• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Leszna Górna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Leszna i Górna

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15889595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27856543 15889595 AGENT PROWADZĄCY: MARCIN HUSPO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ REMAX Home ProBrzeszcze ul. Piekarska Działka inwestycyjno-budowlana 1004 m²Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w zielonej, spokojnej części Brzeszcz, niedaleko centrum miast...

Brzeszcze (Małopolskie, gm. Brzeszcze)

159 000 PLN

-
-
1004 m2
-
15889352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27847636 15889352 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie – Leszkowice, Aleja WolnościNa sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 64 m², położone na 1. piętrze w czteropiętrowej kamienicy przy ulicy Aleja Wolności w Leszkowicach.Nieruchomość zachwyca elegancką aranżacją wnęt...

Jelcz-Laskowice (Dolnośląskie, gm. Jelcz-Laskowice)

719 999 PLN (11 077 zł/m2)

2
1
65 m2
1925
15889118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27845234 15889118 Okolice ul. Grota-Roweckiego Dom bliźniak 5 pokoi Garaż Dla obcokrajowcówPROMOCJA DO 1 MAJA 2026 r. !!!!! Na sprzedaż bardzo energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w kameralnej okolicy w rejonie ul. Grota-Roweckiego. Możliwość zak...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

949 999 PLN (7 540 zł/m2)

5
-
126 m2
2025
15889098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27845227 15889098 Przedstawiam Państwu atrakcyjną działkę budowlaną w Żernikach Wrocławskich, ul. Spokojna.Nr działki 43631, 1300 m² x 620 zł = 806 000 zł.Wymiary: ok. 24 x 53 mMożliwość dokupienia działki 4364 - 554 m² x 300 zł = 166 200 zł - bez możliwości zabudowy....

Żerniki Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

794 300 PLN

-
-
1300 m2
-
15889070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27842638 15889070 WROCŁAW, PILCZYCE, UL. PILCZYCKA -OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m², położone w klimatycznej kamienicy z 1936 roku na wrocławskich Pilczycach. Układ mieszkania: 2 ustawne pokoje oddzielna kuchnia z...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

369 990 PLN (9 893 zł/m2)

2
1
37.4 m2
1936
15889069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27842637 15889069 Okazja! Promocja ! Nowoczesny bliźniak 100 m² z działką 415 m² – komfort, przestrzeń i natura Nowa niższa cena!!!!!!!! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, która łączy wygodę nowoczesnego budownictwa z klimatem spokojnej, zielonej okolicy. Połowa dom...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

798 999 PLN (7 950 zł/m2)

5
1
100.5 m2
2025
15889037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27842631 15889037 Apartament 3 pok60mgaraż komórka Lux2010Polecamy na sprzedaż apartament ul Kubali Apartament znajduje się na zamkniętym osiedlu ,w spokojnej okolicy Na terenie osiedla teren rekreacyjny oraz plac zabaw.Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie Mie...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

779 999 PLN (12 603 zł/m2)

3
1
61.89 m2
2010
15889028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27841895 15889028 Ok. Opolska Bliźniak4 pok125m2Lux Polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony okolice ul. Opolska , na spokojnym osiedlu. Nieruchomość została wykończona w podwyższonym standardzie, z dbałością o jakość materiałów oraz komfort codzienn...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 149 000 PLN (9 119 zł/m2)

4
2
126 m2
2016
15889030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27841892 15889030 Elegancki apartament z duszą przedwojennej Warszawy - Chmielna 73B Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 103,74 m², położony w klimatycznej, przedwojennej kamienicy przy ul. Chmielnej, w samym sercu Warszawa. To propozycja dl...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 001 PLN (17 831 zł/m2)

3
1
103.75 m2
1920
15888988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27838327 15888988 Na sprzedaż GOTOWY Dom typu bliźniak okolice Sułowskiej Oferujemy nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z działką o powierzchni 500 m². Możliwość wyboru strony PRAWALEWA. Inwestycja w spokojnej i zielonej okolicy, z szybkim dojazdem do Wrocławia.Uk...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

865 000 PLN (7 205 zł/m2)

4
2
120.05 m2
2025
15888798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27826565 15888798 3 pokoje 60 m² Karłowice Zamknięte osiedle!.Polecam na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na 3 piętrze w budynku z windą przy ul. Czajkowskiego w jednej z najbardziej lubianych i zielonych części Wrocławia – Karło...

Wrocław (Karłowice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 990 PLN (11 661 zł/m2)

3
1
60.03 m2
2000
15888741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27823115 15888741 Blizniak Okazja - cena PROMOCJAOk Karwiany szukalice Ostatni bliźniak w promocyjnej cenie !Oferta bez podatku PCC oraz prowizji.Polecam na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 115 m2, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej o...

Szukalice (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

949 999 PLN (7 917 zł/m2)

5
3
120 m2
2026