• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Myślenice Zawada

Znalezionych ofert: 66

15891791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897454 15891791 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

579 892 PLN (12 886 zł/m2)

3
-
45 m2
2024
15891883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897449 15891883 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

358 322 PLN (7 963 zł/m2)

2
-
45 m2
2024
15891603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897446 15891603 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

469 030 PLN (10 423 zł/m2)

3
-
45 m2
2024
15891975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897444 15891975 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

518 484 PLN (11 522 zł/m2)

3
-
45 m2
2024
15891699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897465 15891699 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

424 541 PLN (9 434 zł/m2)

2
-
45 m2
2024
15891885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897461 15891885 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

467 362 PLN (10 386 zł/m2)

3
-
45 m2
2024
15891605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897458 15891605 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

467 948 PLN (10 399 zł/m2)

3
-
45 m2
2024
15891512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897456 15891512 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

475 592 PLN (10 569 zł/m2)

3
-
45 m2
2024
15891604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897451 15891604 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

508 845 PLN (11 308 zł/m2)

3
-
45 m2
2024
15891978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897462 15891978 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

514 347 PLN (11 430 zł/m2)

2
-
45 m2
2024
15891698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897460 15891698 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

532 097 PLN (11 824 zł/m2)

3
-
45 m2
2024
15891697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897453 15891697 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

582 189 PLN (12 938 zł/m2)

3
-
45 m2
2024