• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Lesznowola

Znalezionych ofert: 43

15847555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26920661 15847555 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,15 m² z tarasem 22,48 m², położone na 1 piętrze osiedla Smart Ecological Estate w Lesznowoli.Mieszkanie oferuje funkcjonalny układ, wysokość 2,93 m, duże przeszklenia, ogrzewanie podłogowe, inteligen...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

852 725 PLN (11 523 zł/m2)

3
1
74 m2
2026
15848053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26930297 15848053 Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88,72 m2, położone na parterze kameralnej inwestycji - Smart Ecological Estate w Lesznowoli.Do mieszkania przynależy przestronny ogródek o powierzchni 112,04 m2 oraz miejsce postojowe (doda...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 020 280 PLN (11 594 zł/m2)

4
1
88 m2
2026
15847561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26920657 15847561 Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,06 m2, położone na parterze kameralnej inwestycji - Smart Ecological Estate w Lesznowoli.Do mieszkania przynależy przestronny ogródek o powierzchni 63,85 m2 oraz miejsce postojowe (dodat...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

878 175 PLN (11 259 zł/m2)

4
1
78 m2
2026
15847521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26917515 15847521 Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88,99 m2, położone na parterze kameralnej inwestycji - Smart Ecological Estate w Lesznowoli.Do mieszkania przynależy przestronny ogródek o powierzchni 112,04 m2 oraz miejsce postojowe (doda...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 023 385 PLN (11 629 zł/m2)

4
1
88 m2
2026
15848938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26952430 15848938 Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,17 m2, położone na parterze kameralnej inwestycji - Smart Ecological Estate w Lesznowoli.Do mieszkania przynależy przestronny ogródek o powierzchni 51,32 m2 oraz miejsce postojowe (dodat...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

755 663 PLN (11 279 zł/m2)

3
1
67 m2
2026
15847519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26917517 15847519 Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,59 m2, położone na parterze kameralnej inwestycji - Smart Ecological Estate  w Lesznowoli.Do mieszkania przynależy przestronny ogródek o powierzchni 112,11 m2 oraz miejsce postojowe (doda...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 030 285 PLN (11 576 zł/m2)

4
1
89 m2
2026
15847523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26917511 15847523 Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,01 m2, położone na parterze kameralnej inwestycji - Smart Ecological Estate w Lesznowoli. Do mieszkania przynależy przestronny ogródek powierzchni 56,54 m2 oraz miejsce postojowe (dodatk...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

866 363 PLN (11 251 zł/m2)

4
1
77 m2
2026
15847518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26917510 15847518 Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,33 m2, położone na parterze kameralnej inwestycji - Smart Ecological Estate w Lesznowoli. Do mieszkania przynależy przestronny ogródek o powierzchni 97,57 m2 oraz miejsce postojowe (doda...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

827 431 PLN (10 746 zł/m2)

4
1
77 m2
2026
15872333 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka Gmina Lesznowola z MPZP 27490553 15872333 Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Janczewice - w dynamicznie rozwijającej się Gminie Lesznowola !Działka ma 1000 m² - jest na planie prostokąta 27 x 36 metrów - idealna pod budowę wolnostojącego domu jednorodzinnego.To doskonała propozycja...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

490 000 PLN

-
-
1000 m2
-
13890401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2196958 13890401 Działki położone są w Kolonii Mrokowskiej, gmina Lesznowola, w bliskiej odległości drogi E7. Działki o powierzchni 1800m i 6 000m położone są przy drodze asfaltowej. Posiadaja wszystkie media w drodze - prąd, woda, gaz, kanalizacja.W miejscowym plani...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 200 000 PLN (153 zł/m2)

-
-
7829 m2
-
15764983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25459324 15764983 Nowoczesne osiedle domów w Lesznowoli – komfort, jakość i bliskość natury. Pozostał OSTATNI DOM.Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowego, kameralnego osiedla zlokalizowanego w miejscowości Warszawianka, w gminie Lesznowola. Inwestycja sk...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 259 000 PLN (7 820 zł/m2)

5
2
161 m2
2025
15775427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25672214 15775427 Na sprzedaż dom wolnostojący w wysokim standardzie, położony w spokojnej części Lesznowoli w powiecie piaseczyńskim.Dom o powierzchni 196 m² z pięknym tarasem i zadbanym ogrodem zapewnia prywatność i możliwość relaksu. Nieruchomość idealna dla rodzin...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

2 100 000 PLN (10 938 zł/m2)

5
2
192 m2
2011