• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kielce

Znalezionych ofert: 721

15763716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25432465 15763716 Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w kameralnej inwestycji deweloperskiej w dzielnicy Pod Telegrafem. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, pomieszczenia gospodarczego, korytarza, łazienki oraz du...

Kielce (Pod telegrafem) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

683 748 PLN (10 853 zł/m2)

3
-
63 m2
2026
15503164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19990957 15503164 Zadzwoń i zapytaj o atrakcyjne rabaty dla pierwszych klientów !! Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na III piętrze w nowo budowanej inwestycji zlokalizowanej zaledwie 1,2 km od centrum miasta. Mieszkanie składa się z sypialn...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

540 645 PLN (10 601 zł/m2)

3
-
51 m2
2026
15403353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 17764360 15403353 Na sprzedaż mieszkanie w skrajnym segmencie o powierzchni użytkowej 148,13 m2 zlokalizowany w nowo wybudowanej inwestycji przy ul. Zagórskiej 210 w Kielcach. Segment składa się z 3 kondygnacji: Parter - Salon z aneksem kuchennym z wyjściem na ogród...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 489 000 PLN (10 061 zł/m2)

5
-
148 m2
2024
15763620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25430970 15763620 Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w kameralnej inwestycji deweloperskiej w dzielnicy Pod Telegrafem. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, korytarza, łazienki oraz dużego tarasu 86,05 m2. Mieszkanie...

Kielce (Pod telegrafem) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

409 536 PLN (11 069 zł/m2)

2
-
37 m2
2026
15650572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23322387 15650572 Na sprzedaż działka o powierzchni 4110 m2 zlokalizowana w Kielcach pomiędzy ulicami Łódzką a Piaseczny Dół. Działka o przybliżonych wymiarach 32 m x 126 m. Dostęp do mediów w ulicy Łódzkiej oddalonej o około 150 m2 od działki, lub z działki sąsiadu...

Kielce (Niewachlów pierwszy) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 400 000 PLN

-
-
4110 m2
-
15503157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19990956 15503157 Zadzwoń i zapytaj o atrakcyjne rabaty dla pierwszych klientów !! Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w nowo budowanej inwestycji zlokalizowanej zaledwie 1,2 km od centrum miasta. Mieszkanie składa się z sypialni,...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

445 280 PLN (11 132 zł/m2)

2
-
40 m2
2026
15082371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 9225939 15082371 Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w standardzie deweloperskim o pow. 123,93 m2, zlokalizowany na parterze w nowej inwestycji w Centrum Kielc. Lokal składa się z: sali sprzedaży (117,5 m2), aneks socjalny(3,83 m2), wc(3,85 m2). Ogrzewanie z sieci mi...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 288 800 PLN (10 478 zł/m2)

11
-
123 m2
2024
15764435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25448270 15764435 Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,72 m2 zlokalizowane na II piętrze w kameralnej inwestycji deweloperskiej w dzielnicy Pod Telegrafem. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, antresoli (3 pokój) korytarza, łaz...

Kielce (Pod telegrafem) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

515 376 PLN (10 965 zł/m2)

3
-
47 m2
2026
15682610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23880869 15682610 Oferta deweloperska, bez podatku PCC (oszczędzasz ponad 11 000 zł) Inwestycja już w trakcie odbiorów. Mieszkania dostępne od ręki. Przykładowe mieszkanie: Mieszkanie o powierzchni 76,1 m2 zlokalizowane na I piętrze. Mieszkanie składa ...

Kielce (Niewachlów drugi) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

535 000 PLN (7 039 zł/m2)

4
-
76 m2
2025
15646702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23226322 15646702 Na sprzedaż pół bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni 120 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni około 250 m2 w Kielcach na os. KSM. Segment składa się z: Parter : - wiatrołap - komunikacja - pomieszczenie gospodarcze - garaż - salon ...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 040 000 PLN (8 740 zł/m2)

4
1
119 m2
2025
15637217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22980637 15637217 Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na II piętrze w X piętrowym budynku z widną bardzo blisko ścisłego centrum miasta przy Dolinie Silnicy - ul. Nowy Świat. Mieszkanie składa się z 2 sypialni, salonu z aneksem kuchennym z wy...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

479 000 PLN (9 979 zł/m2)

3
-
48 m2
1979
15764488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25450577 15764488 Na sprzedaż nowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,78 m2 zlokalizowane na II piętrze w kameralnej inwestycji deweloperskiej w dzielnicy Pod Telegrafem. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, antresoli (4 pokój) korytarza, w...

Kielce (Pod telegrafem) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

818 424 PLN (10 912 zł/m2)

4
-
75 m2
2026