• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Legnica

Znalezionych ofert: 203

15878203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27591198 15878203 Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny budynek o powierzchni 326,21 m², wybudowany w 2009 roku z pustaka ceramicznego, ocieplony i charakteryzujący się dobrą klasą energetyczną. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o działalności opiek...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 900 000 PLN (5 824 zł/m2)

1
-
326.21 m2
2009
15866194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27315444 15866194 Polecamy atrakcyjną nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym, w której dotychczas funkcjonował żłobek oraz przedszkole. Budynek o powierzchni 347,58 m², wybudowany w 2013 roku, usytuowany jest na działce o powierzchni 803 m². Nieruchomość znajdu...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 657 000 PLN (4 767 zł/m2)

1
-
347.58 m2
2013
15857295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27118151 15857295 Polecamy na sprzedaż działkę w centrum Legnicy przy ul. Korczaka.Działka o powierzchni 482mkw, przeznaczona w miejscowym planie pod zabudowę wielorodzinną.Działka posiada zatwierdzony projekt i pozwolenie na budowę budynku mieszkalno usługowego o pow...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

550 000 PLN

-
-
482 m2
-
15851998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27023177 15851998 Zobacz wirtualny spacer: https:evryplace.compbpsikqNa sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w Legnicy, na spokojnym i zielonym osiedlu Piekary B przy ul. Batalionu 'Parasol'. Nieruchomość położona jest na parterze trzypiętro...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

580 000 PLN (8 529 zł/m2)

3
1
68 m2
2007
15836672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26717423 15836672 Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w Legnicy na osiedlu Zosinek, przy ul. Krzemienieckiej. To propozycja dla osób, które szukają nieruchomości do własnej adaptacji i chcą stworzyć przestrzeń w pełni dopasowaną do swoich...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

305 000 PLN (5 077 zł/m2)

2
1
60.08 m2
1960
15853967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27065351 15853967 Mieszkanie z potencjałem do własnej aranżacji – Legnica, ul. GłogowskaNa sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Głogowskiej, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. W najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy, punkty usługowe...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

239 000 PLN (4 135 zł/m2)

2
1
57.8 m2
1930
15853497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27051792 15853497 Oferujemy do sprzedaż przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 130 m², położony przy głównej drodze dojazdowej do centrum, w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego. Lokal po remoncie, wykończony w podwyższonym standardzie, ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

799 000 PLN (6 146 zł/m2)

3
-
130 m2
1920
15836828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26721817 15836828 INWESTYCYJNA PERŁA W SERCU LEGNICY Przedmiotem oferty są poszczególne piętra w obiekcie biurowo usługowym w centrum miasta. Oferta dotyczy II piętra reprezentacyjnej kamienicy o funkcji mieszkalno-usługowej, zlokalizowane w ścisłym centrum Legnicy, b...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

2 950 000 PLN (3 688 zł/m2)

1
-
799.95 m2
1900
15868776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27390586 15868776 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny składający się z dwóch działek o łącznej powierzchni 851 m², zlokalizowany na rogu ulic Torowej i Działkowej. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który przewi...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

425 000 PLN

-
-
851 m2
-
15859849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27176732 15859849 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Chojnowskiej – dobrze skomunikowanej części miasta, z szybkim dostępem do centrum. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie komfort, funkcjonalny układ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

419 000 PLN (8 784 zł/m2)

5
1
47.7 m2
1930
15856214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27086838 15856214 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kameralnej inwestycji nowych domów w zabudowie bliźniaczej, z szybkim dojazdem do centrum Legnicy. Idealne miejsce dla osób szukających spokoju, a jednocześnie dostępu do miejskiej infrastruktury. Domy w stanie d...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

599 000 PLN (7 544 zł/m2)

4
2
79.4 m2
2026
15836829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26721816 15836829 INWESTYCYJNA PERŁA W SERCU LEGNICY Na sprzedaż wyjątkowy budynek mieszkalno-usługowy z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowany w centralnej części Legnicy, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego. To lokalizacja, która pracuje sama na...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

3 790 000 PLN (1 596 zł/m2)

1
-
2375 m2
1900