• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Malbork

Znalezionych ofert: 68

15742671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24997984 15742671 Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży kawalerki -Stare Miasto Malbork.Mieszkanie składa się z przestronnego i jasnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz aneksem sypialnianym, łazienki z prysznicem , przedpokoju z zabudową. Dodatkowo d...

Malbork, os. Stare Miasto

220 000 PLN (9 565 zł/m2)

1
1
23 m2
1958
15709969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24368317 15709969 Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w centrum Malborka składające się z jednego pokoju, widnej kuchni, korytarza oraz łazienki o łącznej powierzchni 31 m2.Lokal położony na drugim piętrze budynku mieszkalnego przy ul. Mickiewicza 6 w Malborku.Ideal...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

240 000 PLN (7 742 zł/m2)

1
1
31 m2
1961
15849365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal usługowy w centrum Malborka 26964826 15849365 Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu usługowego na sprzedaż w Malborku, przy ul. 17 marca.Lokal znajduje się na rogu ulic 17 marca oraz Poczty Gdańskiej. Lokal jest dwupoziomowy, na kondygnacji 0 (ok 195 m2) znajdują się:- sala do obsługi sal...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

870 000 PLN (3 734 zł/m2)

3
-
233 m2
-
14407982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 31811 14407982 Malbork, budynek biurowy, 3386 m2, sprzedam, 3 050 000 zł. Zgodnie z Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego zatwierdzonym uchwałą nr IX802015 Rady Miasta Malbork, z dnia 30 czerwca 2015 r., przeznaczenie nieruchomości określa się jako...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

3 050 000 PLN (901 zł/m2)

12
1
3386 m2
-
15890565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27879195 15890565 Oferta Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,3 m², położone na 8 piętrze w zadbanym, dziesięciopiętrowym bloku przy ul. Sienkiewicza w Malborku.W skład mieszkania wchodzą:salon z wyjściem na balkon,drugi pokój,oddzielna kuchnia,łazienk...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

329 000 PLN (6 541 zł/m2)

2
1
50.3 m2
1977
15890570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne mieszkanie 35 m² w Malborku 27879374 15890570 Słoneczne mieszkanie 35,24 m² 2 pokoje Stare Miasto Malbork Na sprzedaż oferujemy słoneczne mieszkanie o powierzchni 35,24 m², położone na 3 piętrze na osiedlu Stare Miasto w Malbork, blisko Zamek w Malborku.Cena: 230 000 zł.Mieszkanie jest do wła...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

230 000 PLN (5 897 zł/m2)

2
1
39 m2
1970
15682649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23883808 15682649 Ta działka budowlana to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie zarówno spokój i bliskość natury, jak i dostęp do udogodnień miejskich.Malbork to miasto atrakcyjne nie tylko ze względu na swoją bogatą historię i zabytki, ale również dzięki dynami...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

201 280 PLN (185 zł/m2)

-
-
1088 m2
-
15710034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24369423 15710034 Zachęcam do kontaktu i osobistego zapoznania się z ofertą. To OKAZJA, aby stać się właścicielem domu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Polsce. Nie czekaj, zainwestuj w przyszłość już dziś!Inwestując w ten dom, zyskujesz nie tylko miejsc...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

800 000 PLN (2 286 zł/m2)

8
1
350 m2
1992
15682672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23883807 15682672 Ta działka budowlana to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie zarówno spokój i bliskość natury, jak i dostęp do udogodnień miejskich. Malbork to miasto atrakcyjne nie tylko ze względu na swoją bogatą historię i zabytki, ale również dzięki dynam...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

195 175 PLN (185 zł/m2)

-
-
1055 m2
-
15864226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27265002 15864226 Oferta:Na sprzedaż nowoczesny apartament w nowym budownictwie o powierzchni 75,41 mkw, z własnościowym zewnętrznym miejscem parkingowym.Lokalizacja:Mieszkanie zlokalizowane w centrum Malborka na bardzo spokojnym, nowo powstałym osiedlu SADY przy uli...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

720 000 PLN (9 536 zł/m2)

3
1
75.5 m2
2020
15785660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal handlowo-usługowy z 7 miejscami parkingowymi 25888414 15785660 TYLKO U NAS!Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy z przynależnymi 7 miejscami parkingowymi.LOKAL: przestronny, ustawny, po remoncie o łącznej powierzchni użytkowej 58,49 m2. W skład lokalu wchodzi:- sala główna,- pomieszczenie gospodarcze,- sala nr. 2,...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

239 000 PLN (4 121 zł/m2)

5
-
58 m2
1963
15889061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe, parking pod szlabanem 27842430 15889061 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Malbork Południe gotowe do zamieszkania balkon spokojna okolicaNa sprzedaż komfortowe i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni ok. 48,9 m², położone na 2 piętrze w spokojnej części Malborka - dzielnica Południe...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

420 000 PLN (8 750 zł/m2)

2
1
48 m2
1999