• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Oborniki Śląskie

Znalezionych ofert: 29

15828548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26607530 15828548 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Wrocław Sprzedam działkę rolną o powierzchni 9400 m.kw. w Urazie. Działka płaska , w kształcie rombu, otoczona polami i lasami. Front działki ok. 33 m., głębokość 270 m. Miejscowy Plan Zagospo...

Oborniki Śląskie (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

94 000 PLN

-
-
9400 m2
-
15797077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26135514 15797077 Klient kupujący zwolniony z podatku PCC 2% oraz prowizji. Sprzedaż od dewelopera . Na sprzedaż nowe mieszkanie dwupokojowe o pow. 31,95 m.kw. usytuowane na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku w Obornikach Śląskich. Zakończenie budowy zaplanowan...

Oborniki Śląskie (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

303 525 PLN (9 791 zł/m2)

2
-
31 m2
2027
15699215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24162585 15699215 Inwestycja dostępna tylko w biurze BESTATE Nieruchomości Wrocław. Kupujący zwolniony z 2% podatku PCC. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje Państwu do sprzedaży kompleksowe osiedle 12 domów wolnostojących, budowanych w technologii HBE ....

Oborniki Śląskie (Oborniki śląskie) (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

1 300 000 PLN (6 736 zł/m2)

4
2
193 m2
2025
15869372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27406216 15869372 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Wrocław Sprzedam działkę rolną o powierzchni 12972 m.kw. w Nowosielcach. Działka płaska , w kształcie prostokąta, otoczona polami i położona przy drodze . Front działki ok. 56 m., głębokość 2...

Oborniki Śląskie (Nowosielce) (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

246 000 PLN

-
-
12972 m2
-
15625944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 22729664 15625944 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Wrocław Sprzedam działkę rolną o powierzchni 8400 m.kw. w Urazie. Działka płaska , w kształcie rombu, otoczona polami i położona nad rzeką . Front działki ok. 42 m., głębokość 200 m. Działka...

Oborniki Śląskie (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

92 000 PLN

-
-
8400 m2
-
15873168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27513523 15873168 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Wrocław. Sprzedam poniemiecki dom wolnostojący o łącznej powierzchni ok. 180 m . kw. usytuowany w zielonej okolicy domów jednorodzinnych w Lubnowie, na dużej działce o powierzchni...

Oborniki Śląskie (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

1 099 000 PLN (6 106 zł/m2)

5
2
180 m2
2010
15797173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26138532 15797173 Klient kupujący zwolniony z podatku PCC 2% oraz prowizji. Sprzedaż od dewelopera. Na sprzedaż nowe mieszkanie trzypokojowe o pow. 54.63 m.kw. usytuowane na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku w Obornikach Śląskich. Zakończenie budowy zaplano...

Oborniki Śląskie (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

486 207 PLN (9 004 zł/m2)

3
-
54 m2
2027
15657604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23428409 15657604 Sprzedam wolnostojący dom z użytkowym poddaszem, o łącznej powierzchni 110 m. kw . usytuowany pod lasem, w zielonej, cichej okolicy domów jednorodzinnych i pól w odległości 2,5 km od centrum Obornik Śląskich, na działce o pow...

490 000 PLN (4 455 zł/m2)

5
2
110 m2
2025
15015806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 6915809 15015806 Sprzedam działkę budowlano-przemysłową , o powierzchni 1400 m.kw . w ok. Obornik Śląskich. Energia elektryczna na działce sąsiedniej, woda na granicy działki. Działka płaska, prostokątna, o wymiarach 27 m. front, 51,5 m. głębokość . Działka poł...

Oborniki Śląskie (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

100 000 PLN

-
-
1400 m2
-
15866251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27316514 15866251 Działka budowlana 35 arów - Jary, blisko lasu. Cisza, przestrzeń i szybki dojazd do Wrocławia to nie jedyne atuty. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 35 arów w miejscowości Jary koło Obornik Śląskich. Nieruchomość ...

Oborniki Śląskie (Jary) (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

700 000 PLN

-
-
3500 m2
-
15609986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22395315 15609986 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10,8 ara w miejscowości Jary , zaledwie 5 km od Obornik Śląskich i ok. 25 km od Wrocławia . Szczegóły: Powierzchnia: 10,8 ara Cena: 179000 zł Media: prąd i światłow&oac...

179 000 PLN

-
-
1080 m2
-
15814122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26650707 15814122 Sprzedam działkę budowlaną w Nowosielcach - cisza, las i szybki dojazd do Wrocławia Miejsce, które jest przestrzenią spokoju , a jednocześnie nadal zachowuje bliskość pełnej infrastruktury. Lokalizacja: Nowosielce, woj. dolnośląski...