• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Nakło

Znalezionych ofert: 55

15508355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Handlowo- usługowy 786mkw - Nakło!!! 20114704 15508355 Roma DekaSpecjalista ds. nieruchomościtel - 508-332-248Zapraszam do zapoznania się z ofertą Sprzedaży lokalu handlowo - usługowego w Nakle nad Notecią o powierzchni 786mkw.Aktualnie nieruchomość składa się z dwóch osobno funkcjonujących lokali o powi...

Nakło nad Notecią (Kujawsko-Pomorskie, gm. Nakło nad Notecią)

4 500 000 PLN (5 725 zł/m2)

6
-
786 m2
2016
15508041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DZIAŁKA INWESTYCYJNA OBOK DK 10 ! 20111998 15508041 NA SPRZEDAŻ  ŚWIETNIE ZLOKALIZOWANA  DZIAŁKA INWESTYCYJNA PRZY DRODZE KRAJOWEJ NR 10 w NAKLE NAD NOTECIĄ !CENA: 2,9 mln netto Powierzchnia działki -18500m2, działka posiada zjazd z drogi asfaltowej!Plan zagospodarowania przestrzennego.Przeznaczenie d...

2 500 000 PLN

-
-
18500 m2
-
15765401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25470299 15765401 Nakło - Nowoczesne mieszkania w zabudowie bliźniaczej ! Blisko miasta, blisko natury!Kupujący jest zwolniony z prowizji i podatku PCC!4 bliźniaki na dużej, kameralnej działce – przestrzeń, komfort i wysoki standard !Zapraszamy do zapoznania...

Nakło (Opolskie, gm. Tarnów Opolski)

444 750 PLN (7 538 zł/m2)

3
-
59 m2
-
15765400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25470297 15765400 Nakło -Nowoczesne mieszkania w zabudowie bliźniaczej ! Blisko miasta, blisko natury!Kupujący jest zwolniony z prowizji i podatku PCC!4 bliźniaki na dużej, kameralnej działce – przestrzeń, komfort i wysoki standard !Zapraszamy do zapoznania ...

Nakło (Opolskie, gm. Tarnów Opolski)

486 000 PLN (7 594 zł/m2)

3
-
64 m2
-
15722198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24616713 15722198 Nowoczesny, Komfortowy Dom w dzielnicy Świerklańca na Granicy Nakło ŚląskieOrzech! Do sprzedaży oferta domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 136 m2 + 40 m2 garaż wolnostojący w Nakle Śląskim. Nieruchomość usytuowana na działce o powierzchn...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

1 290 000 PLN (7 330 zł/m2)

5
2
176 m2
2018
15722175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24616924 15722175 Na sprzedaż malowniczo położona działka budowlana o powierzchni 1207 m2 w Nakle Śląskim. Dojazd do działki drogą publiczną i drogą prywatną. Udział w drodze prywatnej w cenie nieruchomości. Działka o nieregularnym kształcie. Media w drodze: prąd, gaz...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

385 000 PLN

-
-
1207 m2
-
14713769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 169135 14713769 Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjną w centrum Nakła nad Notecią W skład nieruchomości wchodzą: - budynek z roku 1890 do remontu o powierzchni użytkowej 200 m2 - dwa garaże murowane po 15 m2 każdy - pięć garaży blaszanych po 12 m2 każdy Teren nieruc...

196 800 PLN (491 zł/m2)

11
-
401 m2
-