• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Leszna Górna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Leszna i Górna

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15889405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27849870 15889405 Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach – zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem, oferuje Państwu zdecydowanie więcej niż powszechnie przyjęty standard deweloperski! To wyjątkowa inwesty...

Cesarzowice (Dolnośląskie, gm. Środa Śląska)

1 449 000 PLN (9 113 zł/m2)

5
3
159 m2
2025
15889416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849851 15889416 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Wesoła przy ul. Dworkowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 81m2 składa się z:-salonu z dużym aneksem kuchenn...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 093 500 PLN (13 500 zł/m2)

3
1
81 m2
2002
15889414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849848 15889414 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy Al. gen. Władysława Sikorskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67m2 składa się:-trzech pokoi,-aneks...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 790 000 PLN (26 716 zł/m2)

3
1
67 m2
2018
15858063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27137813 15858063 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 78 m², położone w samym sercu Bytomia - bezpośrednio przy rynku. Lokal znajduje się na 2. piętrze, co zapewnia wygodę oraz dobrą dostępność. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, toalety z...

Bytom (Centrum) (Śląskie, gm. Bytom)

380 000 PLN (4 872 zł/m2)

4
-
78 m2
-
15714034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24450002 15714034 Nieruchomość z dużym potencjałem dom do remontu wraz z wolnostojącym garażem, który można zaadaptować lub rozebrać, w zależności od własnej koncepcji.Największym atutem jest przestronna działka, dająca szerokie możliwości zagospodarowania: inwestycy...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 160 000 PLN (8 788 zł/m2)

3
1
132 m2
1987
15889261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27846448 15889261 DZIAŁKA ROLNA WIELKA WIEŚ 70 ARÓW NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA ROLNA W WIELKIEJ WSI ZALEDWIE 5 KM OD OBWODNICY KRAKOWASzukasz działki , która łączy w sobie przestrzeń, piękne widoki i bliskość natury?Zależy Ci na ciszy i spokoju, ale jednocześnie nie chc...

Wielka Wieś (Małopolskie, gm. Wielka Wieś)

260 000 PLN

-
-
7076 m2
-
15884656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Skowarcz Nowy dom w malowniczej okolicy 27708753 15884656 Wysokiej jakości dom w w zabudowie bliźniaczej w malowniczym Skowarczu. Ogrzewanie podłogowe, 3 szybowe okna. Spokojna okolica z dala od zgiełku miasta z jednocześnie szybkim dojazdem do Trójmiasta bez korków dzięki blisko położonej stacji kolejowej....

Skowarcz (Pomorskie, gm. Pszczółki)

950 000 PLN (6 690 zł/m2)

5
2
142 m2
2024
15826949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie wykończone | 61,04 m² | połu 26651323 15826949 Duże 2-pokojowe mieszkanie 61,04 m² południe garderoba gotowe do zamieszkaniaNa sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie wykończone i gotowe do zamieszkania, położone na piętrze w budynku D1 (klatka B). Lokal jest słoneczny, z południową ekspo...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

701 960 PLN (11 508 zł/m2)

2
1
61 m2
2023
15823994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duża działka z linią brzegową | Otomin | 13 551 m² 26651316 15823994 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 13 551 m² położoną we Otominie (gm. Kolbudy). To przestronny teren, który daje szerokie możliwości realizacji inwestycji — idealny pod duży dom jednorodzinny, zespół rezydencyjny lub ja...

Otomin (Pomorskie, gm. Kolbudy)

2 710 200 PLN

-
-
13551 m2
-
15823522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Widok na Starówkę Gdańską, dużo zieleni 26651304 15823522 GOTOWE DO ODBIORU!Funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 5-pokojowe, położone na nowo wybudowanym, nowoczesnym osiedlu bardzo blisko centrum Gdańska. Dwa tarasy o powierzchni 12 i 17 metrów z widokiem na Gdańską Starówkę.Osiedle tworzy pięć eleganckich...

Gdańsk (Aniołki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 943 864 PLN (19 116 zł/m2)

5
3
154 m2
2025
15823398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje| 6 piętro | wykończenie pod klucz |Redłow 26651296 15823398 Oferowane jest nowoczesne trzy pokojowe mieszkanie z wykończeniem w cenie. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 74,82  m2, w ekspozycji zachodniej, zlokalizowane na 6 piętrze budynku w nowoczesnej inwestycji ALVARIUM 2.0 w Gdyni Redłowo,  oferowane w s...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 385 970 PLN (18 729 zł/m2)

3
1
74 m2
2025
15818669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje dla rodziny | wysoki sufit | centrum Rumi 26651260 15818669 Kupujący nie płaci prowizji! Jesteśmy partnerskim biurem sprzedaży - działamy we współpracy z deweloperem, zapewniając pełne wsparcie na każdym etapie zakupu!Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa realizowana przez dewelopera o ugruntowanej pozycji na ry...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

670 596 PLN (9 062 zł/m2)

4
2
74 m2
2027