• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Lublin

Znalezionych ofert: 319

15851003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do sprzedania, Centrum Lublina 520 000 zł do negocjacji, tel.+48 510 519 315 27011201 15851003 Na Sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow. 60 m² w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Lublina (Śródmieście) przy ul. Wschodniej . Mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku na wzniesieniu dzięki czemu, mimo niskiego piętra jest widok z okna na panoram...

Lublin (Śródmieście), Ul.Wschodnia 19

520 000 PLN (8 667 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15893770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27920500 15893770 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOferta sprzedaży przestronnego, wysokiego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 74 m², położonego na parterze kameralnego, zadbanego bloku z końca lat 50. w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Lublina – n...

Lublin (Wieniawa) (Lubelskie, gm. Lublin)

688 000 PLN (9 297 zł/m2)

3
-
74 m2
1959
15888303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27808992 15888303 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINOWA INWESTYCJA – JUŻ W SPRZEDAŻY WYBIERZ SWOJĄ LEPSZĄ POŁOWĘ Prawdziwy DOM z przestrzenią. Poczuj swobodę i komfort życia.Super lokalizacja! Lublin Sławin ✨ Dlaczego warto?✔ 149 m² powierzchni użytko...

Lublin (Sławin) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 295 000 PLN (8 691 zł/m2)

5
-
149 m2
2026
15811884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26444112 15811884 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOFERTA PRYWATNA SKIEROWANA BEZPOŚREDNIO DO KUPUJĄCEGO.POŚREDNIKOM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ!!!Podana cena jest ceną NETTO sprzedaż na fakturę VAT trzeba doliczyć 23% podatku VAT.Sprzedam lokal użytkowy w centrum...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

370 000 PLN (5 000 zł/m2)

5
-
74 m2
-
15684728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23909085 15684728 PAKIET INWESTYCYJNY 3 LOKALE FUNKCJA MIESZKALNA + USŁUGOWA LUBLIN Wieniawa, ul. GodebskiegoNa sprzedaż trzech niezależnych lokali o łącznej powierzchni 147 m², zlokalizowanych na parterze oraz piętrze -1 (z wyjściem na dziedziniec) kamienicy w je...

Lublin (Wieniawa) (Lubelskie, gm. Lublin)

880 000 PLN (5 986 zł/m2)

11
-
147 m2
1937
15893374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27909724 15893374 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni ok. 65 m², zlokalizowane na 3 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Poligonowej. Nieruchomość w stanie deweloperskim daje możliwość aranżacji wnętrza według własnego gustu i potrz...

Lublin (Sławin) (Lubelskie, gm. Lublin)

770 000 PLN (11 846 zł/m2)

2
-
65 m2
-
15893372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27909722 15893372 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam mieszkanie w centrum Lublina przy ul. Lubartowskiej 34. Mieszkanie z balkonem, do remontu — idealne do własnej aranżacji lub pod inwestycję.W skład mieszkania wchodzą:2 pokoje,kuchnia,łazienka,kor...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

320 000 PLN (7 111 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15881319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27628184 15881319 Na sprzedaż mieszkanie na Miasteczku Akademickim na ul. Sowińskiego. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze (ostatnim) w bloku z cegły po termomodernizacji. Mieszkanie składa się z:- pokoju nr 1 - 10,2 m2- pokoju nr 2 - 18,1 m2- kuchni - 6,3 m2 - łazie...

Lublin (Wieniawa) (Lubelskie, gm. Lublin)

567 000 PLN (12 064 zł/m2)

2
1
47 m2
1959
15862011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27221058 15862011 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Lwowskiej w Lublinie, z pięknym widokiem na panoramę Starego Miasta.Nieruchomość stanowi świetną propozycję inwestycyjną idealną pod wynajem. Funkcjonalny układ pomieszczeń oraz atrakcyjna lok...

Lublin (Kalinowszczyzna) (Lubelskie, gm. Lublin)

375 000 PLN (10 135 zł/m2)

2
1
37 m2
1980
15869116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27401304 15869116 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,1 m², zlokalizowane na parterze w niskiej zabudowie w Lublinie.Lokal składa się z:- trzech niezależnych pokoi- osobnej, widnej kuchni- łazienki- przedpokojuMieszkanie jest w stanie do zamieszkania,...

Lublin (Dziesiąta) (Lubelskie, gm. Lublin)

450 000 PLN (9 574 zł/m2)

3
1
47 m2
1970
15871686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27474028 15871686 Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m², zlokalizowane przy ul. Wallenroda w jednej z najbardziej atrakcyjnych części miasta, w pobliżu UMCS oraz KUL.Mieszkanie przeszło generalny remont i od tego czasu pozostaje niezamies...

Lublin (Rury) (Lubelskie, gm. Lublin)

618 000 PLN (11 036 zł/m2)

2
1
56 m2
1960
15885318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27723667 15885318 Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,6 m na osiedlu Mickiewicza, w popularnej dzielnicy LSM, przy ul. Wallenroda - miejscu, które łączy świetne połączenia komunikacyjne z pełną infrastrukturą miejską. Mieszkanie z balkonem, składa się z jasnej ku...

Lublin (Lsm) (Lubelskie, gm. Lublin)

315 000 PLN (11 250 zł/m2)

1
1
28 m2
1970