• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Legionowo

Znalezionych ofert: 49

15802305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26262006 15802305 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 800 m², położona w spokojnej, jednorodzinnej części Legionowa, przy ul. Malinowej. Teren objęty MPZP MN1, co umożliwia realizację domu wolnostojącego lub bliźniaka.Wymiary działki: ok. 25 m szerokości × 32...

Legionowo (Grudzie) (Mazowieckie, gm. Legionowo)

499 000 PLN (625 zł/m2)

-
-
799 m2
-
15687793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23972776 15687793 Piec gazowy, podjazdy z kostki, ocieplenie dachu w cenie!Kupujący nie płaci prowizji agencjiBrak podatku PCCMam przyjemność zaprezentować nieruchomość idealną dla rodzin z dziećmi, położoną w Legionowie (ulica Aleja Legionów). Zaledwie 10 minut space...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

899 000 PLN (7 079 zł/m2)

4
1
127 m2
2025
15695974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24109630 15695974 Kupujący nie płaci podatku PCCKupujący nie płaci prowizjiPiec gazowy, podjazdy z kostki, ocieplenie dachu w cenie!Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość idealną dla rodzin z dziećmi, położoną w Legionowie (Aleja Legionów). Zaledwie 10 minut space...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

899 000 PLN (7 079 zł/m2)

4
1
127 m2
2025
15878274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27592267 15878274 Mieszkanie dwupokojowe z ładnym widokiem na panoramę miasta, składa się z przestronnego przedpokoju (6,8 m2), salonu (16 m2), sypialni (9 m2), oddzielnej i widnej kuchni (6,4 m2), łazienki (3,1 m2), WC (1,2 m2) Mieszkanie...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

430 000 PLN (10 238 zł/m2)

2
2
42 m2
1976
15845339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26859807 15845339 Do sprzedaży słoneczne mieszkanie dwupokojowe położone na III piętrze III piętrowego bloku. Wykaz pomieszczeń: pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój, łazienka. ...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

430 000 PLN (13 871 zł/m2)

2
1
31 m2
2010
15859207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Winda, 2 pokoje, balkon, garaż, komórka lokatorska 27165197 15859207 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 56,46 m², położonego w Legionowie przy ul. Słowackiego. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku na strzeżonym osiedlu, w spokojn...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

799 000 PLN (14 268 zł/m2)

2
1
56 m2
-
15188317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Legionowo - Ludwisin 12059415 15188317 Legionowo Ludwisin — świetna lokalizacja.Działka budowlana o powierzchni 952m2 położona w spokojnej okolicy Legionowa. Ładna okolica, zabudowa jednorodzinna lub bliźniacza. Działka o wymiarach szerokość 22m, długość 43m. Droga dojazdowa wyłożona kost...

Legionowo (Ludwisin) (Mazowieckie, gm. Legionowo)

850 000 PLN

-
-
950 m2
-
15799494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26190341 15799494 dostępnych jest kilka budynkówkupujący nie płaci prowizjibrak podatku PCC Oferujemy Państwu domy położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu, przy cichej asfaltowej ulicy. Stad wszędzie jest blisko; do sklepów, szpitala, przedszkola, szkoły. Zaledwie ...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

790 000 PLN (9 518 zł/m2)

4
1
83 m2
2025
15840777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26785605 15840777 brak prowizji od kupującego!budynek stoi - odbiory na wiosnęstacja PKP 1 minuta spacerem od domuwszystkie media miejskie!segmenty z widokiem na teren leśno-parkowydwa własne miejsca postojoweWszystkie segmenty w cenie 849.000. Segmenty skrajne są już...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

849 000 PLN (8 086 zł/m2)

4
2
105 m2
2025
15799493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26190342 15799493 dostępnych jest kilka budynkówkupujący nie płaci prowizjibrak podatku PCC Oferujemy Państwu domy i mieszkania położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu, przy cichej asfaltowej ulicy. Zaledwie 15 minut do stacji PKP skąd szybko i wygodnie dojedziemy ...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

650 000 PLN (10 156 zł/m2)

3
1
64 m2
2025
15780083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25797032 15780083 dostępnych jest kilka budynkówkupujący nie płaci prowizjibrak podatku PCC Oferujemy Państwu domy położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu, przy cichej asfaltowej ulicy. Stąd wszędzie jest blisko; do sklepów, szpitala, przedszkola, szkoły. Zaledwie ...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

950 000 PLN (11 176 zł/m2)

4
1
85 m2
2025
15803526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26298643 15803526 Przestronny dom z ogromnym potencjałem – idealny dla rodziny lub pod inwestycję!Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 180 m², położony na działce 380 m², w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. To doskonała propozycja dla osób poszukujących przestrz...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

950 000 PLN (5 278 zł/m2)

7
-
180 m2
-