• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Myślenice

Znalezionych ofert: 92

15891979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897467 15891979 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

543 840 PLN (10 458 zł/m2)

3
-
52 m2
2024
15891977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897457 15891977 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

525 613 PLN (11 680 zł/m2)

3
-
45 m2
2024
15891976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897450 15891976 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy mieszkań od 25 m² do 57 m² - idealne dla singli, par i rodzin. ...

Myślenice (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

448 078 PLN (9 957 zł/m2)

3
-
45 m2
2024
15890804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883667 15890804 Na sprzedaż piękna działka budowlana 1689 m2 położona w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Krzyszkowice (gm. Myślenice) - miejscu, które łączy ciszę podkrakowskiej wsi z wygodą codziennej komunikacji. Świ...

Myślenice (Krzyszkowice) (Małopolskie, gm. Myślenice)

230 000 PLN

-
-
1689 m2
-
15890839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883668 15890839 Na sprzedaż piękna działka budowlana 868 m2 położona w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Krzyszkowice (gm. Myślenice) - miejscu, które łączy ciszę podkrakowskiej wsi z wygodą codziennej komunikacji. Świe...

Myślenice (Krzyszkowice) (Małopolskie, gm. Myślenice)

127 000 PLN

-
-
868 m2
-
15394739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17582008 15394739 Dom wolnostojący na 7 arowej, widokowej działce w Myślenicach. Dom wg projektu ma 255,5 m2 powierzchni użytkowej na 3 kondygnacjach (przyziemie, wysoki parter, poddasze). W skład parteru wchodzi: salon wraz z jadalnią - 45,7 m2, kuchnia - 9,6 m2, ła...

Myślenice (Myślenice) (Małopolskie, gm. Myślenice)

598 000 PLN (2 345 zł/m2)

8
2
255 m2
2001
15877911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27584921 15877911 Na sprzedaż oferuję komfortowe mieszkanie o powierzchni 68 m², położone w centrum Myślenic. Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym i jadalnią, sypialnia z dużą garderobą, komfortowa ł...

Myślenice (Małopolskie, gm. Myślenice)

799 000 PLN (11 750 zł/m2)

2
-
68 m2
2010
15884975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27715045 15884975 *Zdjęcia należą do właściciela oferty Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe Myślenice, ul. 3 Maja 48,25 m² Klimatyzacja pełna własność z KW Na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,25 m², p...

Myślenice (Małopolskie, gm. Myślenice)

550 000 PLN (11 458 zł/m2)

2
-
48 m2
2000
15133407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 10613742 15133407 Zdjęcia należą do właściciela oferty. Okolice Myślenic Do sprzedania hala produkcyjno-biurowa z 2004 roku Na działce o powierzchni 6000 m2 mieszczą się : Hala produkcyjno-magazynowa 726 m2 Budynek biurow...

Myślenice (Małopolskie, gm. Myślenice)

4 000 000 PLN (3 019 zł/m2)

11
-
1325 m2
2004
15884508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27705701 15884508 Na sprzedaż parterowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 91 m², położony na działce budowlanej 707 m² (wymiary: ok. 43,3 x 16,5 m) w Myślenicach przy ul. Średniawskiego. Budynek z 1996 roku, dostępny od zaraz. Na działce ...

Myślenice (Małopolskie, gm. Myślenice)

520 000 PLN (5 714 zł/m2)

3
-
91 m2
1996
15821833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26580685 15821833 Myślenice - Zarabie, duży dom o powierzchni całkowitej ok. 420 m2 (użytkowej ok. 263 m2), jedno lub dwurodzinny, wybudowany w latach 80-tych XX-wieku. Atuty . zaciszne położenie nieruchomości dogodny dojazd do centrum Myślenic...

Myślenice (Zarabie) (Małopolskie, gm. Myślenice)

1 300 000 PLN (3 095 zł/m2)

10
-
420 m2
1980
15876899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27558421 15876899 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOBWIESZCZENIENaczelnik Urzędu Skarbowego w Myślenicach podaje do publicznej wiadomości, że 19.05.2026 r. o godzinie 11:00 w siedzibie Urzędu Skarbowego w Myślenicach przy ul. Hipolita Cegielskiego nr 2, w pomiesz...

Myślenice (Małopolskie, gm. Myślenice)

208 600 PLN (1 086 zł/m2)

7
-
192 m2
-