• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Legnica

Znalezionych ofert: 203

15884493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27704610 15884493 Na sprzedaż ustawne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 48 m², położone w spokojnej części Legnica – na osiedlu Zosinek, przy ul. Stryjskiej. To propozycja dla osób, które cenią sobie możliwość stworzenia wnętrza od podstaw, według własnego...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

335 000 PLN (6 979 zł/m2)

2
1
48 m2
1960
15857720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27132560 15857720 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w Legnicy, w pobliżu centrum, przy ul. Ściegiennego. To doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę miejskiego życia, a jednocześnie spokojne i dobrze zagospodarowane otoczenie. Lokal znajduje się na...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

450 000 PLN (7 087 zł/m2)

2
1
63.5 m2
2008
15856289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27087473 15856289 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kameralnej inwestycji nowych domów w zabudowie bliźniaczej, z szybkim dojazdem do centrum Legnicy. Idealne miejsce dla osób szukających spokoju, a jednocześnie dostępu do miejskiej infrastruktury. Domy w stanie d...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

599 000 PLN (7 544 zł/m2)

4
2
79.4 m2
2026
15852092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27025248 15852092 Nowoczesny budynek biurowo-socjalny z halą magazynową – na sprzedaż Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna położona w Legnica przy ul. Nowodworkiej. To doskonała propozycja dla firm poszukujących nowoczesnej siedziby z zapleczem biurowym, soc...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

3 500 000 PLN (7 000 zł/m2)

10
-
500 m2
2012
15815905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26611052 15815905 Dom 300 m od jeziora po gruntownym remoncie 2024 sauna kino domowe 40 m² biuro duża działka Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny położony zaledwie 300 metrów od jeziora, w spokojnej, zielonej okolicy, około 5 km od centrum Legn...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 940 000 PLN (6 730 zł/m2)

5
3
288.26 m2
2004
15745600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25062612 15745600 Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy o powierzchni całkowitej 300 m², zlokalizowany w samym centrum największego osiedla, w otoczeniu punktów handlowych i usługowych. Lokal zajmuje parter budynku oraz w pełni użytkowe podpiwniczenie z osobnym wejściem...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

825 000 PLN (2 750 zł/m2)

1
-
300 m2
2004
15731540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24795126 15731540 Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy 60 m² - ul. Św. Elżbiety, LegnicaPolecamy lokal handlowo-usługowy o powierzchni 60 m², położony w przyziemiu kamienicy przy ul. Św. Elżbiety. To doskonała propozycja pod działalność usługową, biurową, gabinet, małą...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

294 000 PLN (4 900 zł/m2)

1
-
60 m2
1930
15663766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23537294 15663766 Na sprzedaż: Nowoczesny dom wolnostojący w Kunicach – tylko 4 km od Legnicy! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, wolnostojącego domu o powierzchni 298 m², położonego na nowym, kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w Kuni...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 490 000 PLN (5 000 zł/m2)

6
2
298 m2
2002
15425577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18283391 15425577 Na sprzedaż mieszkanie w centrum Legnicy – ul. Parkowa.Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m², zlokalizowane w samym centrum Legnicy, przy ul. Parkowej. Doskonała lokalizacja zapewnia bliskość do wszelkich udogodnień miejski...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

420 000 PLN (5 455 zł/m2)

4
1
77 m2
1930
14214771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 105795 14214771 LOKALIZACJA:Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w Legnicy w okolicach ul. Szczytnickiej. OPIS NIERUCHOMOŚCI:Hala magazynowa usytuowana jest na działce o powierzchni 7877 m2. Hala jednokondygnacyjna wybudowana w latach 80 lat o wysokości 6 m. Powi...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

995 000 PLN (1 087 zł/m2)

3
-
915 m2
-
15815857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26609517 15815857 Zielona Oaza – komfortowe nieruchomości, na nowym osiedlu Prezentujemy kameralną inwestycję Zielona Oaza, zlokalizowaną w atrakcyjnej lokalizacji z szybkim dojazdem do centrum Legnicy. To idealne miejsce dla osób, które chcą odpocząć od miejskiego zg...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

599 000 PLN (7 544 zł/m2)

4
2
79.4 m2
2026
15805687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26314385 15805687 Dom na sprzedaż – Legnica, osiedle Wierzbiak 225 m² Na sprzedaż komfortowy, przestronny i świetnie utrzymany dom jednorodzinny o powierzchni 225 m², położony w jednej z najbardziej cenionych części Legnicy – na kameralnym i zielonym osiedlu Wierzbia...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 550 000 PLN (6 889 zł/m2)

6
2
225 m2
2007