• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kielce

Znalezionych ofert: 723

15834922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27182298 15834922 Na sprzedaż działka na Rodzinnych Ogródkach Działkowych o powierzchni 400 m2 oraz zlokalizowany na niej dom o powierzchni około 35 m2 przystosowany do zamieszkania przez cały rok. W skład domu wchodzi salon, łazienka z prysznicem, kuchnia oraz sch...

Kielce (Leśniówka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

160 000 PLN

-
-
35 m2
-
15728731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24752325 15728731 Wyjątkowy dom z potencjałem dwa niezależne mieszkania, warsztat, ogród i fantastyczna lokalizacja blisko centrum!Z przyjemnością prezentujemy niepowtarzalną nieruchomość położoną w Kielcach w doskonałej lokalizacji blisko centrum miasta, w zielonej...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 390 000 PLN (4 633 zł/m2)

8
2
300 m2
1995
15799438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26186779 15799438 Na sprzedaż: Komfortowe mieszkanie 55,29 m² Podkarczówka, ul. GalenowaOferuję na sprzedaż funkcjonalne, bardzo dobrze zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 55,29 m², położone na 1. piętrze w spokojnej i zielonej części Kielc Podkarczówce. To ideal...

Kielce (Podkarczówka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

439 000 PLN (7 982 zł/m2)

3
1
55 m2
1976
15735540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24856074 15735540 TYLKO U NAS! MIESZKANIE 3-POKOJOWE DO REMONTU - ULICA ZAGÓRSKA, KIELCE Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,20 m² , zlokalizowane na 3. piętrze w wieżowcu przy ul. Zagórskiej w Kielcach. Mieszkanie składa się z: przestr...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

397 000 PLN (6 729 zł/m2)

3
-
59 m2
-
15039661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 7771564 15039661 ŁADNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE W APARTAMENTOWCU-Z WYPOSAŻENIEM-NOWSZE BUDOWNICTWO! DOSKONAŁE ZARÓWNO DO ZAMIESZKANIA JAK RÓWNIEŻ JAKO INWESTYCJA POD WYNAJEM ! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,32 m2 usytuo...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

430 000 PLN (11 026 zł/m2)

2
-
39 m2
2012
15860833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27184734 15860833 Na sprzedaż nowe (w stanie deweloperskim) 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 88,88 m2 zlokalizowane na III piętrze w nowoczesnym apartamentowcu w ścisłym centrum miasta przy ul. Niskiej. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z wydzieloną ku...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

951 016 PLN (10 807 zł/m2)

4
-
88 m2
2025
15859969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27179529 15859969 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,16 m2 zlokalizowane na III piętrze w budynku z windą na osiedlu Na Stoku. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na duży balkon, sypialni, osobnej widnej kuchni, łazienki razem z wc oraz przedpo...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

380 000 PLN (9 744 zł/m2)

2
-
39 m2
1986
15798715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26179222 15798715 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 zlokalizowane na III piętrze w IV piętrowym budynku przy ul. Lecha. Mieszkanie składa się z osobnej widnej kuchni, sypialni, przedpokoju, łazienki razem z WC, salonu z wyjściem na balkon. Mieszk...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

299 000 PLN (6 795 zł/m2)

2
-
44 m2
1969
15857948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27136821 15857948 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,4 m2 zlokalizowane na III piętrze w III piętrowym bloku przy ul. Paska (os. Kochanowskiego). Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na duży balkon, sypialni, duże widnej kuchni, korytarza z dużą...

Kielce (Kochanowskiego) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

505 000 PLN (10 100 zł/m2)

2
-
50 m2
1999
15857095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27113623 15857095 3 POKOJE 1 PIĘTRO ROZKŁADOWE KSM - ŚWIETNA LOKALIZACJA Biuro KONSUS nieruchomości & finanse oferuje na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,9 m² , położone na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

365 000 PLN (8 111 zł/m2)

3
-
45 m2
-
15836312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26708956 15836312 Na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,6 m2 zlokalizowane na IV piętrze w IV piętrowym budynku przy ul. Petyhorskiej (os. Baranówek). Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na duży balkon, osobnej widnej kuchni, dużego pr...

Kielce (Baranówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

470 000 PLN (7 231 zł/m2)

4
-
65 m2
1978
15850206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26990374 15850206 TYLKO U NAS! OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! Mieszkanie na sprzedaż - 35 m² 2 piętro cena 254 000 zł (do negocjacji) Biuro KONSUS nieruchomości & finanse oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35 m² , usytuowane na 2 ...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

254 000 PLN (7 257 zł/m2)

1
-
35 m2
-