• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Konstancin-Jeziorna Konstancin-Jeziorna

Znalezionych ofert: 90

15802491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26267478 15802491 Dom o całkowitej powierzchni użytkowej 320 m2. Nieruchomość położona jest w Chylicach przy granicy z Konstancin-Jeziorną, na działce o pow. 1020 m2. Dom składa się z 8 pokoi, 2 łazienek, kuchni z jadalnią, kilku pomieszczeń gospodarczych, garażu na 2...

Konstancin-Jeziorna (Chylice) (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 950 000 PLN (9 219 zł/m2)

8
-
320 m2
2003
14647808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 155353 14647808 Cichy, widny, ustawny, klimatyczny dom w Konstancinie - Jeziornej ( 12 bliźniaka ) o powierzchni 198m , działka 400m.4 sypialnie, 2 łazienki, salon z francuskim kominkiem, jadalnia, kuchnia, piwnica z piecem gazowym z Valliant, strych w drewnieWodoci...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 000 000 PLN (10 101 zł/m2)

6
3
198 m2
1996
14175749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 104902 14175749 Działka rolna o łącznej powierzchni 25 066 m2. Zlokalizowana w strefie „B” ochrony Uzdrowiska Konstancin, w sąsiedztwie Zakładu Energetycznego Jeziorna. Z jednej strony bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej relacji Jeziorna-Piaseczno a z drugiej się...

Konstancin-Jeziorna (Jeziorna oborska) (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

20 052 800 PLN

-
-
25066 m2
-
15815332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 182 m2 w Konstancinie / Kwiatowa 26597311 15815332 Konstancin - Jeziorna połówka domu dwulokalowego PRZEDSPRZEDAŻ    dom 182 m2 działka 500 m2 1 999 900 zł PROMOCYJNA CENA NA PIERWSZĄ POŁÓWKĘ DOMU!BEZ PODATKU PCC! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA! WPŁATY POSZCZEGÓLNYCH TRANSZ NA RACHUNEK POWIERNI...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 999 900 PLN (10 988 zł/m2)

6
2
182 m2
2027
15792051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Urokliwy dom z potencjałem - Konstancin-Jeziorna 26005232 15792051 Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem, położona w malowniczej części Konstancina-Jeziornej, łączącej spokój natury z bliskością Warszawy. Dom o powierzchni 241 m2 z ogrodem oraz drzewostanem mieszanym w przewadze starodrzewia sosnowego. Działk...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 999 000 PLN (12 444 zł/m2)

6
4
241 m2
2001
15611636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22433794 15611636 Oferuję na sprzedaż działkę budowlano-usługową o powierzchni 2.581,00 mkw., zlokalizowaną w Konstancinie-Jeziornie.Parametry działki:wymiary: 45 m x 57 m,media: w drodze dostępne wszystkie miejskie przyłącza – gaz, prąd, woda i kanalizacja,...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 499 000 PLN (581 zł/m2)

-
-
2580 m2
-
15866596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27321030 15866596 Wyjątkowa willa w sercu Konstancina-Jeziorny – prestiż, natura i komfort w jednym miejscuZapraszamy do odkrycia niezwykłej, klimatycznej willi położonej w najbardziej prestiżowej części Konstancina-Jeziorny – uzdrowiskowej strefie...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

7 800 000 PLN (18 660 zł/m2)

8
4
418 m2
1997
15881013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27620655 15881013 Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o charakterze budowlanym, o powierzchni 2075 mkw, położona w malowniczej otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego z obowiązującym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.DLA K...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 660 000 PLN (800 zł/m2)

-
-
2075 m2
-
15848961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 26952833 15848961 Obiekt przemysłowo-usługowy z powierzchnią biurową, własnym terenem - idealne miejsce dla Twojego biznesu.Działka z miejscem na:plac manewrowy, parking dla pracowników i klientówmiejsce na rozbudowę Teren objęty MPZP oznaczony U1, z przeznaczeniem po...

Konstancin-Jeziorna (Słomczyn) (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

3 800 000 PLN (2 980 zł/m2)

1
-
1275 m2
1999
15653993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23364470 15653993 Działka budowlana położona w Konstancinie-Jeziornej z obowiązującym MPZP z podstawowym przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, pensjonatową oraz usługi nieuciążliwe.Plan przewiduje 80% powierzchni biologicznie czynnej. W najbliższym sąsiedztwie no...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 800 000 PLN

-
-
2000 m2
-
15869858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27410871 15869858 Dom z dużym potencjałem! Położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Zapraszamy na dzień otwarty, aby zobaczyć ten dom na żywo – 9 maja 2026 r., w godzinach 11:00–14:00. *W o...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 285 000 PLN (10 881 zł/m2)

4
2
210 m2
1998
15762971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25416835 15762971 Do sprzedania przepiękna działka w strefie A Konstancina o pow ok. 2000m2.Działka ma kształt lekkiego trapezu zbliżonego do prostąkąta o wymiarach ok. : 32,5m x 57m x 37,5m x 56,5m.Działka leży przy bocznej drodzie o nawierzchni asfaltowej , przy ...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 798 000 PLN

-
-
1990 m2
-