• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Myślenice Zawada

Znalezionych ofert: 66

15892986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899678 15892986 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

518 484 PLN (11 522 zł/m2)

3
-
45 m2
2024
15892987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899680 15892987 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

426 702 PLN (9 482 zł/m2)

3
-
45 m2
2024
15892988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899679 15892988 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

497 809 PLN (11 062 zł/m2)

2
-
45 m2
2024
15892985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899677 15892985 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

451 816 PLN (10 040 zł/m2)

2
-
45 m2
2024
15892110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898064 15892110 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

467 362 PLN (10 386 zł/m2)

3
-
45 m2
2024
15892113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898067 15892113 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

617 040 PLN (11 642 zł/m2)

3
-
53 m2
2024
15892112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898066 15892112 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

556 715 PLN (12 371 zł/m2)

3
-
45 m2
2024
15892111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898065 15892111 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

462 675 PLN (10 282 zł/m2)

2
-
45 m2
2024
15891886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897468 15891886 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

590 810 PLN (13 129 zł/m2)

3
-
45 m2
2024
15891793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897466 15891793 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

490 356 PLN (10 897 zł/m2)

3
-
45 m2
2024
15891513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897463 15891513 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

600 600 PLN (11 550 zł/m2)

3
-
52 m2
2024
15891884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897455 15891884 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

542 284 PLN (12 051 zł/m2)

3
-
45 m2
2024