• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Marki

Znalezionych ofert: 156

15884281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27698708 15884281 NOWOCZESNY SEGMENT SKRAJNY 117,33 m² GOTOWY DO ZAMIESZKANIA BEZCZYNSZOWY MARKI (UL. JASTRZĘBIA)Na sprzedaż przestronny, wykończony w wysokim standardzie segment skrajny z 2021 roku, położony w spokojnej i świetnie skomunikowanej części Marek – tu...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 329 000 PLN (11 327 zł/m2)

4
2
117.33 m2
2021
12940765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 1249852 12940765 Działka budowlano - usługowa w Markach, o powierzchni 1798 m2.Działka o kształcie nieregularnym.Oznaczenie działki wg MPZP - 163 MU. Wszystkie media w drodze.Jest PZP, przewiduje zabudowę jednorodzinną, bliźniaczą i szeregową do 3 kondygnacji naziemn...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

2 600 000 PLN

-
-
1798 m2
-
15813644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26563210 15813644 Powierzchnia działki 2138 m2 , wymiary po ulicy 42 m , głębokość 51 m .Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza.Powierzchnia zabudowy do 20% .Na działce można pobudować dom jednorodzinny , bliźniak lub dwa domy .Działka położon...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 890 000 PLN

-
-
2138 m2
-
15718033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24545257 15718033 Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.Jej przeznaczenie to zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca.Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zapytaj naszego Agenta o pomoc w otrzymaniu ...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

850 000 PLN

-
-
2091 m2
-
15621033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22615844 15621033 Do sprzedania działka budowlana w Markach .Plan zagospodarowania .Przeznaczenie terenu: tereny zabudowy mieszkaniowo - usługowejPrzeznaczenie podstawowe: Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna we wszystkich formach, to jest : wolnostojąca, bliźniacza i ...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

5 037 500 PLN

-
-
2015 m2
-
15089995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 9508344 15089995 Nieruchomość w Markach kWarszawy w centrum miasta u zbiegu głównych ulic, o powierzchni 1830 m2.Położenie i przeznaczenie typowo usługowo-handlowe. Na działce znajduje się warsztat samochodowy wyposażony w dwa kanały, trzy podnośniki oraz inne o pow....

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

2 999 000 PLN (9 997 zł/m2)

1
-
300 m2
-
15237147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13534463 15237147 Dom wolnostojący o powierzchni 300 m², 8 pokoi.Działka 1215 m².Budynek użytkowy (możliwość - przerobienia na mieszkanie, biuro, sklep, siłownię) o powierzchni 44 m2.Rozkład pomieszczeń:Piwnica:- 3 pomieszczenia gospodarcze( można przeznaczyć np. na...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

2 500 000 PLN (6 944 zł/m2)

8
-
360 m2
1984
12840435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 85872 12840435 Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości którą jest Hotel - Dom - Pensjonat - Inwestycja - Lokata Poprowadzenie inwestycji przynosi co miesiąc czyste dochody rzędu 30.000 zł miesięcznie . Inwestycja położona jest na działce 1000m na pograniczu ...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

3 500 000 PLN (7 000 zł/m2)

12
-
500 m2
2008
15890441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27877100 15890441 Marki, ul. Dmowskiego Inwestycja: 3 niezależne mieszkania w 1 lokalu Szukasz nieruchomości, która od razu wygeneruje wysoki zwrot? A może planujesz model „zamieszkaj i spłacaj kredyt z najmu”? Na sprzedaż oferujemy...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

870 000 PLN (15 536 zł/m2)

5
-
56 m2
2025
15862115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unikatowy segment z ogrodem przy samym lesie ENG 27222182 15862115 !!OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!Unikatowe mieszkanie w segmencie na górnym piętrze z ogrodem i potencjałem na 6 pokoi - Marki, przy samej PuszczySzukasz nieruchomości, która łączy solidne wykonanie z bliskością natury? Prezentujemy dwupoz...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 099 000 PLN (8 081 zł/m2)

4
1
136 m2
2018
15867149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27335854 15867149 Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,60 m², położone na II piętrze przy ul. Dużej 5 w Markach, na kameralnym osiedlu Horowa Góra.Mieszkanie posiada bardzo praktyczny układ pomieszczeń i duży potencjał aranżacyjny &...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

620 000 PLN (10 690 zł/m2)

2
1
58 m2
2005
15888660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
KOMPAKTOWE 2 POKOJE Z DREWNIANYM PARKIETEM 27819569 15888660 Oferta dostępna tylko w Pepper HouseNa sprzedaż w pełni własnościowe mieszkanie o powierzchni 46,1 m², zlokalizowane w Markach przy ul. Promiennej. Lokal usytuowany jest na 1. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2000 roku. To oferta typu goto...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

549 000 PLN (11 935 zł/m2)

2
-
46 m2
2000