• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kielce

Znalezionych ofert: 724

15646702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23226322 15646702 Na sprzedaż pół bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni 120 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni około 250 m2 w Kielcach na os. KSM. Segment składa się z: Parter : - wiatrołap - komunikacja - pomieszczenie gospodarcze - garaż - salon ...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 040 000 PLN (8 740 zł/m2)

4
1
119 m2
2025
15637217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22980637 15637217 Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na II piętrze w X piętrowym budynku z widną bardzo blisko ścisłego centrum miasta przy Dolinie Silnicy - ul. Nowy Świat. Mieszkanie składa się z 2 sypialni, salonu z aneksem kuchennym z wy...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

479 000 PLN (9 979 zł/m2)

3
-
48 m2
1979
15764488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25450577 15764488 Na sprzedaż nowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,78 m2 zlokalizowane na II piętrze w kameralnej inwestycji deweloperskiej w dzielnicy Pod Telegrafem. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, antresoli (4 pokój) korytarza, w...

Kielce (Pod telegrafem) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

818 424 PLN (10 912 zł/m2)

4
-
75 m2
2026
15763717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25432466 15763717 Na sprzedaż nowe 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w kameralnej inwestycji deweloperskiej w dzielnicy Pod Telegrafem. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, pomieszczenia gospodarczego, korytarza, łazienki oraz du...

Kielce (Pod telegrafem) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

750 060 PLN (10 870 zł/m2)

4
-
69 m2
2026
15409051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 17890469 15409051 Na sprzedaż nowe 4 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w stanie deweloperskim o powierzchni 77,34 m2 zlokalizowane w kameralnej inwestycji przy ul. Zagórskiej w Kielcach. Mieszkanie dwupoziomowe składa się z: Parter - salon z aneksem kuchennym, pokój...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

641 922 PLN (8 337 zł/m2)

4
-
77 m2
2025
15394931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 17584327 15394931 Na sprzedaż skrajny segment o powierzchni użytkowej 148,13 m2 zlokalizowany w nowo wybudowanej inwestycji przy ul. Zagórskiej 210 w Kielcach. Segment składa się z 3 kondygnacji: Parter - Salon z aneksem kuchennym z wyjściem na ogród, łazienka, gara...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 499 000 PLN (10 128 zł/m2)

5
4
148 m2
2024
15764575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25451790 15764575 Na sprzedaż nowe 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,67 m2 zlokalizowane na II piętrze w kameralnej inwestycji deweloperskiej w dzielnicy Pod Telegrafem. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni, antresoli (5 pokój) korytarza, w...

Kielce (Pod telegrafem) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

892 836 PLN (10 888 zł/m2)

5
-
82 m2
2026
15764434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25448271 15764434 Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,98 m2 zlokalizowane na I piętrze w kameralnej inwestycji deweloperskiej w dzielnicy Pod Telegrafem. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, korytarza, łazienki oraz 2 balkonów...

Kielce (Pod telegrafem) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

431 784 PLN (11 071 zł/m2)

2
-
39 m2
2026
14942253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 5239256 14942253 Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej około 250 m2 (całkowitej 300 m2), na działce o powierzchni 507 m2 zlokalizowany w Kielcach na os. Pod Dalnią. Dom składa się z 3 kondygnacji: Poziom 0 : przedpokój z szafą w zabudowie, kuchnia, spiżarnia, ła...

Kielce (Pod dalnią) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 260 000 PLN (4 200 zł/m2)

7
2
300 m2
1987
15503165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19990955 15503165 Zadzwoń i zapytaj o atrakcyjne rabaty dla pierwszych klientów !! Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w nowo budowanej inwestycji zlokalizowanej zaledwie 1,2 km od centrum miasta. Mieszkanie składa się z sypialni,...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

388 930 PLN (11 786 zł/m2)

2
-
33 m2
2026
15503160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19990954 15503160 Zadzwoń i zapytaj o atrakcyjne rabaty dla pierwszych klientów !! Na sprzedaż nowe 1 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w nowo budowanej inwestycji zlokalizowanej zaledwie 1,2 km od centrum miasta. Mieszkanie składa się z sypialni, ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

326 170 PLN (13 047 zł/m2)

1
-
25 m2
2026
15495980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19843502 15495980 Zadzwoń i zapytaj o atrakcyjne rabaty dla pierwszych klientów !! Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w nowo budowanej inwestycji zlokalizowanej zaledwie 1,2 km od centrum miasta. Mieszkanie składa się z sypialni,...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

341 320 PLN (11 770 zł/m2)

2
-
29 m2
2026