• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kraków Prądnik Biały

Znalezionych ofert: 908

15880095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27614446 15880095 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

890 769 PLN (14 367 zł/m2)

4
-
62 m2
2024
15880094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27614445 15880094 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

598 902 PLN (16 187 zł/m2)

2
-
37 m2
2024
15880083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27614434 15880083 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

725 400 PLN (16 120 zł/m2)

2
-
45 m2
2023
15880481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27614881 15880481 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

595 754 PLN (16 101 zł/m2)

2
-
37 m2
2024
15880287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27614879 15880287 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

576 007 PLN (16 000 zł/m2)

2
-
36 m2
2024
15880763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27614878 15880763 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

639 000 PLN (15 975 zł/m2)

2
-
40 m2
2024
15880669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27614876 15880669 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

877 398 PLN (14 384 zł/m2)

4
-
61 m2
2024
15880191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27614871 15880191 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

635 166 PLN (16 286 zł/m2)

2
-
39 m2
2024
15880285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27614864 15880285 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

785 259 PLN (14 277 zł/m2)

3
-
55 m2
2024
15880478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27614860 15880478 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

851 971 PLN (14 200 zł/m2)

4
-
60 m2
2024
15880381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27614859 15880381 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

891 450 PLN (14 150 zł/m2)

4
-
63 m2
2024
15880760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27614857 15880760 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

618 540 PLN (15 464 zł/m2)

2
-
40 m2
2024