńskiego i znajduje się w pierwszej linii brzegowej, co czyni ją unikatową, pre...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

11 777 777 PLN (219 zł/m2)

-
-
53859 m2
-
15797296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26140133 15797296 Działka w trzeciej linii brzegowej od Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino Kamień Pomorski.Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 776 mkw., położoną na Półwyspie Żółcino w gminie Kamień Pomorski. Nieruchomość znajduje się w trzeciej...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

301 500 PLN (389 zł/m2)

-
-
776 m2
-
15797293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26140132 15797293 Działka w trzeciej linii brzegowej od brzegu Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino Kamień Pomorski.Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 626 mkw., położoną na Półwyspie Żółcino w gminie Kamień Pomorski. Nieruchomość znajduje się w t...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

243 000 PLN (388 zł/m2)

-
-
626 m2
-
15812476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Szemud Atrakcyjna działka inwestycyjna 26523524 15812476 Działka inwestycyjna na Pojezierzu Kaszubskim - 1818 m² 300 m od jeziora gmina Szemud Atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1818 m², położona w wyjątkowej lokalizacji na Pojezierzu Kaszubskim, w gminie Szemud, zaledwie 300 metrów od Jeziora...

Kamień (Pomorskie, gm. Szemud)

420 000 PLN

-
-
1818 m2
-
15869270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM WOLNOSTOJĄCY BLISKO JEZIORA 27405354 15869270 NOWOCZESNY DOM WOLNOSTOJĄCY Z GARAŻEM DWUSTANOWISKOWYM W KAMIENIU !Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny, położony w urokliwej miejscowości Kamień, w otoczeniu zieleni i terenów rekreacyjnych. To idealna propozycja dla osób poszukują...

Kamień (Pomorskie, gm. Szemud)

2 200 000 PLN (12 429 zł/m2)

4
2
177 m2
2011
15886457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27758106 15886457 Kamień- około 10km od Chwaszczyna do Gdyni 15km do gdańska 25km. Na ten obręb działek wydana jest decyzja o warunkach zabudowy, pod zabudowę jednorodzinną które przewidują następujące możliwości zagospodarowanie terenu;- wysokość budynku do 9m- pow...

Kamień (Pomorskie, gm. Szemud)

277 640 PLN

-
-
1262 m2
-