• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Nowa Wieś Wielka

Znalezionych ofert: 94

15845593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26863929 15845593 Do sprzedania działka budowlana, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o powierzchni 6500m2. MPZP dopuszcza podział działki na mniejsze o powierzchni 1000m2. Dopuszczalna zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.Lokalizacja: Nowa Wieś, ...

Nowa Wieś (Mazowieckie, gm. Nowy Duninów)

357 500 PLN (55 zł/m2)

-
-
6500 m2
-
15397829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zamieszkaj tam, gdzie las mówi „dzień dobry" NWP 17635405 15397829 Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3005 m², położona w malowniczej miejscowości Nowa Wieś Przywidzka (gmina Przywidz, powiat gdański), bezpośrednio przy ścianie lasu!To idealna propozycja dla osób szukających ciszy, przestrzeni i bliskości ...

Nowa Wieś Przywidzka (Pomorskie, gm. Przywidz)

195 000 PLN

-
-
3005 m2
-
15889261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27846448 15889261 DZIAŁKA ROLNA WIELKA WIEŚ 70 ARÓW NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA ROLNA W WIELKIEJ WSI ZALEDWIE 5 KM OD OBWODNICY KRAKOWASzukasz działki , która łączy w sobie przestrzeń, piękne widoki i bliskość natury?Zależy Ci na ciszy i spokoju, ale jednocześnie nie chc...

Wielka Wieś (Małopolskie, gm. Wielka Wieś)

260 000 PLN

-
-
7076 m2
-
15889229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27846212 15889229 DZIAŁKA BUDOWLANA NA SPRZEDAŻ WIELKA WIEŚBUDOWLANA DZIAŁKA W WIELKIEJ WSI ZALEDWIE 5 KM OD OBWODNICY KRAKOWASzukasz działki budowlanej, która łączy w sobie przestrzeń, piękne widoki i bliskość natury?Zależy Ci na ciszy i spokoju, ale jednocześnie n...

Wielka Wieś (Małopolskie, gm. Wielka Wieś)

290 000 PLN

-
-
899 m2
-
15771836 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25595902 15771836 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058Spokojna lokalizacja z potencjałem Nowa Wieś, gmina Międzylesie, powiat kłodzkiNowa Wieś to malownicza i spokojna miejscowość położona w sercu Sudetów, w gminie Międzyl...

Nowa Wieś (Dolnośląskie, gm. Międzylesie)

450 360 PLN

-
-
3753 m2
-
15771837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 25595901 15771837 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058Spokojna lokalizacja z potencjałem Nowa Wieś, gmina Międzylesie, powiat kłodzkiNowa Wieś to malownicza i spokojna miejscowość położona w sercu Sudetów, w gminie Międzyl...

Nowa Wieś (Dolnośląskie, gm. Międzylesie)

238 920 PLN

-
-
1991 m2
-
15631297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka tuż przy lesie - Nowa Wieś Przywidzka 22867982 15631297 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Atuty:spokojna okolica sprawia, że jest to idealne miejsce na budowę wymarzonego domu,prąd i woda przy granicy działki,bliskość la...

Nowa Wieś Przywidzka (Pomorskie, gm. Przywidz)

299 000 PLN

-
-
4800 m2
-
15848418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana blisko lasu 26937521 15848418 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTYOptymalna powierzchnia - 1501 m² - idealna pod budowę domu jednorodzinnego z ogrodem.Bliskość lasu - cisza, prywatność oraz n...

Nowa Wieś Przywidzka (Pomorskie, gm. Przywidz)

159 900 PLN

-
-
1501 m2
-
15765525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25472349 15765525 Działka budowlana 1636 m² na sprzedaż Wielka Wieś, gm. Szadek, woj. łódzkieMedia w działce Warunki zabudowy Spokojna i zielona okolicaNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1636 m², położona w miejscowości Wielka Wieś, w gminie Szadek, wojewó...

Wielka Wieś (Łódzkie, gm. Szadek)

145 000 PLN (89 zł/m2)

-
-
1636 m2
-
15887244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronna działka - Nowa Wieś Kościerska/Kaszuby 27779349 15887244 Nowa Wieś Kościerska, gmina Kościerzyna -- działka na sprzedaż o powierzchni 3531 m2ul.ZielonaSzczegóły znajdziesz poniżej:• blisko do jeziora (Jezioro Długie)• duża, piękna działka,• Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego (uchwała nr VII4272...

Nowa Wieś Kościerska (Pomorskie, gm. Kościerzyna)

176 550 PLN

-
-
3531 m2
-
15234577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 13466481 15234577 Wyjątkowa okazja 1,32 ha w Nowej Wsi koło Ciechocina - działka z lasem! Wydano pozwolenie na budowę ! Chciałabym przedstawić Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1,32 ha położonej w Nowej Wsi w gminie Ciechocin.Działka znajduje si...

Nowa Wieś (Kujawsko-Pomorskie, gm. Ciechocin)

280 000 PLN (21 zł/m2)

-
-
13200 m2
-
15707921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24329912 15707921 Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni ok 2700mkw. Urokliwa, cicha okolica w pobliżu rzek Bug i Narew, blisko miejscowości Serock, ok. 35 km od centrum Warszawy. Działka położona w spokojnym, zielonym zakątku.Powierzchnia: ok 2700mkwKształt: Prost...

Nowa Wieś (Mazowieckie, gm. Serock)

255 000 PLN (94 zł/m2)

-
-
2700 m2
-