• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Nowa Wieś Wielka

Znalezionych ofert: 94

15764446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25448352 15764446 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki z możliwością zabudowy jednorodzinnej w Nowej Wsi Malborskiej przy ul. SiennejDziałka o powierzchni 1130 m2 położona w zabudowie domów jednorodzinnych z pełnym uzbrojeniem terenu usytuowana na le...

Nowa Wieś Malborska, Sienna

169 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
1130 m2
-
15882689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27673106 15882689 Atrakcyjne działki budowlana o pow. ok. 1000 m 2 - NOWA WIEŚ KSIĄŻĘCA KWADRAT prezentuje na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości NOWA WIEŚ KSIĄŻĘCA gm. Bralin. Nieruchomości znajduje się w odległości ok. 11 km od...

Nowa Wieś Książęca (Wielkopolskie, gm. Bralin)

71 540 PLN

-
-
1022 m2
-
15893255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27906279 15893255 * zdjęcia należą do właściciela oferty Na sprzedaż działka 3395m2 Nowa Wieś Szlachecka gmina Czernichów. Działka o nieregularnym kształcie. Długość około 250 m, szerokość od wjazdu około 18,5m2 zwężająca się na końcu działki do ...

Nowa Wieś Szlachecka (Małopolskie, gm. Czernichów)

350 000 PLN

-
-
3395 m2
-
15259844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki pod zabudowę jednorodzinną ze stawem 14072845 15259844 Jeśli szukasz miejsca do życia lub odpoczynku z daleka od zgiełku miasta pośród pięknych krajobrazów Kaszub to jest to oferta dla Ciebie!Na sprzedaż 6 działek nieuzbrojonych lub częściowo uzbrojonych pod budowę domków jednorodzinnych. Działki o powie...

Nowa Wieś Przywidzka (Pomorskie, gm. Przywidz)

149 900 PLN

-
-
1231 m2
-
15892237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27898654 15892237 Modlniczka Dom 164 m² nowoczesnej przestrzeni z ogrodem, garażem i antresolą Smart Home Gotowe domy W miejscu, gdzie kończy się miejski zgiełk, a zaczyna komfort codziennego życia, powstało kameralne osiedle nowoczesnych dom&...

Wielka Wieś (Modlniczka) (Małopolskie, gm. Wielka Wieś)

1 394 000 PLN (9 957 zł/m2)

4
2
140 m2
2025
15892282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27898655 15892282 Modlniczka Dom 164 m² nowoczesnej przestrzeni z ogrodem, garażem i antresolą Smart Home Gotowe domy W miejscu, gdzie kończy się miejski zgiełk, a zaczyna komfort codziennego życia, powstało kameralne osiedle nowoczesnych dom&...

Wielka Wieś (Modlniczka) (Małopolskie, gm. Wielka Wieś)

1 394 000 PLN (9 957 zł/m2)

4
2
140 m2
2025
15892147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27898208 15892147 Modlniczka Dom 164 m² nowoczesnej przestrzeni z ogrodem, garażem i antresolą Smart Home Gotowe domy W miejscu, gdzie kończy się miejski zgiełk, a zaczyna komfort codziennego życia, powstało kameralne osiedle nowoczesnych dom&...

Wielka Wieś (Modlniczka) (Małopolskie, gm. Wielka Wieś)

1 400 000 PLN (10 000 zł/m2)

4
2
140 m2
2025
15892192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27898210 15892192 Modlniczka Dom 164 m² nowoczesnej przestrzeni z ogrodem, garażem i antresolą Smart Home Gotowe domy W miejscu, gdzie kończy się miejski zgiełk, a zaczyna komfort codziennego życia, powstało kameralne osiedle nowoczesnych dom&...

Wielka Wieś (Modlniczka) (Małopolskie, gm. Wielka Wieś)

1 400 000 PLN (8 537 zł/m2)

4
2
164 m2
2025
15891011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27884570 15891011 Na sprzedaż wyjątkowe działki budowlane w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji pod Ełkiem Barany, zaledwie kilka minut od miasta!Oferujemy 15 działek objętych Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną z możl...

Nowa Wieś Ełcka (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

220 000 PLN (219 zł/m2)

-
-
1003 m2
-
14860679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 3582097 14860679 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1000 m2 w Nowej Wsi na granicy z Komorowem koło Pruszkowa.Działka ogrodzona przy oświetlonej drodze z kostki betonowej.Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi ok 52,5 m x ok 19 m.Przy działce...

Nowa Wieś (Mazowieckie, gm. Michałowice)

1 250 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15442457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana w Nowej Wsi Przywidzkiej! 18660463 15442457 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Atrakcyjna działka budowlana w Nowej Wsi Przywidzkiej!Lokalizacja:Nowa Wieś Przywidzka - wieś w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie gdańskim, w gminie Pr...

Nowa Wieś Przywidzka (Pomorskie, gm. Przywidz)

152 100 PLN

-
-
1170 m2
-
15866715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjna działka w Nowej Wsi Lęborskiej 1529 m2 27326852 15866715 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w spokojnej i zielonej okolicy - idealne miejsce na budowę wymarzonego domu. Doskonała loka...

Nowa Wieś Lęborska (Pomorskie, gm. Nowa Wieś Lęborska)

540 000 PLN

-
-
1529 m2
-