• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Oborniki Śląskie

Znalezionych ofert: 29

15750627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 25126355 15750627 Hala biurowo-magazynowaprodukcyjna na sprzedaż - Oborniki Śląskie Na sprzedaż funkcjonalna hala biurowo-magazynowa z częścią produkcyjną, zlokalizowana w Obornikach Śląskich. Obiekt parterowy, wybudowany w 2004 roku, posadowiony na dużej działce...

Oborniki Śląskie (Oborniki śląskie) (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

2 600 000 PLN (1 826 zł/m2)

11
-
1424 m2
2000
15706902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24309936 15706902 Działka budowlana 1266 m² - Rościsławice, 8 min od Obornik Śląskich Miejsce, w którym naprawdę odetchniesz Są adresy, które nie potrzebują rozgłosu. Wystarczy spojrzeć - i poczuć, że to to miejsce . Powierzchni...

Oborniki Śląskie (Rościsławice) (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

130 000 PLN

-
-
1266 m2
-
15667228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23596106 15667228 Na sprzedaż - Dom 163 m², stan surowy zamknięty, centrum Obornik Śląskich Powierzchnia użytkowa: 163 m² Układ: 5 pokoi Garaż: dwustanowiskowy Działka: 675 m² Stan: surowy zamknięty, ocieplony styropianem Poł...

675 000 PLN (4 141 zł/m2)

5
-
163 m2
2008
15377505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17178468 15377505 Sprzedam dom Oborniki Śląskie Dom, który daje przestrzeń i wolność - 280 m² w Obornikach Śląskich Wyjątkowa nieruchomość, w której każdy detal został zaplanowany tak, aby zapewnić komfort, niezależność i m...

1 499 000 PLN (5 354 zł/m2)

7
-
280 m2
1975
15887773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27792749 15887773 Szanowni Państwo:Mam Przyjemność przedstawić ofertę obejmującą nowoczesne lokale w zabudowie bliźniaczej – 4 lokale w prestiżowej i najpiękniejszej części Obornik Śląskich, przy ulicy Żeromskiego 2A.Lokalizacja – Stare ObornikiZamieszkaj w jednej z n...

Oborniki Śląskie (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

1 198 000 PLN (9 996 zł/m2)

6
2
119.85 m2
2026
14955470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 5543474 14955470 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Wrocław Sprzedam działkę rolną o powierzchni 54 300 m.kw . w Piekarach. Działka płaska , prostokątna otoczona polami i granicząca z lasem. Składa się z dwóch działek o pow. 47500 i...

Oborniki Śląskie (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

439 000 PLN

-
-
54300 m2
-
15278810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 14569403 15278810 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Wrocław Sprzedam działkę rolną o powierzchni 3000 m.kw . w Pęgowie. Działka płaska, prostokątna otoczona polami i położona pod lasem . Front działki ok. 35 m., głębokość 85 m. Najbliższe za...

Oborniki Śląskie (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

140 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15625996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 22730889 15625996 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Wrocław Sprzedam działkę rolną o powierzchni 14400 m.kw. w Urazie. Działka płaska , o nieregularnym kształcie, otoczona polami i lasami, zalesiona. Front działki ok. 25 m., głębokość 300 m. M...

Oborniki Śląskie (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

130 000 PLN

-
-
14400 m2
-
15868756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27390194 15868756 Działka budowlana 1100 m2 w Lubnowie ok. 5 km od Obornik Śląskich i 20 od Wrocławia. Położona w spokojnym miejscu, w sąsiedztwie domy o niskiej architekturze oraz las w odległości 250 m. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego przez...

Oborniki Śląskie (Lubnów) (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

195 000 PLN

-
-
1100 m2
-
15406248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17829874 15406248 !!! POLECAM !!! Lokal usługowo - handlowy 128,4 mkw położony na parterze budynku mieszkalnego w Obornikach Śląskich. Składa się z ogólnej sali 90m2, zaplecza 26m2 oraz pomieszczenia socjalnego 5m2. Wysokość pomieszczeń od 3 m do 2,20 m. Lokal w...

Oborniki Śląskie (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

587 000 PLN (4 586 zł/m2)

11
-
128 m2
2011
15876224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27533035 15876224 Atrakcyjny lokal użytkowy 38,49 mkw w Obornikach Śląskich , położony na parterze budynku z 2007 r. Składa się z dwóch połączonych ze sobą pomieszczeń ok. 22 m2 i 10 m2 oraz wydzielonych pomieszczeń socjalnego i sanitarnego. Wysokość lokalu: 2,79 ...

Oborniki Śląskie (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

249 000 PLN (6 553 zł/m2)

11
-
38 m2
2007
15714988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Po kapitalnym remoncie/przestronne/PKP/3 pokoje 24478578 15714988 Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania w wyjątkowym budynku, w spokojnej miejscowości w odległości 7 km od Obornik Śląskich- Morzęcin Mały. Mieszkanie znajduje się w klimatycznej kamienicy. Lokal został przez właściciela przygotowany do zamieszkania ...

Oborniki Śląskie (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

238 000 PLN (3 132 zł/m2)

3
2
76 m2
1925