• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Malbork

Znalezionych ofert: 68

15693629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum Malborka, handlowo-usługowo-komercyjny 24071173 15693629 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Atuty:lokal do własnej aranżacji,witryny,parking przed budynkiem,dwa wejścia,Nieruchomość:Lokal handlowo-usługowo-komercyjny, znaj...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

1 350 000 PLN (6 136 zł/m2)

1
-
220 m2
2003
15339400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Średniowieczna Brama Garncarska/Baszta - Malbork 16236811 15339400 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.BRAMA GARNCARSKA zwana też św. Ducha - powstała w II połowie XIV wieku w ramach budowy systemu obronnego miasta. Budynek znajduje się w pasie murów obronnych, otaczającyc...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

2 200 000 PLN (9 735 zł/m2)

11
-
226 m2
-
15715680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal użytkowy w centrum Malborka 380 000 zł 24497867 15715680 Na sprzedaż: Lokal Handlowo-Usługowy w Centrum MalborkaOferujemy do sprzedaży przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 70 m², zlokalizowany w centrum Malborka, idealny pod działalność usługową, biurową lub handlową.Opis nieruchomości:Powierz...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

380 000 PLN (5 429 zł/m2)

3
-
70 m2
-
15774975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlano-usługowa 2430 m² Malbork Kałdowo 25661121 15774975 Działka budowlano-usługowa 2430 m² - Malbork, Kałdowo, ul. TczewskaNa sprzedaż działka nr 13 o powierzchni 2430 m², położona w Malborku (dzielnica Kałdowo) przy ulicy Tczewskiej.Lokalizacja:• spokojna okolica, idealna pod zabudowę mieszkaniową lub us...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

360 000 PLN

-
-
2430 m2
-
15887020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27773552 15887020 OFERTANa sprzedaż dom wolnostojący o charakterze mieszkalno-usługowym, położony w samym sercu Malborka przy ul. Sikorskiego. Nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym – idealna zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia działalności gospodarczej....

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

859 000 PLN (4 295 zł/m2)

5
-
200 m2
1990
15886350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27754469 15886350 Sprzedam nieruchomość o powierzchni 0,3000 ha, położoną w Malborku przy ul. Toruńskiej. Teren jest niezabudowany, płaski, ogrodzony o kształcie nieregularnym. Dojazd od ul. Toruńskiej o nawierzchni asfaltowej. W otoczeniu tereny przemysłowo - handlow...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

790 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15864135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27264887 15864135 OFERTANa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 86 m², zlokalizowane w Malborku, przy ul. Marii Konopnickiej. Nieruchomość po generalnym remoncie, wykończona z dbałością o detale, gotowa do zamieszkania bez żadnych dodatkowych ...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

649 000 PLN (7 547 zł/m2)

4
1
86 m2
1990
15885694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27738269 15885694 Sprzedam nieruchomość gruntową, składającą się z sześciu działek ewidencyjnych, o łącznej powierzchni 1,76 ha, położoną w Malborku przy ul. Toruńskiej. Teren jest niezabudowany, płaski, ogrodzony o kształcie nieregularnym. Dojazd od ul. Toruńskiej o ...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

1 950 000 PLN

-
-
17613 m2
-
15708097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal usługowy kwota 169 000 zł 24334593 15708097 Na sprzedaż lokal użytkowy 33 m² - bezczynszowy, świetna lokalizacja!Na sprzedaż oferujemy lokal użytkowy o powierzchni 33 m², położony na piętrze w budynku usytuowanym w miejscu o **dużym natężeniu ruchu** - idealna lokalizacja na prowadzenie różneg...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

199 900 PLN (6 058 zł/m2)

3
-
33 m2
-
15392650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom na sprzedaż w Malborku! 17542741 15392650 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Nowoczesny dom z udogodnieniami w Malborku!Urokliwie położna nieruchomość na spokojnym osiedlu z pięknie zaaranżowanym ogrodem ora...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

1 395 000 PLN (6 284 zł/m2)

4
2
222 m2
2015
15882239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27658690 15882239 Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe położone w ścisłym centrum Malborka – ul. Sienkiewicza. Najważniejsze informacje:3 pokoje1 piętro w bloku 10-piętrowym (winda)mieszkanie dwustronne – wschód zachódukład rozkładowy – osobne w...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

375 000 PLN (7 339 zł/m2)

3
1
51.1 m2
1978
15795935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja inwestycyjna w centrum Malborka 26109537 15795935 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową okazją zakupu mieszkania opowierzchni 76,7 m2, położonego w centrum Malborka z możliwością podziału na dwa osobne mieszkania.Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w 3-kondygnacyjnym budynku . Mieszkanie jest...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

425 500 PLN (5 599 zł/m2)

4
2
76 m2
-