• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kołobrzeg Śródmieście

Znalezionych ofert: 31

15539458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20814179 15539458 Przedstawiamy Państwu ofertę nietuzinkowego mieszkania, położonego w budynku wykonanego z cegły w latach 30-tych ubiegłego wieku. W 2010 roku cały budynek ( pokoszarowy)przeszedł kapitalny remont, niemal został wykonany na nowo pozostawiając tylko śc...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

520 000 PLN (9 455 zł/m2)

2
-
55 m2
1930
15841954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26803027 15841954 Wyjątkowa oferta sprzedaży o poniższych atutach:# mieszkanie po remoncie o pow. użytkowej 71 m2# dwa miejsca parkingowe na auta# trzyrodzinny, kameralny budynek,# teren posesji ogrodzony# duży ogródek do wyłącznego korzystania o pow. 250 m2# mieszkan...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

540 000 PLN (7 606 zł/m2)

3
1
71 m2
1939
15841952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26803025 15841952 Mieszkanie w świetnej lokalizacji, budynek położony bezpośrednio przy parku, w odległości zaledwie 600 m od plaży i 500 m do ścisłego centrum miasta.Stylowa przedwojenna, zabytkowa kamienica, po przeprowadzonym gruntownym remoncie, kilka lat temu ( n...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

798 000 PLN (8 313 zł/m2)

4
-
96 m2
1939
15634240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22912627 15634240 Oferuje na sprzedaż lokal usługowy w centrum Kołobrzegu!Główne atuty nieruchomości:• IDEALNA LOKALIZACJA• PO REMONCIE• CENTRUM MIASTA• WIELOBRANŻOWE ZASTOSOWANIENieruchomość złożona z:• dwóch osobnych pomieszczeń• pomieszczenia socjalnego• WC• przest...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

508 000 PLN (10 809 zł/m2)

11
1
47 m2
2000
15818206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26619716 15818206 Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w sercu Kołobrzegu idealne jako inwestycja lub weekendowy apartament nad morzem!Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z miejscem w hali garażowej W CENIE, na zamkniętym osiedlu.Idealne dla osób ceniących komfort, nowocze...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

699 000 PLN (17 049 zł/m2)

2
1
41 m2
2021
15700593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24194290 15700593 Przestronne, 5-pokojowe mieszkanie z tarasem i panoramicznym widokiem 500 m od morza!Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 99,06 m² położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Kołobrzegu.. To idealne miejsce dla osób szukającyc...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 390 000 PLN (14 479 zł/m2)

5
2
96 m2
2010
15223528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 13148911 15223528 Mieszkanie z 2013 r., niskie koszty utrzymania i winda, a to wszystko - 5 minut do starówki i PKP. Wyjątkowe mieszkanie w nowoczesnym budynku w Kołobrzegu, o powierzchni 34,5 m.kw na którą składa się kuchnia, łazienka, przedpokój oraz salon, z które...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

515 000 PLN (15 147 zł/m2)

2
1
34 m2
2013