• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 4 214

15764986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedaż mieszkania od zaraz bez pośredników 25459407 15764986 Mieszkanie w centrum dzielnicy Kazimierz w Krakowie 100 m od Placu Nowego (Żydowskiego), polecane jako inwestycja wynajmu. Mieszkanie po odnowieniu w 2024 r malowanie, cyklinowanie podłogi, nowy kocioł dwufunkcyjny, wymienione drzwi wejściowe (antyw...

Kraków (Kraków-Śródmieście), ul. Bożego Ciała

924 000 PLN (19 250 zł/m2)

2
-
48 m2
1890
15756853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z balkonem, parkingiem i widokiem na tereny zielone 25286228 15756853 Do sprzedaży mieszkanie o pow. 46,70 m2, składające się z sypialni, pokoju dziennego połączonego z jadalnią i półotwartą kuchnią, łazienką z wanną oraz przedpokoju z przestronną szafą w zabudowie. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze budynku...

Kraków (Kraków-Podgórze), ul. Obozowa 38C

730 000 PLN (15 632 zł/m2)

2
1
46.7 m2
2010
15845077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 26850388 15845077 Na sprzedaż garaż zlokalizowany na osiedlu Grzegórzki - Aleja Pokoju (odcinek między Nullo a Rondem Grzegórzeckim, obok Szafera i Kordylewskiego). Unikat na rynku - garaż nie jest miejscem postojowym a stanowi odrębną, murow...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

240 000 PLN (16 000 zł/m2)

11
-
15 m2
1968
15805345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26304569 15805345 Niezwykle klimatyczne, duże mieszkanie w zadbanej kamienicy przy ul. Lenartowicza w Krakowie! Mam przyjemność zaoferowania wyjątkowego mieszkania położonego w sercu Krakowa, w kamienicy tuż obok Placu Inwalidów, zaledwie kwadrans s...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 590 000 PLN (15 743 zł/m2)

3
-
101 m2
1935
14741530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 175993 14741530 Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalarkę w ścisłym centrum Krakówa - Aleja Pokoju! W skład kawalerki wchodzi : - pokój który przez swój kształt kwadratu jest bardzo ustawny. We wnękach są regały z p&amp...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

490 000 PLN (20 417 zł/m2)

1
-
24 m2
1968
15876201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27532926 15876201 Na sprzedaż gotowe do wejścia, ładne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie (50,9 m2). Nowe budownictwo (2012r.,). Parter, blok 5-cio piętrowy (winda). Ogródek. Miejsce postojowe. Podgórze - Mały Płaszów - świetn...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

760 000 PLN (15 200 zł/m2)

2
-
50 m2
2013
15876202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27532925 15876202 Na sprzedaż: przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem ul. Pychowicka Zakrzówek RUCZAJ Ul. Pychowicka to jedna z tych lokalizacji w Krakowie, które same w sobie stanowią dużą wartość - spokojna, zielona okolica tuż...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 290 000 PLN (16 753 zł/m2)

3
-
77 m2
2009
15612765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 22455845 15612765 * zdjęcia należą do właściciela oferty Na sprzedaż miejsce w hali garażowej w budynku ul. Przewóz 40e (Kraków, Płaszów). 3 piętro, wjazd typu ślimak, budynek z windą. 40 tyś. do negocjacji Zapraszam do kontak...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

40 000 PLN (3 333 zł/m2)

11
-
12 m2
2012
15870839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27441055 15870839 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX! 2-pokojowe mieszkanie 1 piętro Os. Sportowe Nowa Huta Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe, położone na pierwszym piętrze kameralnego, niskiego budynku z cegły z około 1951 roku, zlokalizowanego na ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

585 000 PLN (11 939 zł/m2)

2
-
49 m2
1951
15852882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27043991 15852882 4 pokoje 98,73 m² miejsce postojowe zamknięte osiedle Skotniki OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 98,73 m², położone na 1 piętrze oraz poddaszu kameral...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 250 000 PLN (12 755 zł/m2)

4
-
98 m2
2019
15831771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 26699119 15831771 Wyjątkowa oferta - możliwość połączenia dwóch mieszkań ok. 124 m² balkony 2 miejsca postojowe Do sprzedaży dwa sąsiadujące ze sobą mieszkania 3-pokojowe , położone przy ul. Głowackiego w Krakowie (Krowodrza), z realną możliwością ic...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 948 000 PLN (15 710 zł/m2)

6
-
124 m2
2025
15828136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26606750 15828136 Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,7 m² z miejscem postojowym w garażu podziemnym, położone przy ulicy Głowackiego w Krakowie (Krowodrza). Mieszkanie zlokalizowane jest w dobrze skomunikowanej i rozwiniętej części miasta...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

979 000 PLN (15 790 zł/m2)

3
-
62 m2
2025