• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Legionowo

Znalezionych ofert: 49

14933299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 5030315 14933299 Dom usługowo mieszkaniowy w centrum Legionowa. Wnętrza do własnej aranżacji.Dwa miejsca parkingowe z zadaszeniem. Przed domem znajduje się miejski bezpłatny plac parkingowy.Dom usytuowany:-100m. od Szpitala MSWI.A-40 m od kościoła Parafia Matki Bożej...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

2 990 000 PLN (7 475 zł/m2)

10
-
400 m2
-
15766911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25515034 15766911 Do sprzedania działka w Legionowie, przy ulicy Józefa Mireckiego. Działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Piękna, zadrzewiona, płaska działka o wymiarach: 24m (od frontu) na 60m (regularny prostokąt), dla której MPZP przewiduje zabud...

Legionowo, Józefa Mireckiego

1 293 000 PLN (899 zł/m2)

-
-
1439 m2
-
15870195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27422906 15870195 Elegancki Dom Wolnostojący w Legionowie Komfort, Styl i Doskonała LokalizacjaNa sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny wolnostojący położony w Legionowie przy ul. Batorego . Nieruchomość z 2005 roku, wybudowana z wysokiej jakości materiałów, wykończon...

Legionowo (Centrum) (Mazowieckie, gm. Legionowo)

1 550 000 PLN (9 810 zł/m2)

1
-
158 m2
2003
15889153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845619 15889153 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam mieszkanie do remontu w spokojnej okolicy w sąsiedztwie lasu. Mieszkanie składa się z oddzielnej kuchni, łazienki, pokoju dziennego, sypialni i holu. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni...

Legionowo (Legionowo) (Mazowieckie, gm. Legionowo)

435 000 PLN (11 154 zł/m2)

2
-
39 m2
1993
15889630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27856561 15889630 DOM Z DUSZĄ. DLA TYCH, KTÓRZY WIDZĄ WIĘCEJ NIŻ ŚCIANY.Są domy nowe, idealne i przewidywalne.I są takie miejsca jak to - z charakterem, historią i energią, której nie da się wybudować od zera.Ten dom nie próbuje być instagramowy.On daje coś znacznie c...

Legionowo (Nowy bukowiec) (Mazowieckie, gm. Legionowo)

2 790 000 PLN (12 400 zł/m2)

6
1
225 m2
1970
15877958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27585842 15877958 Na sprzedaż eleganckie mieszkanie z 2018 r w cichej i spokojnej części Legionowa na osiedlu zamkniętym Miejsce w garażu podziemnym plus loggia 23 m2 !Oferujmy mieszkanie położone w zielonej, kameralnej części Legionowa, idealnej dla osób ceniących sp...

Legionowo (Grudzie) (Mazowieckie, gm. Legionowo)

1 235 000 PLN (13 722 zł/m2)

4
1
90 m2
2018
15683241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23893096 15683241 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Legionowa – bardzo dobra lokalizacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w samym sercu Legionowa, przy ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego. To nieruchomość, która łączy wygodę...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

750 000 PLN (9 615 zł/m2)

4
1
78 m2
2000
15883960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27687037 15883960 Są mieszkania, które od razu sugerują gotowy scenariusz życia — i takie, które dają przestrzeń, by napisać go po swojemu. To przy al. 3 Maja 33 w Legionowie zdecydowanie należy do tej drugiej grupy.56,38 m² funkcjonalnej przestrzeni to propozycja dla...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

550 000 PLN (9 755 zł/m2)

3
1
56.38 m2
1978
15840748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26785603 15840748 Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. 178 mkw. z działką 749 mkw. – Legionowo, ul. Hetmańska (druga linia zabudowy)Dom z początku lat 90., z nowoczesnymi instalacjami: fotowoltaika, pompa ciepła, klimatyzacja (3 jednostki). Cicha ulica, blisk...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

1 550 000 PLN (8 708 zł/m2)

5
2
178 m2
1993
15857544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27124027 15857544 Dom z potencjałem usługowym w Legionowie 465,6 m² idealny na działalność lasyNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość mieszkalno-usługowa o powierzchni użytkowej 465,6 m², położona w spokojnej, zielonej części Legionowa. To przestrzeń z dużym potencjałem...

Legionowo (Legionowo przystanek) (Mazowieckie, gm. Legionowo)

3 800 000 PLN (6 922 zł/m2)

9
4
549 m2
2015
15868493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27382129 15868493 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerBezpośrednio DWUSTRONNE Mieszkanie 64 m duży balkon, zielona lokalizacja.Mieszkanie po niedawnym remoncie, otwarte i bardzo komfortowe przestrzenie.Nowoczesna Kuchnia w pełnej zabudowie, na podłodze gres p...

Legionowo (Legionowo) (Mazowieckie, gm. Legionowo)

785 000 PLN (12 266 zł/m2)

4
-
64 m2
-
15871339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ogródek/ Blisko terenów zielonych/ Kameralne 27465809 15871339 Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność, wygodę i ekologię.Inwestycja Grudzie 37 to kameralne osiedle czterech budynków jednorodzinnych dwulokalowych w cichej i zielonej części Legionowa.Kluczowe atuty Lokalu 1APowierzchnia użytkowa: 99,40 m²....

Legionowo (Bukowiec) (Mazowieckie, gm. Legionowo)

785 000 PLN (7 929 zł/m2)

4
2
99 m2
2026