• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kołobrzeg Śródmieście

Znalezionych ofert: 31

15651783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23348212 15651783 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z wyjątkowym charakterem, o pow. 67,25 m2, w zabytkowej kamienicy w centrum Kołobrzegu.Największe atuty nieruchomości:Lokalizacja – wszystko, co potrzebne na codzień jest w zasięgu kilkuset metrów, Mieszkanie po ge...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

569 000 PLN (8 493 zł/m2)

3
1
67 m2
1906
15225477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 13210039 15225477 Piękne, ponad 80-metrowe 3-pokojowe mieszkanie w stylowym budynku na kołobrzeskiej 'nowej starówce' Stylowe i wyjątkowo przestrzenne mieszkanie z balkonem w ścisłym centrum Kołobrzegu o powierzchni 80,90 m2, na II piętrze w nowym budownictw...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

780 000 PLN (8 298 zł/m2)

3
1
94 m2
2002
15888808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27826712 15888808 Są mieszkania, które wymagają remontu, czasu i kolejnych wydatków.A są też takie, do których można wejść od razu i po prostu zacząć nowe życie nad morzem.To właśnie jedna z tych okazji.Kołobrzeg ul. Zapleczna44,66 m² pełne światła, funkcjonalnej prz...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

479 000 PLN (10 886 zł/m2)

2
1
44 m2
2000
15768426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25544367 15768426 Nowa cena !!!1 pokojowe mieszkanie o pow. 23,20 m2, położone na niskim parterze. Dodatkowo w użytkowaniu pozostaje komórka lokatorska o pow. 7,5 m2 umiejscowiona w odrębnym budynku jednokondygnacyjnym.Lokalizacja śródmiejska dzielnica miasta ul. Trze...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

255 000 PLN (11 087 zł/m2)

1
1
23 m2
1930
15745819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25065572 15745819 Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Kołobrzeg, ul. Unii LubelskiejGotowe do zamieszkania. Gotowe do zarabiania. W miejscu, które klienci naprawdę wybierają.Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, ...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

549 000 PLN (12 767 zł/m2)

3
-
43 m2
1970
15757668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25304891 15757668 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60,4 m², z przepięknym widokiem, położone na 5. piętrze bloku z 1975 roku przy ul. Ratuszowej 5 – w samym sercu Kołobrzegu.Budynek jest odrestaurowany (co widać na zdjęciach), posiada windę i zadbaną k...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

590 000 PLN (9 833 zł/m2)

3
2
60 m2
1975
15774751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25657706 15774751 48,5 m² w samym sercu KołobrzegUl. Wąska 20 Widok na miasto Potencjał inwestycyjnyTo mieszkanie jest odpowiedzią na jedno konkretne pytanie:gdzie w Kołobrzegu lokalizacja zawsze się obroni – dziś, za 5 i za 10 lat?Ulica Wąska 20 to ścisłe centrum m...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

530 000 PLN (11 042 zł/m2)

2
1
48 m2
1977
15836269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26708794 15836269 2 pokoje 35,85 m² 4 piętro bez windy Do odświeżeniaWłasnościowe Ogrzewanie miejskie Są mieszkania „gotowe”.I są takie, które pozwalają Ci zrobić dokładnie to, co chcesz.To drugie daje Ci przewagę.Do remontu = do własnej aranżacji35,85 m² z układe...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

320 000 PLN (9 143 zł/m2)

2
1
35 m2
1975
15849889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26982237 15849889 Lokal usługowy w sercu Kołobrzegu – MariackaCechy:64 m² powierzchni użytkowejparter w 4-kondygnacyjnym budynku, wejście bezpośrednio z deptaka w samym centrum miastaLokal posiada odbiory sanepidu i miejskie ogrzewanieZalety:Pełna gotowość do prowadze...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

549 000 PLN (8 578 zł/m2)

11
2
64 m2
1990
15884063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27694179 15884063 Są mieszkania, które oglądasz… i są takie, w których zostajesz na dłużej przy oknie.To jest właśnie ten drugi przypadek. Na 10. piętrze, z balkonem, który otwiera przestrzeń i daje poczucie oddechu — bez zaglądania sąsiadom w okna. Widok robi klimat ...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

420 000 PLN (8 750 zł/m2)

2
1
48 m2
1976
15675239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23748926 15675239 Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w budynku o niskiej zabudowie z balkonem oraz dużą piwnicą.Główne atuty nieruchomości: # mieszkanie 3-pokojowe# atrakcyjna cena# niska zabudowa# niski czynsz# słoneczny balkon# duża piwnicaNa sprzedaż mieszkanie trzy...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

385 000 PLN (7 000 zł/m2)

3
1
55 m2
1980
15762290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25401925 15762290 Komfortowy, gotowy do wprowadzenia 2-pokojowy apartament z miejscem parkingowym i basenem zewnętrznym.Blisko morza!# kompletne umeblowanie i wyposażenie w cenie nieruchomości# miejsce parkingowe# zewnętrzny basen wyłącznie do dyspozycji mieszkańców# ...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

550 000 PLN (14 474 zł/m2)

2
1
38 m2
2020