• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Nadarzyn

Znalezionych ofert: 46

14413971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 126588 14413971 Ciche tereny w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Dobry dojazd, bliskość infrastruktury miejskiej. Działka do zakupu od zaraz. Wspaniała, zielona okolica. Działka jest usytuowana na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Droga dojazdowa będ...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

560 000 PLN (583 zł/m2)

-
-
960 m2
-
14413973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 126587 14413973 Ciche tereny w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Dobry dojazd, bliskość infrastruktury miejskiej. Działka do zakupu od zaraz. Wspaniała, zielona okolica. Działka jest usytuowana na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Droga dojazdowa będ...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

560 000 PLN (583 zł/m2)

-
-
960 m2
-
14413949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 126575 14413949 Ciche tereny w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Dobry dojazd, bliskość infrastruktury miejskiej. Działka do zakupu od zaraz. Wspaniała, zielona okolica. Działka jest usytuowana na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Droga dojazdowa będ...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

560 000 PLN (589 zł/m2)

-
-
950 m2
-
15669948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23624196 15669948 Jeśli szukasz działki budowlanej z własnym lasem w okolicy Warszawy zadzwoń.Do sprzedaży dwie działki o łącznej powierzchni 1700 m2.Pierwsza 930 m kw przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub bliźniaczą,druga przylegająca do niej to dz...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

850 000 PLN (500 zł/m2)

-
-
1700 m2
-
13197952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 1502856 13197952 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPIĘKNA DZIAŁKA 18159 m2 W NADARZYNIEW miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren jest przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub bliźniaczą, z możliwością prowadzenia mało uciążl...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

4 200 000 PLN (231 zł/m2)

-
-
18159 m2
-
14730575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 172932 14730575 Piękna działka budowlana o powierzchni 1582 m2 w miejscowości Rusiec gm. Nadarzyn, w cenie 450zlm2. Prostokątna 45x36 m, pierwsza linia zabudowy od oświetlonej, asfaltowej ulicy, teren przygotowanym pod ogrodzone osiedle. Wokół rezydencje, wille i du...

Nadarzyn (Rusiec) (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

711 900 PLN

-
-
1582 m2
-
14730572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 172930 14730572 Piękna działka budowlana o powierzchni 1358 m2 w miejscowości Rusiec gm. Nadarzyn, w cenie 450zlm2, w kształcie trapezu o wym. 45x49x49x19 m, czwarta linia zabudowy od oświetlonej, asfaltowej ulicy (100 metrów), teren przygotowanym pod ogrodzone osie...

Nadarzyn (Rusiec) (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

611 100 PLN

-
-
1358 m2
-
14922355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4733022 14922355 DO SPRZEDANIA : BARDZO ŁADNY,ZADBANY DOM PARTEROWY W UŻYTKOWYM PODDASZEM O POWIERZCHNI CAŁKOWITEJ 275,4 M 2 ; POSADOWIONY NA DZIAŁCE O POWIERZCHNI 4390 M 2. W M. NADARZYN. Na działce ,w części zabudowanej , posadowiony jest murowany budyne...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

2 400 000 PLN (8 727 zł/m2)

5
-
275 m2
1991
7573963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 77576 7573963 Oferta dla dewelopera lub inwestora indywidualnego. Do sprzedania kompleks 2 działek o łącznej pow. 13380 m2, położonych w miejscowości Kajetanyk. Nadarzyna. Działki można podzielić od 950 m2 do 1600 m2. Objęte miejscowym planem zagospodarowania p...

Nadarzyn (Kajetany) (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

3 850 000 PLN

-
-
11000 m2
-
15847309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26905931 15847309 Na sprzedaż działka o przeznaczeniu produkcyjno-usługowym.Nieruchomość usytuowana przy drodze serwisowej i tym samym działka jest dobrze widoczna z trasy S8.Możliwości zabudowy są szerokie i pozwalają na realizację hali produkcyjnej, magazynowej oraz...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

5 900 000 PLN

-
-
10480 m2
-
15399109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17661943 15399109 Działka 1000 m2 przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, przy ul. Grodziskiej w Starej Wsi gm. Nadarzyn.Wszystkie media w ul. Grodziskiej.Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.W tej lokalizacji oferujemy równie...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

405 000 PLN (405 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15439121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 18569572 15439121 Oferta sprzedaży Wielofunkcyjny i atrakcyjny obiekt produkcyjno-magazynowo-biurowy w NadarzynieLokalizacja:Nadarzyn przy trasie S8Powierzchnia budynków:Budynek biurowy (stary): 100 m²Budynek biurowy (nowy): 475 m²Hala nr 1 z łącznikiem: 1478 m²Parter...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

13 000 000 PLN (3 119 zł/m2)

11
-
4168 m2
1990