• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Lublin

Znalezionych ofert: 319

15836511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26712717 15836511 Do sprzedania duży dom w świetnej lokalizacji. W pobliżu cała infrastruktura miejska, potrzebna do codziennego funkcjonowania- szkoła, przedszkola, przystanek MPK, sklepy. Jednocześnie można cieszyć się bliskością natury- rzeczka, las, skansen, ogró...

Lublin (Sławin), Poli Gojawiczyńskiej

890 000 PLN (4 111 zł/m2)

6
2
216.5 m2
1981
15406327 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17830839 15406327 Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje Państwu cztery atrakcyjne działki usytuowane w Lublinie, przy nowo powstającej ul. Gen. Urbanowicza oraz Gen. Skalskiego. Szerokości działek kształtują się na poziomie od 23m do 55m. Działki o powierzchnia...

Lublin (Felin) (Lubelskie, gm. Lublin)

299 000 PLN

-
-
756 m2
-
15742412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24991242 15742412 Do sprzedaży jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu użytkowego o powierzchni 868,30 mkw. na podstawie przydziału Pracowniczej Spółdzielni Mieszkaniowej Kolejarz, położonego w Lublinie przy ul. Zimowej 5.Budynek, w którym znajduje się lokal, s...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

1 325 000 PLN (1 526 zł/m2)

1
-
868.3 m2
1993
15839763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26759495 15839763 Rozkładowe i przestronne mieszkanie: Lublin, Lwowska, 36,8m2, 2 pokoje. !!! BEZ PIECYKA GAZOWEGO !!!Opis mieszkania: - piętro 1010- powierzchnia mieszkania: 36,8 m²- salon - sypialnia z balkonem- kuchnia oddzielna z możliwością...

Lublin (Kalinowszczyzna) (Lubelskie, gm. Lublin)

365 000 PLN (9 918 zł/m2)

2
1
36.8 m2
1975
15768608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25547844 15768608 Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe w spokojnej części Lublina - ul. Wojciecha Żywnego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,4 m² położone na ostatnim, czwartym piętrze kameralnego budynku mieszkalnego. Nieruchomość znajduje się w spo...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

540 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
-
54 m2
-
15815218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26628936 15815218 Oferta dodana za pomocą ADDOMSprzedam bezpośrednio kawalerkę o powierzchni 25 m2.Mieszkanie jest urządzone ,wygodne i słoneczne . Mieszkanie znajduję się na bezpiecznym osiedlu , bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi dzielnicami Lublina.Mieszkani...

Lublin (Bronowice) (Lubelskie, gm. Lublin)

289 000 PLN (11 560 zł/m2)

1
-
25 m2
1979
15812347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy 2 pokojowy apartament w centrum Lublina 26486295 15812347 Na sprzedaż 2 pokojowy apartament w zrewitalizowanej kamienicy w samym centrum Lublina. Nieruchomość znajduje się w kompleksie łączącym nowo powstałe apartamentowce z postindustrialną zabudową. Wysokość pomieszczeń powyżej 3 m jest dodatkowym atutem....

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

729 000 PLN (18 692 zł/m2)

2
1
39 m2
2025
15763983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25436966 15763983 Nowe, luksusowe nigdy niezamieszkane mieszkanie z balkonem i dwoma miejscami postojowymi - gotowe do wprowadzenia ul. Kręta, Lublin Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, w pełni wykończonego mieszkania położonego w nowoczes...

Lublin (Kośminek) (Lubelskie, gm. Lublin)

679 000 PLN (14 146 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15212352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 12740958 15212352 Przedstawiam Państwu interesującą nieruchomość usługową na sprzedaż, idealną pod prowadzenie działalności gospodarczej. Działka położona jest w pierwszej linii zabudowy, przy ul. Łagiewnickiej w Lublinie (boczna ul. Turystycznej). Miejscowy Plan Z...

Lublin (Tatary) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 880 000 PLN (10 444 zł/m2)

11
-
180 m2
2002
15695509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24104580 15695509 Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje Państwu atrakcyjną działkę inwestycyjną z przeznaczeniem przemysłowym i budowlanym , zlokalizowaną w dzielnicy ekonomicznej Lublina - na ul. Zadębie. ...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

749 000 PLN

-
-
7188 m2
-
15759459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25338491 15759459 Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje Państwu atrakcyjną działkę budowlaną, ulokowaną w przemysłowo - ekonomicznej dzielnicy Lublina - Hajdów - Zadębie, na ul. Kasprowicza. Działka o powierzchni całkowitej 1703 mkw oraz szerokości 15 m ...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

199 000 PLN

-
-
1703 m2
-
15756610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 25256887 15756610 Kompleks działek rekreacyjnych - Lublin, ul. Głuska - inwestycja w zielonej enklawie miasta Na sprzedaż kompleks 13 działek rekreacyjnych położonych w Lublinie, przy ul. Głuskiej - w zacisznej, zielonej części miasta, z jednoczesnym szybkim dojazde...

Lublin (Głusk) (Lubelskie, gm. Lublin)

19 900 PLN

-
-
336 m2
-