• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 4 214

15793429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26037764 15793429 Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący - Kraków, okolice ul. Suchy Jar Przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego domu o powierzchni użytkowej 108,38 m² , położonego na zadbanej działce o powierzchni 8,5 ara . Nieruchomość znajduje s...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 285 000 PLN (11 898 zł/m2)

5
2
108 m2
2023
15694625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24089413 15694625 Na sprzedaż - lokal biurowo-usługowy 670,5 m² z parkingiem Kraków, ul. Głowackiego Na sprzedaż przestronny lokal biurowo-usługowy o łącznej powierzchni 670,5 m² , zlokalizowany przy ul. Głowackiego w dzielnicy Krowodrza - je...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 381 250 PLN (12 509 zł/m2)

11
-
670 m2
-
15888566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27816809 15888566 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Do sprzedaży wyjątkowa, zabytkowa willa wolnostojąca o powierzchni użytkowej 267 m² (całkowitej ok. 530 m²), usytuowana na malowniczym Wzgórzu Świętej Bronisławy — jednej z najbardziej pres...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

9 500 000 PLN (17 925 zł/m2)

8
2
530 m2
1912
15866297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27317732 15866297 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX! Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,5 m² z miejscem postojowym w garażu podziemnym, położone przy ulicy Głowackiego w Krakowie (Krowodrza). Mieszkanie zlokalizowane jest w dobrze skomuni...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

929 000 PLN (15 230 zł/m2)

3
-
61 m2
2025
15845066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26850305 15845066 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX Na sprzedaż: jasne mieszkanie 42 m² w stanie deweloperskim - Wzgórza Krzesławickie, Kantorowice Nowoczesne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 42,1 m2 z balkonem 9 m2 , 1 miejscem postojowym ...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

526 000 PLN (12 524 zł/m2)

2
-
42 m2
2025
15581950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21814072 15581950 Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni użytkowej 56,05m2 położone na 1 piętrze kamienicy z XIX w. Mieszkanie składa się obecnie z dwóch pomieszczeń - możliwość aranżacji według własnych potrzeb. Ze względu na umiejscowienie pionów wod-kan w dwóch mi...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

750 000 PLN (13 393 zł/m2)

2
-
56 m2
-
15811038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26426941 15811038 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX Na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 115,1 m² , położone na 3. piętrze budynku z 1997 roku , zlokalizowanego w Krakowie, w dzielnicy Bronowice , przy ul. Zaczarowane Koło . T...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 549 000 PLN (13 470 zł/m2)

5
-
115 m2
1997
15780911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25816024 15780911 Budynek biurowo-usługowy na sprzedaż - Prądnik Biały, Kraków Do sprzedaży budynek biurowo-usługowy o całkowitej powierzchni 302,6 m² (użytkowej 270,3 m² ), położony na działce 6,97 ara w atrakcyjnej lokalizacji na Prą...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 490 000 PLN (8 245 zł/m2)

11
-
302 m2
2002
15838830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26732400 15838830 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46,1 m², położone na 10. piętrze budynku z lat 80. Nieruchomość wyróżnia się pięknym, panoramicznym widokiem na stronę południowo-wschodnią ora...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

715 000 PLN (15 543 zł/m2)

2
-
46 m2
1981
15780910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25816022 15780910 Budynek biurowo-usługowy na sprzedaż - Prądnik Biały, Kraków Do sprzedaży budynek biurowo-usługowy o całkowitej powierzchni 302,6 m² (użytkowej 270,3 m² ), położony na działce 6,97 ara w atrakcyjnej lokalizacji na Prą...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 490 000 PLN (8 245 zł/m2)

11
-
302 m2
2002
15882095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27657322 15882095 Opiekun oferty: Bartosz Heintel. 602 101 602Na sprzedaż mieszkanie w inwestycji przy ul. Mitkowskiego 4 w dzielnicy Dębniki - Kraków. Otoczenie nieruchomości:Otoczenie nieruchomości to połączenie miejskiej infrastruktury z naturalnym spokojem. W najb...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

940 000 PLN (20 000 zł/m2)

2
1
47 m2
2019
15831008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26685044 15831008 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, działkę zlokalizowaną w Krakowie, Rybitwy ul. Rączna. Działka w MPZP - Rybitwy Północ oznaczona jako MN38 - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 000 PLN

-
-
3538 m2
-