• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Leszna Górna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Leszna i Górna

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15881088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wilanów 85 m2 4 oddzielne pokoje blisko Pałacu 27623746 15881088 Wilanów 85 m2 cztery oddzielne pokoje blisko Pałacu w WilanowieBiuro Nieruchomości Mościcki prezentuje mieszkanie, które łączy w sobie unikalny, niezwykle ustawny rozkład, prestiżowy adres i absolutną ciszę.NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:4 Oddzielne ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 320 000 PLN (15 579 zł/m2)

4
1
84.73 m2
1987
15858667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27152893 15858667 Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie z dużym balkonem w super lokalizacji blisko Metra Kabaty przy ulicy Rosoła 13. Mieszkanie ma 59,14 m2, składa się z: - salonu 21,8 m2 - kuchni 10 m2 - sypialni 11 m2 - gabinetu 6,2 m2 - łazienki z wanną 3 ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

820 000 PLN (13 898 zł/m2)

3
-
59 m2
1990
15790636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25971734 15790636 Rewelacyjna lokalizacja obok Metra Wawrzyszew 500 m. dojazd do centrum 20 minut Na sprzedaż dwustronne mieszkanie 51 m2, położone na 4 piętrze wieżowca w zielonej, spokojnej części Bielan. 3 jasne pokoje, łazienka, kuchnia. Ekspozycja wschód zachód...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (13 980 zł/m2)

3
-
50 m2
1977
15886817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27767973 15886817 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Atrakcyjny apartament położony w ścisłym centrum Szczecina w budynku z 2006 roku, idealny pod wynajem lub do zaspokojenia własnych potrzeb mieszkaniowych. Nieruchomość zlokalizowana w cichym i zielonym miej...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

570 000 PLN (10 272 zł/m2)

2
2
55.49 m2
2006
15878184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27590150 15878184 Nieruchomość składa się z 3 działek (w obrębie 20) o łącznej powierzchni ok. 0,94 ha.Numery działek w kolejności od ul. Zduńskiej to 161 (działka o pow. ok. 7,35 arów przy ulicy niezbudowana), nr 179 o pow. ok. 55,6 arów (zabudowana parterowym bud. ...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

700 000 PLN

-
-
9459 m2
-
15717923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24542394 15717923 Z radością przedstawiamy Państwu niepowtarzalną ofertę sprzedaży mieszkania w malowniczym Nowym Warpnie, które może stać się idealnym miejscem do życia dla Ciebie i Twojej rodziny. Ten trzy-lokalowy budynek z ocieploną elewacją łączy w sobie nowoczes...

Nowe Warpno (Zachodniopomorskie, gm. Nowe Warpno)

360 000 PLN (6 207 zł/m2)

3
1
58 m2
1930
15460367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 19055704 15460367 Działka w Jęczydole o pow. 0,9720 ha z linią brzegową jeziora Miedwie z możliwością postawienia domu rekreacji indywidualnej do 35m2 wraz z niezbędną infrastrukturą – aktywne jest zgłoszenie do wydziału budownictwa . Kupno nie wymaga bycia rolnikiem...

Jęczydół (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

520 000 PLN

-
-
9720 m2
-
14550683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 17248 14550683 Działka o powierzchni ponad 12 ha położona w niewielkiej miejscowości Krzywiec w gminie Marianowo. Odległość od Szczecina tylko 40 km, do Stargardu 16 km Teren ogrodzony, wjazd z drogi asfaltowej. Cała nieruchomość to grunt oraz budynki. Jest tam st...

Krzywiec (Zachodniopomorskie, gm. Marianowo)

1 400 000 PLN

-
-
122935 m2
-
15792475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26019443 15792475 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 4000 m2 w Maryninie koło Grodziska Maz.Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach od drogi ok 25 m, tył ok 39 m, boki ok 125 m.Działka przy gminne drodze utwardzonej.Na działce skrzynka z prą...

Marynin (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 190 000 PLN

-
-
4000 m2
-
15791264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25989137 15791264 Opiekun Oferty Maciej SuwałaTel. 602 101 602Nr. licencji PFRN 28424 Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wykończony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 135 m2, położony w Wilkszynie (gm. Miękinia) zaledwie kilka minut od granic Wrocławia.Dom łączy w...

Wilkszyn (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

1 249 000 PLN (14 034 zł/m2)

4
-
89 m2
2017
15787344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25926884 15787344 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1315 m2 w Owczarni koło MilanówkaGrodziska Maz.Działka częściowo ogrodzona przy prywatnej drodze utwardzonej z udziałami w cenie.Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi ok 22,5 m x ok 58 m.Na...

Owczarnia (Mazowieckie, gm. Brwinów)

799 000 PLN

-
-
1315 m2
-
15784610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25858008 15784610 Do sprzedania działka w połowie budowlana, w połowie rolna o powierzchni 5100 m2 w Ojrzanowie koło Żabiej Woli.Działka przy gminnej drodze asfaltowej.Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi ok 38 m x ok 175 m.W drodze przy działce prąd, ...

Ojrzanów (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

918 000 PLN

-
-
5100 m2
-