• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Milanówek

Znalezionych ofert: 118

15866738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27327190 15866738 Milanówek ul. Wojska Polskiego 1428 m² PRAWOMOCNE WARUNKI ZABUDOWY media w drodze.Na sprzedaż działka budowlana nr 127 (obręb 05-04) w Milanówku, położona przy ul. Wojska Polskiego. Okolica z zabudową jednorodzinną, dobrym dostępem do komunikacji...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

899 900 PLN

-
-
1428 m2
-
13690570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 99112 13690570 Zamieszkaj lub zainwestuj w malowniczym Milanówku - 31 km od centrum Warszawy !Dom o powierzchni całkowitej 269 m2, wybudowana w latach 90 - tych w technologii tradycyjnej murowanej, posadowiona na wyjątkowej działce 1200 m2.Pierwsze piętro budynku t...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 800 000 PLN (6 691 zł/m2)

6
3
269 m2
1990
15798447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26168703 15798447 Dom bardzo wygodny i przestronny wybudowany z najlepszych materiałów. Ściany z pustaka ceramicznego ocieplone styropianem 15cm. Dach pokryty dachówką ceramiczną. Idealny rozkład pomieszczeń. Wnętrze to duży salon , 6 pokoi (oprócz salonu pokój na pa...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 540 000 PLN (9 167 zł/m2)

6
1
168 m2
2015
14789347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 193524 14789347 Zamieszkaj w parkowej części Milanówka - 30 km od centrum Warszawy !Działka budowlana o powierzchni 3000 m2 i wymiarach 38,5 m x 78 m. Nieruchomość zlokalizowana w cichym i malowniczym miejscu na pograniczu z Podkową Leśną, w sąsiedztwie nowa zabudo...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 800 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15093795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 9663547 15093795 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNIERUCHOMOŚĆDom na pięknej działce 2250m2, nieruchomość o powierzchni 300 m2w samym centrum Milanówka, jedyna oferta w tej okolicy.ZALETYDom przeszedł remont kapitalny w 2011 r, zmieniony rozkład pomieszczeń, instalacje gazowe, ka...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

2 000 000 PLN (6 667 zł/m2)

8
2
300 m2
1975
15718471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24552436 15718471 Na sprzedaż: elegancka willa w sercu Milanówka wyjątkowe połączenie spokoju, prestiżu i wygodyJeśli marzysz o domu w zielonej, cichej okolicy, ale nie chcesz rezygnować z wygód życia miejskiego ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy przestronną w...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

3 499 000 PLN (19 439 zł/m2)

1
-
180 m2
1910
15060092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 8565356 15060092 Dom wolnostojący z dużą działką świetna inwestycja, dwurodzinny potencjał, WKD, blisko Warszawy!Na sprzedaż wolnostojący dom piętrowy z dużą, atrakcyjną działką do zagospodarowania. Nieruchomość położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej lokalizac...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

795 000 PLN (4 441 zł/m2)

5
2
179 m2
1990
13596593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 98381 13596593 Działka w Milanówku do sprzedania o pow. 3586 m2. Działka ma kształt trapezu o wymiarach 31x150 i 23x181. Teren jest częściowo porośnięty drzewami. Obszar na którym jest położona działka jest objęty planem zagospodarowania przestrzennego przeznacz...

Milanówek (Milanówek) (Mazowieckie, gm. Milanówek)

915 000 PLN

-
-
3586 m2
-
13596594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 98386 13596594 Do sprzedania duża działka w Milanówku o pow. 5830 m2. Działka w kształcie trapezu o wymiarach 28x283 i 30x250 jest porośnięta drzewami. Działka leży na terenie objętym planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczonym pod budownictwo mieszkani...

Milanówek (Milanówek) (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 300 000 PLN

-
-
5830 m2
-
13596596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 98380 13596596 Na sprzedaż duża atrakcyjna działka w Milanówku o pow. 5700 m2. Działka w kształcie trapezu o wymiarach 29x229 i 28x207 jest częściowo zadrzewiona. Jest położona na terenie objętym planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczonym na budownictwo...

Milanówek (Milanówek) (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 160 000 PLN

-
-
5700 m2
-
9975395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 78144 9975395 DZIAŁKA BUDOWLANA W CENTRUM MILANÓWKA. Atrakcyjna działka dla lokalizacji domu mieszkalnego lub usług z uzupełniająco funkcją mieszkalną lub wolno stojącego budynku usługowego. Teren położony w pobliżu ciągu komunikacyjnym o dużym natężeniu ruch...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

972 800 PLN

-
-
1216 m2
-
15337246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 16162758 15337246 Do sprzedania połowa bliźniaka w Milanówku!Nieruchomość w dobrej lokalizacji 200 metrów od WKD Kazimierówka,Działka 1047 m2, budynek z 1956 r rozbudowany w 2017 r. ( obecnie wykorzystywany jako powierzchnia biurowo handlowa.)Może być zaadaptowany na ...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 100 000 PLN (5 882 zł/m2)

5
-
187 m2
1956