• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kielce

Znalezionych ofert: 720

15459605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 19041255 15459605 Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 115,8 m², zlokalizowany w atrakcyjnej części miasta, blisko centrum. Obecnie w lokalu funkcjonuje apteka, ale przestrzeń ta oferuje szerokie możliwości adaptacji na inne działalności usługowe, takie jak salon ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

795 000 PLN (6 913 zł/m2)

11
-
115 m2
2002
15498770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19895306 15498770 Na sprzedaż mega atrakcyjna działka inwestycyjna w świetnej lokalizacji, w bliskim sąsiedztwie  Centrum Targowego Kielce, przy głównej trasie w kierunku Łodzi.Działka posiada ogromny potencjał, ma dostęp do mediów takich jak prąd, woda czy gaz. Dosko...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 800 000 PLN (1 400 zł/m2)

-
-
2000 m2
-
15473635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19367351 15473635 Na sprzedaż działka inwestycyjna o znakomitej lokalizacji, położona praktycznie w centrum miasta, z łatwym dostępem do sklepów, urzędów, pływalni, obiektów sportowych, terenów leśnych, a także stoków narciarskich, ścieżek rowerowych i spacerowych. Ni...

Kielce (Barwinek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

450 000 PLN (547 zł/m2)

-
-
822 m2
-
15632943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22879397 15632943 Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 48 m², położone w doskonałej lokalizacji. Lokal do odświeżenia remontu, co daje nowemu właścicielowi możliwość dowolnej aranżacji wnętrza.Najważniejsze atuty mieszkania:✔ 3 duże, ustawne pokoje...

Kielce (Osiedle świętokrzyskie) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

385 000 PLN (8 021 zł/m2)

1
-
48 m2
1980
15720922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24595438 15720922 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,7 m2 zlokalizowane na III piętrze w IV piętrowym bloku przy ul. Malskiej (os. Słoneczne Wzgórze). Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi (w tym jeden z dużym balkonem) osobnej widnej kuchni, ...

Kielce (Słoneczne wzgórze) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

429 000 PLN (7 271 zł/m2)

3
-
59 m2
1980
15447441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18770960 15447441 Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej około 160 m2 (całkowitej około 220 m2) zlokalizowany na działcę o powierzchni 572 m2 w Kielcach przy ul. Zalesie. Dom składa się z 3 kondygnacji: Parter (piwnica): kotłownia, garaż oraz pomieszczenia magazyn...

Kielce (Zalesie) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

780 000 PLN (3 545 zł/m2)

6
2
220 m2
1980
15703065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24243447 15703065 Premium trzypokojowe mieszkanie w centrum wykończone pod klucz, nigdy niezamieszkałe!Mam przyjemność zaprezentować nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m², zlokalizowane na 6. piętrze nowoczesnego, dziesięciopiętrowego budynku z 2025...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

650 000 PLN (13 542 zł/m2)

3
1
48 m2
2024
15549030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20928963 15549030 Przedstawiam Państwu niepowtarzalną ofertę nowoczesnego apartamentu o pow. 68 m2 i 140 m2 Kielce, Zagórze, Prochownia.KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCCMieszkanie  deweloperskie w cichej i pięknej okolicy do własnej aranżacji.Lokal o powierzchni  68 m2 z...

Kielce (Zagórze) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

650 000 PLN (9 559 zł/m2)

3
1
68 m2
2024
15702026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24227782 15702026 NOWOCZESNY APARTAMENT Z OGRÓDKIEM Nowy Stok KielceMarzysz o nowym, komfortowym mieszkaniu gotowym do wprowadzenia bez stresu związanego z remontem i urządzaniem?Prezentuję wyjątkowy, 3-pokojowy apartament z 20-metrowym tarasem i ogródkiem, zlokali...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

659 900 PLN (11 784 zł/m2)

3
1
56 m2
2025
15843941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26818846 15843941 Oferta Deweloperska - Ostatnie 3 domy - dostępne od ręki. Opis: Na sprzedaż nowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 106,72 m2 zlokalizowany na nowo budowanym osiedlu domków w dzielnicy Ostra Górka w Kielcach. Każdy z domów składa się z ...

Kielce (Ostra górka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

853 760 PLN (8 054 zł/m2)

4
1
106 m2
2026
15680984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23839895 15680984 Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,5 m2 (po podłodze ponad 80 m2) zlokalizowane na III piętrze w III piętrowej kamienicy z 2005 roku przy ul. Niecałej. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych sypialni, przestronnego salonu ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

520 000 PLN (8 125 zł/m2)

4
-
64 m2
2005
15823065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26783411 15823065 TYLKO U NAS! Na sprzedaż — 2-pokojowe mieszkanie po remoncie ul. Słoneczna, Kielce Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie , powierzchnia 48,10 m2 położone przy ul. Słonecznej w Kielcach. Lokal znajduje się w zadbanym budynku zabezpi...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

420 000 PLN (8 750 zł/m2)

2
-
48 m2
-