• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Leszna Górna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Leszna i Górna

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15667179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23593359 15667179 Zamieszkaj w wyjątkowym domu! Villa w sercu Żarowa! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje na sprzedaż niepowtarzalną, komfortową rezydencję o powierzchni 230 m² , położoną na pięknej, zagospodarowanej działce o powierzchni 11 ar&oac...

Żarów (Dolnośląskie, gm. Żarów)

1 998 000 PLN (8 687 zł/m2)

5
-
230 m2
2018
15857424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27122096 15857424 Proponujemy Państwu do zakupu mieszkanie o powierzchni 56,38 m2, zlokalizowane na poddaszu, na piątej kondygnacji, w dzielnicy Stare Miasto, przy ul. Książąt Opolskich w Opolu.Mieszkanie jest wykończone i gotowe do zamieszkania. Dostępne od zaraz.&am...

Opole (Stare miasto) (Opolskie, gm. Opole)

600 000 PLN (10 714 zł/m2)

3
-
56 m2
-
15800375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26212489 15800375 Zobacz tą fantastyczną ofertę funkcjonalnego, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Opolu przy ul. Szarych Szeregów! Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, a do wszystkich pomieszczeń prowadzi przestronny przedpokój, co sp...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

589 000 PLN (9 817 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15795100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26090059 15795100 SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący 572 711 788Wyjątkowa działka inwestycyjno-budowlana w Zawierciu ogromny potencjał dla inwestora i dewelopera!Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2153 m², położona w jednej z najbardziej cenio...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

384 000 PLN

-
-
2153 m2
-
15776249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25701122 15776249 NOWA INWESTYCJA W ZAWADZIE! Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC 2%.Szukasz pięknego, nowego domu w spokojnej i zielonej okolicy? Nie musisz szukać dalej! Ta wspaniała szeregówka o powierzchni 102,6m2 spełni Twoje najśmiels...

Zawada (Opolskie, gm. Popielów)

779 760 PLN (7 645 zł/m2)

4
-
102 m2
-
15624508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bojano! Parterowy dom dla rodziny, duży ogród! 22705645 15624508 Komfortowy i rewelacyjnie położony dom parterowy położony w urokliwej, pełnej zieleni kaszubskiej miejscowości Bojano.Budynek oddany do użytku w 2018 roku, zaprojektowany z dbałością o każdy detal i wykończony materiałami najwyższej jakości. Zastosow...

Bojano (Pomorskie, gm. Szemud)

2 500 000 PLN (13 889 zł/m2)

5
2
180 m2
2018
15875963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526052 15875963 Szukasz gotowej rezydencji? To ogłoszenie nie jest dla Ciebie.Jeśli jednak szukasz 775 m² uzbrojonego gruntu w świetnej lokalizacji (800 m od Rynku w Jędrzejowie), gdzie na start masz już gotową bazę socjalną, biurową lub mieszkalną – czytaj dalej.Pr...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

317 000 PLN (8 568 zł/m2)

2
1
37 m2
1950
15723793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sopot | 3 pokoje 87,5 m² | garaż | remont w 2023r. 24638534 15723793 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Sopot - ul. 23 MarcaNa sprzedaż mieszkanie 87,5 m² + miejsce postojowe w hali garażowej i komórka lokatorska - po kapitalnym remon...

Sopot (Pomorskie, gm. Sopot)

1 496 000 PLN (17 195 zł/m2)

3
1
87 m2
1998
15877078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27562236 15877078 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy Al. Jana Pawła IIBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 15 piętrze w 15 piętrowym budynku.Rok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 27,40m2 składa się z:-pokoju dziennego,-otwart...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (21 861 zł/m2)

1
1
27.4 m2
1972
15877124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27562229 15877124 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Pod BrzozamiBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2012NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 93m2 składa się z:-salonu-widnej kuchni-dwóch sypialni...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (11 290 zł/m2)

3
1
93 m2
2012
15877114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27562227 15877114 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Klemensiewicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64,7m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzieln...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

970 500 PLN (15 000 zł/m2)

3
1
64.7 m2
1976
15877103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27562220 15877103 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Fort WolaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku.Rok budowy: 2017 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,94m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypialni...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

944 630 PLN (21 999 zł/m2)

2
1
42.94 m2
2017