• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kraków Prądnik Biały

Znalezionych ofert: 908

15880572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27614854 15880572 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

855 432 PLN (16 451 zł/m2)

3
-
52 m2
2024
15880283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27614851 15880283 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

743 186 PLN (14 572 zł/m2)

3
-
51 m2
2024
15880758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27614843 15880758 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

738 078 PLN (14 762 zł/m2)

3
-
50 m2
2024
15880378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27614838 15880378 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

892 334 PLN (14 392 zł/m2)

4
-
62 m2
2024
15880375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27614816 15880375 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

666 410 PLN (17 537 zł/m2)

2
-
38 m2
2023
15880183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27614815 15880183 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

646 141 PLN (17 463 zł/m2)

2
-
37 m2
2023
15880754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27614813 15880754 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

650 448 PLN (17 117 zł/m2)

2
-
38 m2
2023
15880471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27614811 15880471 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

640 163 PLN (17 782 zł/m2)

2
-
36 m2
2023
15880564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27614798 15880564 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

657 206 PLN (18 777 zł/m2)

2
-
35 m2
2023
15880180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27614794 15880180 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

645 875 PLN (18 454 zł/m2)

2
-
35 m2
2023
15880179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27614787 15880179 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

700 884 PLN (15 575 zł/m2)

2
-
45 m2
2023
15880091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27614441 15880091 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

634 000 PLN (15 850 zł/m2)

2
-
40 m2
2024