• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Milanówek

Znalezionych ofert: 118

15853470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27050980 15853470 Piękna działka w Parkowym Milanówku objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową !Nieruchomość otoczona pięknym starodrzewem, który zapewnia wyjątkowy klimat, prywatność oraz naturalny cień. Ter...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 490 000 PLN

-
-
1800 m2
-
15847310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26905932 15847310 Z przyjemnością prezentuję do sprzedaży niepowtarzalną nieruchomość.To gratka dla wszystkich miłośników historii, pięknej architektury i domów z tzw. duszą.Wyjątkowa, zabytkowa willa położona w samym sercu podwarszawskiego Milanówka - Miasta Ogrodu.W...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

619 000 PLN (4 952 zł/m2)

4
-
125 m2
1920
15364798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16892618 15364798 Na sprzedaż obiekt biurowomagazynowy.Oferujemy funkcjonalny i energooszczędny obiekt łączący powierzchnię magazynową z zapleczem biurowym. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o efektywnej logistyce, komforcie pracy oraz bezpieczeństwie opera...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

5 200 000 PLN (3 714 zł/m2)

6
3
1400 m2
1998
15843939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26818843 15843939 Zamieszkaj w zielonym Milanówku.Unikalna działka w północnym Milanówku, położona przy utwardzonej ulicy gminnej.Powierzchnia 680 m2, działka w kształcie prostokąta, dłuższym bokiem przylega do drogi.Teren nie jest objęty MPZP.W najbliższej okolicy pr...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

310 000 PLN

-
-
680 m2
-
14776017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25855 14776017 Działka budowlana w bdb lokalizacji Milanówka w sąsiedztwie nowoczesnych willi. Wydane warunki zab. Działka o kształtna przylegająca szerszym bokiem do drogi publicznej.Na działce znajdują się stare zabudowania do wyburzenia.Woda miejska,prąd i gaz z...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

860 000 PLN (424 zł/m2)

-
-
2028 m2
-
15839778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26759876 15839778 Działka pod gotową inwestycję w północnym Milanówku !Grunt o powierzchni 6300 m2 z dostępem do drogi gminnej.W drodze przy działce prąd, woda, gaz i kanalizacja miejska.Dla działki zostały wydane warunki zabudowy na trzy nowoczesne budynki wolnostoją...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 999 000 PLN

-
-
6300 m2
-
13721126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dwór, zamek, pałac 2024904 13721126 Rezydencja położona w Milanówku o powierzchni około 400 m2 posadowiona na dużej, ładnie zagospodarowanej działce 3000 m2. Rozkład pomieszczeń:Parter:wiatrołap-8. 2 m2;hall-18. 8 m2;salon z wyjściem na taras-41,2 m2;jadalnia-22. 5 m2;pokój-18. 8 m2;po...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

3 750 000 PLN (8 333 zł/m2)

10
-
450 m2
2009
15836692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26717673 15836692 Mieszkanie w willi w centrum!Zapraszamy do wyjątkowej przestrzeni, która łączy w sobie klimat eleganckiej willi z funkcjonalnością nowoczesnego mieszkania. To prestiżowa propozycja dla tych, którzy chcą mieszkać w sercu Milanówka, w otoczeniu zieleni...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

629 235 PLN (13 679 zł/m2)

3
-
46 m2
-
15290893 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 14905052 15290893 Wyjątkowa Oferta: Duża Działka w Urokliwym Milanówku - Twoje Miejsce w Miasto-Ogrodzie! Dla Marzycieli o Przestrzeni i Spokoju:Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty - dużej działki w sercu malowniczego Milanówka. Ta nieruchomość stworzona jest z ...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

850 000 PLN

-
-
5192 m2
-
15814845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26628931 15814845 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNowa inwestycja – dwupoziomowe mieszkania z ogrodem w sercu MilanówkaMarzysz o domu w spokojnej, zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie blisko Warszawy?To ostatnia szansa, aby spełn...

Milanówek (Milanówek) (Mazowieckie, gm. Milanówek)

740 000 PLN (8 916 zł/m2)

3
-
83 m2
2026
15786724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25913068 15786724 Atrakcyjna działka w parkowej części Milanówka.Działka ze starodrzewem - piękne sosny oraz z ogrodzeniem murowanym. Nieruchomość posiada wiele możliwości zagospodarowania dzięki swojemu położeniu, istnieje już wykonany wjazd z drogi publicznej oraz ...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

990 000 PLN

-
-
1045 m2
-
15780430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25801626 15780430 Nieruchomość położona w świetnej lokalizacji w Milanówku w strefie Miasto Ogród.W odległości 400 m znajduję się PKP Milanówek oraz centrum miasta Milanówka.Ten 2 kondygnacyjny budynek przechodzi gruntowną rewitalizację, tak aby cieszył oko, ale też z...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

414 297 PLN (11 837 zł/m2)

2
-
35 m2
1930