• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Konstancin-Jeziorna Konstancin-Jeziorna

Znalezionych ofert: 90

15598692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22149115 15598692 Oferujemy do sprzedaży działkę budowlana pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Konstancin Jeziorna.Działka objęta MPZPNieruchomość posiada prawomocne pozwolenie na budowę osiedla domów jednorodzinnych.Kontakt:Linda Twarowskatwarowska.citymark@gma...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

45 000 000 PLN

-
-
31500 m2
-
13876806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 100833 13876806 Konstancin-Jeziorna.Piękna działka częściowo zalesiona starymi sosnami, położona w bardzo cichej i spokojnej części Konstancina.Otoczenie działki to piękne domy jednorodzinne i rezydencje.CENA DO NEGOCJACJI.-----------------------------------------In...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 300 000 PLN

-
-
2250 m2
-
13564759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rezydencja basenem w Konstancinie 1869586 13564759 REZYDENCJA W KONSTANCINIEElegancka rezydencja w najbardziej prestiżowym przedmieściu Warszawy . Zaprojektowana dla rodziny. Wykonana z najlepszych materiałów. Blisko do szkoły amerykańskiej.Lokalizacja cicha i spokojna, sąsiedztwo to domy jednorodzin...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

8 950 000 PLN (12 095 zł/m2)

9
5
740 m2
2008
15210852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesna bryła architektoniczna 12722082 15210852 NOWOCZESNY DOM W KONSTANCINIE  JEZIORNEJCała  inwestycja składa się z dwóch lokali w zabudowie bliźniaczej i projektowanego domu jednorodzinnego.W tym przypadku to dom wolnostojący.Nowoczesny design i świetna architektura. Dom jest elegancki , jednor...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

3 500 000 PLN (12 500 zł/m2)

6
-
280 m2
2023
15711221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24394461 15711221 NOWOCZESNY BLIŻNIAK W KONSTANCINIE  JEZIORNEJInwestycja składa się z dwóch lokali w zabudowie bliźniaczej i projektowanego domu jednorodzinnego.Każdy lokal to 234m2 powierzchni całkowitej z dużymi przeszkleniami i salonem o wysokości 3m. Na powierzch...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 500 000 PLN (11 312 zł/m2)

5
-
221 m2
2023
15117764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesna rezydencja KONSTANCIN 10240543 15117764 NOWOCZESNA NOWA REZYDENCJA Luksusowe osiedle zlokalizowane jest na ponad hektarowej działce, przy jednej z najpiękniejszych ulic dawnej Jeziorny, w otoczeniu kameralnej zabudowy jednorodzinnej, W inwestycji znajdzie się tylko 11 rezydencji o zróżnico...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

5 500 000 PLN (17 516 zł/m2)

7
-
314 m2
2023
15504415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rodzinne segmenty 20019983 15504415 RODZINNE SEGMENTY Oferta to  5 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.Powierzchnia całkowita budynku B2,B3,B4 to 167,72m2.Powierzchnia całkowita budynku B1,B5 to 179,84m2.Na parterze we wszystkich lokalach mieszkalnych zlokalizo...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 909 500 PLN (11 434 zł/m2)

4
-
167 m2
2024
14933787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 5040294 14933787 NOWOCZESNY BLIŻNIAK W KONSTANCINIE  JEZIORNEJInwestycja składa się z dwóch lokali w zabudowie bliźniaczej i projektowanego domu jednorodzinnego.Każdy lokal to 234m2 powierzchni całkowitej z dużymi przeszkleniami i salonem o wysokości 3m. Na powierzch...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 300 000 PLN (10 407 zł/m2)

5
-
221 m2
2023
14417732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 126828 14417732 Idealna pod zabudowę mieszkaniowo - usługową ,usługi typu dom opieki,rehabilitacje,fizjoterapia. Zgodnie z uchwalonym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczenie jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem usług w...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 450 000 PLN (562 zł/m2)

-
-
2581 m2
-
15795644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klasyk Konstancin A 26101551 15795644 Elegancja, przestrzeń i prestiż w sercu Konstancina.Na sprzedaż wyjątkowa willa położona w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Konstancina-Jeziorny - w kameralnej części strefy A, To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, prywatność...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

7 800 000 PLN (16 957 zł/m2)

6
-
460 m2
-
15857772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom przy lesie/ stylowa cegła/20 min do Warszawy 27133360 15857772 DOM, który łączy naturę, architekturę i wygodę życiaZapraszam do zapoznania się z ofertą domu w kameralnej inwestycji Dziesiąty Bawarski, miejscu, gdzie nowoczesna architektura spotyka się z ponadczasową estetyką ręcznie formowanej cegły.To propozycj...

Konstancin-Jeziorna (Jastrzębie) (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

990 000 PLN (8 919 zł/m2)

4
2
111 m2
2026
15680787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23836088 15680787 Luksusowa willa w prestiżowej części Konstancina-Jeziorna642 m² 7 pokoi działka 3318 m² garaż saunaZ wielką przyjemnością prezentuję wyjątkową rezydencję o powierzchni 642 m², położoną na przepięknej, zadrzewionej działce o powierzchni 3318 m². N...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

8 600 000 PLN (11 054 zł/m2)

7
3
778 m2
2005