• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Nadarzyn

Znalezionych ofert: 46

15841704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Oaza spokoju, 5 pok, boski ogród, oranżeria, las 26792878 15841704 Do sprzedaży elegancki i komfortowy dom z pięknym ogrodem bezpośrednio przy ścianie lasu w Strzeniówce.Wyjątkowa nieruchomość z klimatem, idealna dla tych, którzy cenią otoczenie przyrody, spokój oraz śpiew ptaków. Dom otoczony jest pięknym, zagospod...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 480 000 PLN (7 048 zł/m2)

5
2
210 m2
1995
15469845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w sąsiedztwie Lasów Sękocińskich i staw 19269660 15469845 Mieszkanie w sąsiedztwie Lasów Sękocińskich na osiedlu Walendów Park obok NadarzynaPiękne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,90 m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 21,37 m2 z wyjściem na loggię i widokiem na stawy - pokoju ...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

680 000 PLN (13 600 zł/m2)

2
1
50 m2
2023
15815971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26638352 15815971 Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej Nadarzyn 267 m spokojna okolicaNa sprzedaż wyjątkowo funkcjonalny i solidnie wybudowany dom w zabudowie bliźniaczej, położony w kameralnej i cichej części Nadarzyna (powiat pruszkowski). Nieruch...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 335 000 PLN (5 000 zł/m2)

5
2
267 m2
1996
15847090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27463997 15847090 DO SPRZEDANIA : BARDZO ŁADNY,ZADBANY DOM PARTEROWY W UŻYTKOWYM PODDASZEM O POWIERZCHNI CAŁKOWITEJ 275,4 M 2 ; POSADOWIONY NA DZIAŁCE O POWIERZCHNI 4390 M 2. W M. NADARZYN. Na działce ,w części zabudowanej , posadowiony jest murowany budyne...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

2 400 000 PLN (8 727 zł/m2)

5
-
275 m2
1991
15665574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23580072 15665574 Wolnostojący dom położony na malowniczej działce o pow. 1600m2. Dojazd do domu zapewnia ślepa uliczka tylko do kilku posesji co powoduje praktycznie brak ruchu samochodowego. W środku mamy trzy kondygnacje. Wysokie przyziemie z pokojem rekreacyjnym, ...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

2 000 000 PLN (6 231 zł/m2)

6
-
321 m2
1995
15850463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26997342 15850463 Na sprzedaż działka budowlana – Kajetany, ul. Rolna 2474 m²Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 2474 m², położona w spokojnej i zielonej części miejscowości Kajetany, przy ul. Rolnej. Nieruchomość znajduje się na k...

Nadarzyn (Kajetany) (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

953 000 PLN (385 zł/m2)

-
-
2474 m2
-
15600608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22198826 15600608 Działka budowlana 18919 o powierzchni 1240 mkw. Obszar objęty MPZP.Na sprzedaż jest również działka 1 od ulicy, o tej samej powierzchni.Działka znajduje się w enklawie kilkunastu działek z prywatną wewnętrzną droga dojazdową, prowadzącą tylko do tych...

Nadarzyn (Kajetany) (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

576 000 PLN (465 zł/m2)

-
-
1240 m2
-
13215255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 87607 13215255 Działka przemysłowo-usługowa o pow. 20 000m2 i wymiarach 46mx300m zlokalizowana w doskonałym punkcie komunikacyjnym przy głównej trasie. W działce media: kanalizacja, prąd, gaz, telefon. 13 600m2 działki to część UP, natomiast 6000m2 to działka rolna...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

3 150 000 PLN

-
-
20000 m2
-
14775814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 188477 14775814 Ciche tereny w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Dobry dojazd, bliskość infrastruktury miejskiej. Działka do zakupu od zaraz. Wspaniała, zielona okolica. Działka jest usytuowana na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Droga dojazdowa będ...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

525 000 PLN (430 zł/m2)

-
-
1221 m2
-
14413937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 126582 14413937 Ciche tereny w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Dobry dojazd, bliskość infrastruktury miejskiej. Działka do zakupu od zaraz. Wspaniała, zielona okolica. Działka jest usytuowana na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Droga dojazdowa będ...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

560 000 PLN (589 zł/m2)

-
-
950 m2
-
14413951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 126574 14413951 Ciche tereny w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Dobry dojazd, bliskość infrastruktury miejskiej. Działka do zakupu od zaraz. Wspaniała, zielona okolica. Działka jest usytuowana na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Droga dojazdowa będ...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

560 000 PLN (589 zł/m2)

-
-
950 m2
-
14413277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 126526 14413277 Pięknie położona działka, wśród terenów zielonych i innych domów, ze świetnym dojazdem. Do sprzedaży płaska działka budowlana o powierzchni: 1607 mkw.Sąsiedztwo domków jednorodzinnych. W drodze wszystkie media:- woda- kanalizacja- prąd- gaz.W sam raz...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

900 000 PLN (560 zł/m2)

-
-
1607 m2
-